یکی از پردغدغه ترین کارهایی که در وقت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با آن روبرو هستیم بسته بندی اثاثیه می باشد چرا که اگر در بسته بندی لوازم و وسایل اصول استاندارد را رعایت نکنیم در هنگام باربری خطرات زیادی اثاثیه ما را تهدید می کند .

خصوصا برای اجاره نشین ها این موضوع بسیار مهمتر است چرا که هر سال یا هر چند سال یک بار باید کار اسباب کشی را انجام دهند و قرار نیست که در هر اثاث کشی مقداری از لوازم و وسایل آسیب جزئی یا جدی ببینند .

اگر قصد حمل اثاثیه منزل با بسته بندی حرفه ای دارید می توانید از خدمات باربری دی بار استفاده کنید . البته این باربری درون شهری نیست و بین شهری می باشد .

باربری دی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری نظیر خاور مسقف ، خاور بدون سقف ، نیسان بار و وانت بار آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان می باشد .

اگر تمایل دارید که با بسته بندی اصولی و استاندارد لوازم و اثاثیه منزل خود را از آسیب دیدن حفظ کنید می توانید از خدمات کارگران بسته بندی این مجموعه استفاده کنید تا خیالتان از هر نظر راحت باشد . کافیست با شماره 02152412 تماس بگیرید و کار حمل اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید .

حمل اثاثیه منزل و ادارات با باربری دی بار

باربری دی بار نه تنها در امر حمل اثاثیه منزل بلکه حمل لوازم و تجهیزات اداری نیز فعالیت دارد . همانطور که می دانید لوازم الکترونیکی و تجهیزات اداری از حساسیت بالایی برخوردارند و بایستی برای حمل آنها احتیاط بسیار کرد . یکی از شروط احتیاط بسته بندی اصولی و استاندارد می باشد .

استفاده از پلاستیک های حبابدار ، کارتن محکم و بسته بندی اصولی می تواند لوازم برقی و الکترونیکی از قبیل کامپیوتر ، پرینتر ، اسکنر ، دستگاه کپی و … را از آسیب دیدن حفظ کند .

مطلب مرتبط : بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل در تهران 

حمل اثاثیه منزل - حمل لوازم اداری

با خیال راحت حمل اثاثیه سنگین را به دی بار بسپارید

لوازم و اثاثیه منزل خصوصا لوازم برقی سنگین نظیر یخچال ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و … بسیار حساس هستند و باید در بارگیری ، حمل و تخلیه آنها دقت فراوانی کرد .

گاه یک ضربه و یا سقوط این لوازم می تواند چندین میلیون خرج روی دست ما بگذارد . خصوصا اگر قرار باشد که لوازم و اثاثیه از شهری به شهر دیگر منتقل شوند باید دوری مسافت و مشکلات جاده ای را نیز در نظر گرفت .

حمل اثاثیه منزل با بسته بندی حرفه ای می تواند کلیه دغدغه های ما را از بین ببرد . کارگران بسته بندی کلیه لوازم مورد نیاز برای بسته بندی از قبیل کارتن خالی محکم ، پلاستیک حبابدار و ضربه گیر ، چسب پهن ، طناب ، پتو برای ضربه گیری و … را با خود همراه دارند و از لوازم و وسایل شما نهایت نگهداری را می کنند .

پس شما در وقت اسباب کشی نیاز نیست به دنبال تهیه لوازم مورد نیاز از قبیل روزنامه و کارتن خالی باشید چرا که کلیه لوازم توسط کارگران بسته بندی به محل بارگیری فرستاده می شود .

مقاله پیشنهادی : نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در تهران 1402

حمل اثاثیه منزل - حمل اثاثیه سنگین

با دی بار آسودگی خیال را در باربری احساس کنید

باربری دی بار بیش از دو دهه است که به ارائه خدمات باربری با نیسان بار ، وانت بار ، خاور و … مشغول است و شمار بسیار مشتریان راضی و جمعیت 64000 نفری از رانندگان عضو در سامانه باربری دی بار نشان از کیفیت بالای باربری در این مجموعه دارد .

اپراتورهای دی بار در 24 ساعت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان هستند و ثبت سفارش باربری و پشتیبانی تا رسیدن بار به مقصد را در اسرع وقت انجام می دهند . دی باری شوید و دی باری بمانید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه باربری بین شهری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید .