این جمله که میگن هر ارزانی بی دلیل نیست در مورد خدمات باربری دی بار اصلا صحت نداره . باربری دی بار برای افزایش شمار مشتریان و جلب رضایت اونها تعرفه باربری خودش رو در حد بارهای برگشتی پایین آورده و این ابدا به معنی کاهش کیفیت خدمات باربری نیست .

پس باربری ارزان تهران به شهرستان به معنی یک باربری سریع ، مطمئن ، با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه است که بارهای شما رو از تهران به شهرستان ها و یا از هر شهری به شهر دیگه حمل میکنه .

باربری دی بار نزدیک به سه دهه است که به خدمات باربری خصوصا سبک بار (نیسان بار و وانت بار) اشتغال داره و بیش از 60 هزار راننده فعال در سامانه این باربری مشغول به کار هستند .

اپراتورهای مجموعه دی بار بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان هستند و سفارش باربری اونها رو ثبت کرده و نسبت به صدور بارنامه و بیمه نامه برای اونها اقدام میکنن .

اگه مشتاق شدی که بیشتر با این باربری منصف آشنا بشی تا آخر مقاله با دی بار همراه شو .

روشهای کاهش قیمت حمل بار

درسته که باربری دی بار یه باربری منصف و مقرون به صرفه است ولی یه کارهایی هم می تونه قیمت حمل بار رو برای شما کاهش بده که در اینجا با اونا آشنا می شیم :

انتخاب خودروی حمل بار مناسب با میزان بار

قبل از اینکه اقدام به ارسال بار خود از شهری به شهر دیگه کنید حتما به حجم و وزن بار دقت کنید . بعضی وقتها بدون اینکه به این موضوع دقت کنیم مثلا برای حمل یک دست مبلمان از خودروی بزرگی مثل خاور استفاده می کنیم .

در حالی که یه راننده ماهر نیسان بار می تونست با بارگیری درست همین بار رو توی نیسان بار جا بده و کرایه حمل شما رو خیلی کمتر کنه . ولی برای همه بارها نمیشه این نسخه رو پیچید . اگه بارتون از دو تن بیشتره دیگه مجبورید به فکر یه خودروی بزرگتر باشید .

پیشنهاد می کنیم مقاله تعرفه و لیست قیمت باربری تهران به شهرستان 1402 را مطالعه نمایید . 

باربری ارزان تهران به شهرستان - روشهای کاهش قیمت حمل بار

تماس با باربری مقصد به جای باربری مبدا

فرض کنید شما ساکن شهر تهران هستید و قصد دارید باری رو به شهر تبریز بفرستید . شما می تونید به جای اینکه به باربری تهران زنگ بزنید و تقاضای خودروی باربری کنید به باربری تبریز زنگ بزنید .

علتش اینه که راننده های تبریزی که بارهاشون رو به تهران آوردن برای برگشتن به شهرشون حاضرن مبلغ کمتری کرایه بگیرن و در اصلاح بار شما بار برگشتی میشه و کرایه کمتری میدید .

انتخاب باربری منصف

این نکته از همه مهمتره چون اگه باربری منصف باشه و کارش رو با کیفیت ولی ارزون ارائه بده نصف مشکل ما برای پرداخت کرایه حل شده . باربری دی بار همون باربریه که منصفه و شما می تونید با خیال راحت اون رو انتخاب کنید و برای همیشه باهاش همکاری داشته باشید .

اگه صاحب کسب و کار هستید و کارخونه یا کارگاهی دارید که محصولاتتون رو باید به شهرهای دیگه ارسال کنید می تونید با قیمت مناسب تری از نظر کرایه حمل با باربری دی بار همکاری داشته باشید .

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله تفاوت باربری و اتوبار چیست ؟را از دست ندهید .

باربری ارزان تهران به شهرستان - باربری ارزان

باربری ارزان تهران به شهرستان با دی بار

دفتر مرکزی باربری دی بار تو تهرانه و ارسال بار به شهرستان ها رو داره ولی نگران نباشید چونکه تو اغلب شهرهای بزرگ نمایندگی فعال داره یعنی دقیقش میشه 28 تا نمایندگی تو مراکز استانها .

هر جایی از کشور بزرگمون که هستید می تونید با یه تماس با شماره پنج رقمی 52412 با کد 021 تهران به باربری دی بار دسترسی داشته باشید .

علاوه بر این شماره پنج رقمی اگه به لیست تماس با ما تو سایت مراجعه کنید می بینید که هر کدوم از نمایندگی ها هم تلفن و همراه مجزا دارن که می تونید با اونها هم تماس بگیرید .

خلاصه هر زمان هر مکان و تو هر شرایطی که باشید می تونید از خدمات باربری دی بار استفاده کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره حمل و نقل بین شهری با مجهزترین و بهترین ماشین های باربری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید .