جستجو
Close this search box.

مقالات و اخبار

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402 - دی بار

شهر اصفهان یکی از کلانشهرهای تاریخی ، گردشگری و صنعتی کشور است که به همین دلیل حمل بار که شامل تولیدات صنعتی ، کشاورزی ، دامپروری ، صنایع دستی و … می باشد از این شهر به شهرستانهای دیگر به وفور انجام می گردد .

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402 موضوعی است که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم . باربری دی بار شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند .

محاسبه هزینه باربری به چه صورت انجام می شود؟

هزینه باربری به عوامل گوناگونی بستگی دارد که شامل نوع بار ، حجم بار ، وزن بار ، فاصله مبدا تا مقصد ، زمان بارگیری ، نوع ماشین باربری و هزینه حق بیمه و … می باشد .

با توجه به اینکه برای محاسبه هزینه باربری بایستی کلیه عوامل را در نظر گرفت نمی توان قیمت واحدی برای این کار اعلام نمود . چنانچه قصد ارسال بار از اصفهان به شهرستان های دیگر را دارید می توانید با باربری دی بار تماس بگیرید و از کارشناسان این مجموعه قیمت دقیق کرایه باربری را جویا شوید .

اپراتورهای باربری دی بار با صبر و حوصله و در 24 ساعت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل آماده پاسخگویی و راهنمایی شما مشتریان محترم باربری می باشند .

مقاله پیشنهادی : محدوده طرح ترافیک اصفهان و طرح زوج و فرد در سال 1401

 

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402 - محاسبه هزینه باربری

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402

بسته به اینکه بار ارسالی از مبدا اصفهان به مقصد کدام شهرستان با چه مصافتی و در چه ساعتی از شبانه روز و با چه خودرویی قرار است انجام شود ، اینکه آیا صاحب بار تمایل به بیمه کردن بار و پرداخت حق بیمه آن را دارد کرایه بار مشخص می شود .

برای حمل اثاثیه منزل از اصفهان به شهرستان های دیگر استفاده از خاورهای مسقف بهترین گزینه است چرا که لوازم و اثاثیه منزل دچار آسیب یا خاک گرفتگی نمی شوند و امنیت بیشتری دارند .

اگر لوازم و اثاثیه کمتر از حجم خاور بود می توان بارهای زیر سه تن را با نیسان بار حمل نمود . در این صورت پوشاندن لوازم با چادر برزنتی الزامی است تا از آسیب دیدن لوازم در اثر گرد و خاک و باد و باران جلوگیری شود .

نیسان بارها برای حمل انواع محصولات کشاورزی ، تولیدات صنعتی و کارگاهی ، صنایع دستی و … که کمتر از سه تن وزن دارند مناسب است و کرایه حمل کمتری را نیز متوجه صاحب بار می کند .

اگر برای حمل بار خود نمی دانید چه نوع خودرویی اعم از سنگین و سبک را باید کرایه کنید اپراتورهای باربری دی بار به شما در این زمینه کمک می کنند .

خودروهای باربری براساس طول و عرض و ارتفاع و همچنین وزن بار انتخاب می شوند زیرا هر کدام ظرفیت خاصی دارند که برای مقدار مشخصی بار تولید شده اند و اگر اضافه بر میزان استاندارد بارگیری شوند دچار آسیب و استهلاک زودتر و مصرف سوخت بیشتر می شوند .

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری اصفهان را مطالعه نمایید .

خدمات باربری شهرستان و حمل بار بین شهری دی بار

باربری دی بار ارائه کننده کلیه خدمات باربری و حمل بار بین شهری و شهرستان است. این خدمات توسط انواع نیسان بار ، کامیونت مسقف و روباز ، کامیون ، خاور و … انجام می شود.

باربری دی بار در زمینه باربری شهرستان به ارائه خدمات زیر مشغول است :

  • حمل مواد اولیه تولیدی ها و کارخانجات
  • حمل اثاثیه منزل نظیر وسایل چوبی، مبلمان، لوازم برقی و …
  • حمل دستگاههای بزرگ پزشکی و صنعتی
  • حمل لوازم اداری
  • اعزام کارگر جهت بسته بندی اثاثیه منزل
  • حمل خرده بار و کنارباری
  • حمل محصولات و مواد خام کشاورزی و دامداری
  • و …

بیشتر بخوانید : باربری شهرک صنعتی اصفهان 

 

تعرفه باربری اصفهان به شهرستان 1402 - خدمات باربری شهرستان

باربری دی بار با تعرفه ای ارزان تر از سایرین

باربری دی بار با کاهش مقدار کرایه باربری در حد بارهای برگشتی و ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته همواره سعی در مشتری مداری داشته و به همین دلیل نیز یکی از باربری های مطرح و موفق در سطح کشور می باشد .

این باربری با 28 نمایندگی در شهرهای بزرگ و مراکز استانها به صورت بی وقفه و بدون تعطیلی به ارائه خدمات باربری به هموطنان عزیز مشغول است .

چنانچه قصد ارسال بار از شهر خود به هر نقطه ای از ایران دارید می توانید با دی بار تماس گرفته و دریافت خدمات باربری با قیمت ارزان و کیفیت بالا را تجربه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *