جستجو
Close this search box.

باربری گراش

باربری گراش

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری گراش - دی بار

باربری گراش تحت نظارت نمایندگی دی بار در شیراز صورت می گیرد.

گراش از شهرستانهای استان فارس است که از شمال با اوز ، از جنوب با لارستان و از غرب با لامرد و خنج همجوار است. این شهر در فاصله 355 کیلومتری شهر شیراز واقع شده است و تا بندرعباس هم 270 کیلومتر فاصله دارد.

سفالگری، زری دوزی و نی پیچی از مشاغل مردمان این شهر و همچنین خرما از محصولات نخلستان های بزرگ این شهر است که عمده آنها به شیراز و بندرعباس ارسال می شوند.

این محصولات تولید شده در این شهر و شهرهای اطراف توسط شرکت های باربری به اقصی نقاط کشور ارسال می شوند. باربری دی بار توسط انواعی از ماشین های باری کار باربری گراش به شهرهای دیگر را انجام می دهد.

این کار توسط نمایندگی باربری دی در شهر شیراز که نزدیکترین نمایندگی به این شهر گراش است صورت می گیرد. اگر می خواهید بیشتر با این شهر و فعالیت های باربری دی بار آشنا شوید با ما همراه شوید.

حمل اثاثیه منزل گراش

اگر قصد حمل اثاثیه منزل از گراش به شهرهای دیگر را دارید و به دنبال باربری مطمئن و منصف می گردید جای درستی آمده اید. دی بار علاوه بر حمل اثاثیه منزل می تواند به شما در زمینه بسته بندی اثاثیه هم از طریق اعزام کارگر بسته بندی کمک نماید.

برخی لوازم از قبیل شکستنی ها، ظروف پخت و پز، لوازم برقی حساس و حجیم مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، انواع لوازم چوبی و … برای جابجایی نیاز به بسته بندی اصولی و استفاده درست از ضربه گیرها دارند چرا که با آسیب به هر یک از آنها بار اقتصادی بر دوش خانواده تحمیل خواهد شد.

کارگران بسته بندی مهارت لازم در زمینه بسته بندی سریع و استاندارد را دارند تا هیچ کدام از وسایل در طی بارگیری، باربری و تخلیه دچار آسیب نشوند. همچنین شما وقت و انرژی زیادی بابت این موضوع به هدر نخواهید داد.

مقاله پیشنهادی : پایانه باربری شیراز 

 

باربری گراش - حمل اثاثیه منزل

قیمت باربری گراش

بسته به اینکه نوع بار چه باشد یا وزن و حجم آن چقدر است، ماشین باربری از چه نوعی است و مسافتی که قرار است طی شود چقدر است قیمت باربری متفاوت خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت باربری گراش می توانید با باربری دی بار تماس بگیرید و با ارائه اطلاعات لازم میزان دقیق کرایه را از کارشناسان این مجموعه کسب نمایید.

بارنامه چیست؟

بارنامه برگه ای معتبر و قانونی است که در آن مشخصات بار، صاحب بار، خودرو حمل، راننده و مشخصات ابعاد و حجم بار درج می شود و جنبه قانونی نیز دارد.

همچنین اگر قرار باشد باری بیمه شود حتما باید بارنامه با این مشخصات برایش صادر شده باشد.

بیشتر بخوانید : پایانه نیسان بار برگشتی شیراز

باربری گراش به بندرعباس

همانطور که در پیشتر گفته شد فاصله این شهر تا بندرعباس چیزی در حدود 270 کیلومتر است که در حدود سه ساعت زمان لازم است تا این مسافت طی گردد.

از آنجا که شهر بندرعباس شهری بندری و استراتژیک از نظر اقتصادی می باشد و فرصت های شغلی و بازار مناسب جهت عرضه محصولات در آنجا وجود دارد بسیاری از تولیدات شهر گراش به بندرعباس ارسال می شود.

اغلب این بارها توسط ماشین های باربری سبک بار نظیر نیسان بار به این شهر ارسال می شوند. باربری دی بار بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری خصوصا نیسان بار به ساکنین محترم شهر گراش و شهرهای اطراف می باشد.

پیشنهاد می شود مقاله باربری شهرک صنعتی اقلید فارس را مطالعه نمایید. 

 

باربری گراش - باربری گراش به بندرعباس

باربری دی بار ، ارائه خدمات باربری در همه شهرهای ایران

برخی شهرها در کشور وجود دارند که شاید حتی نامشان هم به گوش شما نرسیده باشد و تنها عده ای محلی از آن اطلاعاتی در دست دارند.

باربری دی بار به دلیل داشتن 28 نمایندگی فعال در شهرهای بزرگ کشور و افزایش آنها در آینده این امکان را دارد که به شهرهای اطراف نیز خدمات باربری ارائه نماید.

هر شهر و شهرستانی بهرحال به یکی از نمایندگی های این مجموعه نزدیک است و می توان به آن خدمات باربری ارائه نمود.

پس در هر جایی از ایران هستید نگران نباشید. می توانید با شماره های دی بار تماس بگیرید و خیالتان از بابت ارسال بارتان راحت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *