جستجو
Close this search box.

باربری مراغه

باربری مراغه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری-مراغه-و-نقل-دی-بار

باربری مراغه تمام خدمات امور باربری را با نیروهای ماهر و به صورت شبانه روزی انجام می دهد.

مراغه یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی است که در دامنه جنوبی کوه سهند قرار دارد. این شهر به «باغ شهر ایران» و «پایتخت نجوم ایران» شهرت دارد و یکی از مهم ترین شهرهای تاریخی ایران محسوب می شود.

در قسمت شمالی مراغه، شهر تبریز قرار دارد و از لحاظ آب و هوایی، هوای آن معتدل و نسبتا مرطوب است و جزو منطقه کوهستانی به شمار می آید و شهری است که در امتداد یک دره سرسبز واقع شده و با کوه و تپه های ماهور احاظه شده است. بارندگی در این شهر از دی ماه شروع می شود و تا اواخر اسفند و اوایل فروردین ماه ادامه دارد.

برای استفاده از تمام خدمات باربری مراغه می توانید با شماره  09142406369 تماس بگیرید. 

کشاورزی، جزو شغل های محبوب میان ساکنان مراغه است که یکی از منابع درآمد در میان افراد بومی تلقی می شود. از محصولات این شهر می توان به عسل، انگور، خشکبار، کشمش است که صنایع صنعتی آنها وابسته به این نوع محصولات است. به عبارتی می توان بیان کرد که محصولات صنعتی در این شهر وابسته به محصولات کشاورزی آن است.

همچنین شهر مراغه از لحاظ صنعتی تولیدکننده عمده محصولات تولیدی و صنعتی مانند مواد غذایی، عسل، خشکبار، دمنوش های گیاهی، صنایع صابون سازی، شیشه سازی و کارخانه تولید شن، ماسه، سنگ و زغال سنگ است.

در همین راستا با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط تولید شهر مراغه، نیاز به یک باربری معتبر و ایمن، احساس می شود. بنابراین استفاده از باربری مراغه تحت نظارت شرکت باربری دی بار پیشنهاد می شود.

این باربری آماده ارائه خدمات باربری در زمینه حمل اثاثیه منزل یا اداره، حمل خرده بار و سایر امور باربری است. کافی است با یک تماس در سامانه دی بار اعلام بار کنید تا در زمانی که موردنظر شماست، ماشین باربری متناسب با تقاضای شما برایتان ارسال شود. با استفاده از باربری دی بار، بار شما به صورت کاملا سالم و ایمن به مقصد خواهد رسید و از تجربه استفاده از یک باربری معتبر لذت خواهید برد.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی بیرجند پیشنهاد می شود.

 

ویژگی های باربری مراغه

ویژگی های باربری مراغه

همه افراد برای حمل بار خود، به یک باربری معتبر نیاز دارند، این نوع باربری ها محموله بار را به صورت ایمن و بدون آسیب به مقصد می رسانند. در ادامه برخی از ویژگی های باربری مراغه بیان شده که عبارت است از:

  • به کارگیری نیروی کار ماهر و با تجربه
  • استفاده از رانندگان با تجربه و آشنا به مسیر
  • باربری ایمن و مطمئن
  • تعرفه مناسب
  • صدور بارنامه دولتی برای تمام امور باربری
  • صدور بیمه نامه با درخواست مشتری
  • ارائه تمام خدمات به صورت شبانه روزی

پیشنهاد ویژه دی بار: مشاهده لیست نمایندگی های دی بار

باربری مراغه به تهران

از آنجایی که این شهر جزو شهرهای تولیدی و صنعتی ایران محسوب می شود، ارتباط آن با تهران (پایتخت ایران زمین) بسیار است، بنابراین برای حمل محصولات کشاورزی و صنعتی از مراغه به تهران استفاده از باربری مراغه تحت نظارت سامانه دی بار پیشنهاد می شود. در این نوع باربری می توان نیسان بار یا وانت بار استفاده کرد.

همچنین اگر شخصی بخواهد از این شهر به تهران اسباب کشی انجام دهد، این باربری با ارسال انواع ماشین باربری مانند کامیونت و خاور مسقف (یا دارای چادر برزنتی) این کار را انجام می دهد. در صورت تقاضای مشتری نیز نیروی بسته بندی وسایل برای او ارسال می شود تا بدون دغدغه اسباب کشی خود را انجام دهد.

حمل خرده بار از تهران به مراغه یکی دیگر از امور باربری است که اغلب مشتریان تقاضای حمل این نوع بار را دارند. در همه باربری ها برای حمل خرده بار، از ماشین دربستی استفاده می شود؛ اما در باربری مراغه تنها هزینه حمل آن کالا با مناسب ترین قیمت دریافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *