جستجو
Close this search box.

باربری قیرکارزین

باربری قیرکارزین

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری قیرکارزین - باربری دی بار

باربری قیرکارزین زیر نظر شعبه شیراز باربری دی بار انجام می گردد و شامل کلیه خدمات باربری با انواع خودروهای سنگین و سبک باربری می باشد.

شهرستان قیرکارزین از شهرستانهای استان فارس است که مرکز آن شهر قیر است. این شهرستان شامل شهرهای امام شهر، مبارک آباد، قیر، افزر و کارزین می باشد.

این شهر به درختان کنار معروف است که مرغوبترین عسل کنار در این ناحیه به عمل می آید. همچنین شهرستان قیرکارزین قطب تولید لیموشیرین و لیموترش در کشور محسوب می شود.

این شهرستان دارای اراضی مرغوب جهت زراعت و همچنین باغ های نخل و مرکبات فراوان است. بیشتر از 20 درصد خرمای تولید شده در استان فارس مربوط به این شهرستان است که به کشورهای دیگر نیز صادر می گردد.

صنایع دستی این شهرستان نیز شامل گلیم بافی، قالی بافی، جاجیم بافی و … است. این مقاله قرار است به معرفی شهرستان قیرکارزین و باربری در این منطقه بپردازد پس با دی بار همراه باشید.

باربری قیرکارزین به شیراز

از شهر قیر که مرکز شهرستان قیرکارزین است تا شیراز دو مسیر وجود دارد که یکی 218 کیلومتر است و 3 ساعت و 11 دقیقه برای طی شدنش زمان نیاز است و مسیر دیگر 292 کیلومتر است که 4 ساعت طول می کشد تا توسط خودروی شخصی طی شود.

البته این زمان برای ماشین های باربری به دلیل سنگینی و محدودیت سرعت در برخی جاده ها کمی بیشتر طول می کشد. همانطور که در بالا اشاره شد شهرستان قیرکارزین محصولات باغی و کشاورزی فراوانی دارد که معروفترین آن لیمو ترش و لیمو شیرین است.

این محصولات توسط خودروهای باری بارگیری شده و به شهرهای مختلف از جمله شهر شیراز که نزدیکترین کلانشهر به این شهرستان است ارسال می شوند.

باربری دی بار در اکثر کلانشهرهای کشور شعبه فعال دارد که به ارائه خدمات باربری در آن شهر و شهرهای اطراف مشغول هستند.

اگر در شهرستان قیروکارزین و شهرهای اطراف ساکن هستید و یا از تولیدکنندگان و کشاورزان و باغداران هستید برای ارسال محصولات و تولیدات خود می توانید با این باربری تماس گرفته و براساس تناژ بار خود ماشین باربری مناسب برای شما ارسال خواهد شد.

مقاله پیشنهادی : باربری شهرک صنعتی فیروزآباد فارس

 

باربری قیرکارزین - قیرکارزین به شیراز

حمل اثاثیه منزل از قیرکارزین به بوشهر

حمل اثاثیه منزل از شهری به شهر دیگر نیز از خدمات باربری دی بار می باشد. این حمل اثاثیه توسط خاورهای مسقف و بدون سقف و همچنین نیسان بارها برای اثاثیه با حجم کم انجام می گردد.

بسته به میزان و حجم اثاثیه منزل می توان از ماشین های باربری مختلف استفاده کرد. اگر در شهرستان قیروکارزین و یا شهرهای اطراف آن ساکن هستید و برای حمل اثاثیه منزل به شهرهای دیگر اعم از بوشهر که شهری بندری و مهم در کشور محسوب می شود می توانید از خدمات باربری دی استفاده نمایید.

اگر برای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل نیاز به کمک دارید و یا فرصت آن را ندارید می توانید از باربری دی بار کمک بخواهید تا با اعزام کارگران بسته بندی که در این کار بسیار حرفه ای هستند در کمتر از نصف روز کلیه اثاثیه شما را بسته بندی نمایند.

در این صورت نیاز نیست که ملزوماتی نظیر کارتن، چسب، طناب، ضربه گیر و … را تهیه نمایید زیرا کلیه لوازم مورد نیاز توسط کارگران بسته بندی تهیه می شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله پایانه باربری شیراز را مطالعه نمایید.

 

باربری قیرکارزین - حمل اثاثیه منزل

باربری دی بار ، خدمات باربری به کل کشور با شعب بسیار

باربری دی بار در طی 28 سال سابقه درخشان در زمینه باربری توانسته بیش از 34 شعبه فعال در کلانشهرها و مراکز استانها دایر نماید و این یعنی پوشش سراسری باربری در کل کشور.

داشتن شعب بسیار برای یک باربری امتیاز بزرگی محسوب می شود چرا که ارائه خدمات به همه شهرها یعنی افزایش تعداد مشتریان و از طرفی افزایش سفارش بارهای برگشتی که بسیار در میان مشتریان طرفدار دارد.

برای دریافت خدمات باربری در هر شهری که هستید، هر نوع باری که دارید و هر ماشین باربری که نیاز دارید با دی بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *