جستجو
Close this search box.

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان تحت نظارت شعبه اصفهان باربری دی بار انجام می گردد .

فیروزآباد نام روستایی در اصفهان است و امین آباد نیز نام روستایی دیگر در اسفرجان شهرستان شهرضا در استان اصفهان است . البته به نام های فیروزآباد و امین آباد شهرستان، روستا و محلات زیادی در کشور وجود دارد ولی ما در این مقاله به این دو روستا در استان اصفهان خواهیم پرداخت.

فیروز آباد که نام روستایی از توابع مرکزی شهر اصفهان است و جمعیت آن در حدود 300 نفر است. امین آباد نیز روستایی با جمعیت حدود 1000 نفر است .

این روستا قدمت طولانی دارد و ارگ قدیمی آجری آن قدمت 500 ساله دارد . با باربری دی بار همراه شوید تا بیشتر با این روستاها و باربری در آنها آشنا شوید .

چرا باربری دی بار به روستاهای کوچک و کم جمعیت نیز خدمات باربری ارائه می کند ؟

شاید این سوال پیش بیاید که روستاهایی با جمعیت کم و مساحتی ناچیز چرا در برنامه ارائه خدمات باربری مجموعه دی بار قرار دارند؟ در اینجا باید گفت یک باربری حرفه ای و تخصصی باید بتواند انواع نیازهای باربری مشتریانش را پاسخگو باشد و حتی به دورترین نقاط کشور خدمات باربری ارائه نماید .

به همین منظور بیش از 34 شعبه از دی بار در سرتاسر ایران دایر شده است تا دهستان ها، شهرستان ها و شهرهای کوچک نیز از خدمات باربری دی بار بی نصیب نمانند . مثلا ارائه خدمات باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان توسط شعبه اصفهان مجموعه دی بار انجام می گیرد .

شعبه اصلی در مراکز استان ها واقع شده است و این شعبه کلیه شهرستان ها و روستاهای اطراف را نیز پوشش باربری می دهد. پس در هر نقطه ای از ایران حتی در دور افتاده ترین روستاها می توانید با یک تماس از خدمات باربری دی بار بهره مند گردید .

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری اصفهان را مطالعه نمایید.

 

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان - اصفهان به شیراز

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان به شیراز

باربری دی بار در هر دو شهر اصفهان و شیراز دارای شعبه فعال است و این یعنی باربری به سهولت بین این دو شهر توسط این باربری انجام می گردد و از نظر بار برگشتی نیز خیال رانندگان و مشتریان می تواند راحت باشد.

تولیدات باغی و کشاورزی که در روستای فیروز آباد و امین آباد به عمل می آیند توسط خودروهای باربری عموما نیسان بار به شهر شیراز ، اصفهان و شهرهای اطراف آنها ارسال می شوند و به فروش می رسند.

برای حمل بارهای خود در هر نقطه از اصفهان یا شیراز که هستید می توانید با باربری دی بار تماس بگیرید .

مقاله پیشنهادی : تعرفه باربری اصفهان در سال 1401 

حمل اثاثیه منزل و دریافت خدمات کارگر بسته بندی

تنها یکی از خدمات باربری دی بار حمل اثاثیه منزل توسط خاور و نیسان بار است. در کنار این خدمت معمولا مشتریان دی بار از خدمات کارگران بسته بندی برای سهولت در امر بسته بندی و جمع آوری لوازم و اثاثیه خود استفاده می کنند.

این کارگران در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل به طوری که در مقابل ضربه و فشار ضد ضربه باشند بسیار حرفه ای هستند و این کار را با نهایت سرعت و دقت انجام می دهند .

چنانچه فرصت کافی برای بسته بندی لوازم را ندارید و یا در این کار نیاز به کمک دارید می توانید از این خدمت باربری دی بار بهره بگیرید .

همچنین کلیه تجهیزات مورد نیاز اعم از کارتن خالی ، طناب ، چسب ، پلاستیک ضربه گیر ، پتو و … توسط کارگران آورده می شود پس نیازی به تهیه این لوازم ندارید .

بیشتر بخوانید : باربری شهرک صنعتی اصفهان 

 

باربری فیروزآباد و امین آباد اصفهان - حمل اثاثیه منزل

باربری دی بار ، ارائه خدمات باربری حتی به دورترین نقاط ایران

شعار باربری دی بار جلب رضایت مشتریان باربری در هر نقطه از ایران ، در هر ساعتی از شبانه روز و همه ایام سال است. اپراتورهای باربری دی بار بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ثبت سفارش باربری مشتریان محترم می باشند. کافیست با این مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *