جستجو
Close this search box.

مقالات و اخبار

باربری سروستان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری سروستان - دی بار

باربری سروستان تحت نظارت نمایندگی شیراز باربری دی بار انجام می شود. دی بار شما را به مطالعه این مقاله در خصوص شهر سروستان و باربری در آن دعوت می نماید.

سروستان از شهرهای استان فارس و در جنوب ایران واقع شده است. این شهرستان در 77 کیلومتری شیراز و در جنوب شرق آن واقع شده است.

جمعیت این شهرستان حدود 42 هزار نفر می باشد. این شهرستان دسترسی خوبی به شهرهای بزرگ جنوبی و شرقی دارد و همچنین به بنادر و جزایر خلیج فارس دسترسی خوبی دارد و این موضوع باعث شده که این شهرستان از نظر موقعیت اقتصادی در وضعیت خوبی قرار گیرد.

محصولات زراعی و باغی این شهرستان شامل پسته، زیتون و … است. این شهر بدلیل قرار گیری در محور ارتباطی جنوب موقعیت ترانزیتی ویژه ای دارد. به همین سبب باربری در این شهرستان و شهرهای اطراف از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

باربری چیست و انواع آن کدام است؟

باربری شامل جابجایی و حمل انواع بار و اسباب و اثاثیه منزل و … از یک محل به محل دیگر یا از شهری به شهر دیگر می شود.

امروزه اغلب باربری ها توسط ماشین های سنگینی همچون تریلی، خاور و کامیون و یا توسط ماشین های باربری سبک نظیر نیسان بار و وانت بار انجام می شود.

باربری به صورت های زمینی (جاده ای)، ریلی، هوایی و دریایی انجام می شود که ما در این مقاله به مقوله باربری جاده ای می پردازیم.

مقاله پیشنهادی : باربری شیراز استان فارس 

باربری سروستان - باربری چیست

باربری سروستان به تهران

امروزه مردم برای ارسال کالاهای خود از باربری ها کمک می گیرند. باربری از سروستان به تهران توسط باربری دی انجام می شود. باربری از سروستان به تهران می تواند اثاثیه منزل، کنارباری و … باشد.

فاصله شهرستان سروستان تا تهران حدود 936 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت و 38 دقیقه زمان برای طی شدن نیاز دارد. شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری خضرآباد و … اطلاعات کسب کنید.

باربری سروستان به بندرعباس

برای طی کردن مسافت بین دو شهر سروستان و بندرعباس سه مسیر وجود دارد که شامل زیر است:

  • مسیر اول که 492 کیلومتر است و 5 ساعت و 53 دقیقه برای طی شدن زمان نیاز دارد.
  • مسیر دوم که 502 کیلومتر است و 5 ساعت 58 دقیقه زمان نیاز است.
  • مسیر سوم که 495 کیلومتر است و 6 ساعت و 19 دقیقه زمان جهت طی کردن نیاز دارد.

از آنجا که بندرعباس شهری بندری و مهم محسوب می شود و اکثر تبادلات در جنوب کشور از این بندر انجام می شود می تواند بازار مناسبی برای شهرهای دیگر برای صادرات و واردات باشد.

محصولاتی نظیر پسته و زیتون که در شهرستان سروستان به وفور به عمل می آید برای صادرات به بندرعباس ارسال می شود. ماشین های باربری که اغلب نیسان بار هستند برای ارسال محصولات به این شهر فرستاده می شوند.

باربری دی بار در هر دو شهر شیراز و بندرعباس نمایندگی فعال دارد و با اعزام راننده و ماشین باربری نسبت به ارائه خدمات باربری به مشتریان محترم اقدام می نماید.

کرایه حمل باربری دی بار به حدی مناسب و اقتصادی است که در حد کرایه بار برگشتی محسوب می شود و به همین دلیل این باربری توانسته است مشتریان دائمی برای خود جذب نماید.

پیشنهاد می کنیم مقاله پایانه باربری شیراز را مطالعه نمایید. 

باربری سروستان - سروستان به بندرعباس

حمل اثاثیه منزل با باربری سروستان

مردم سروستان و دیگر شهرهای کشور برای جا به جایی اثاثیه منزل خود نیاز به باربری دارند. باربری دی با به روزترین خدمات مانند اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است.

کارگر بسته بندی تمام لوازم منزل شما از کوچک ترین که شامل میز و صندلی و … می باشد تا بزرگ ترین لوازم که شامل یخچال، فریزر و … می باشد را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبیند.

چرا باربری دی بار را برای حمل بارهای خود انتخاب کنیم؟

  1. این باربری همواره رضایت مشتریان را مدنظر قرار داده و کرایه حمل بارهای خود را در حد بارهای برگشتی پایین آورده است.
  2. ثبت سفارش باربری و پشتیبانی در باربری دی 24 ساعته و هفت روز هفته حتی تعطیلات رسمی است.
  3. اپراتورها و کارشناسان باربری دی بار با روی خوش و صبر و حوصله پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.
  4. باربری دی بیش از 34 نمایندگی فعال در سرتاسر ایران و در مراکز استانها دارد که این کار خدمات رسانی در زمینه باربری را راحت تر می کند.
  5. انواع ماشین های باربری اعم از سبک و سنگین در این باربری قابل کرایه کردن می باشد.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله باربری شیراز را از دست ندهید. 

باربری سروستان - چرا دی بار را انتخاب کنم

حمل خرده بار با باربری سروستان

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از سروستان به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که ابعاد ، حجم و وزن کم دارند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای.ارسال خرده بار با تخمین.مسافت، نوع بار و … قیمت.خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که.باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

باربری دی بار

این باربری در هر لحظه و در هر کجای ایران که باشید و با تماس تلفنی درخواست خدمات باربری داشته باشید به سرعت خدمات باربری دلخواهتان را به شما ارائه می دهد.

این بدلیل پوشش سراسری این باربری در اغلب شهرهای بزرگ و مهم کشور می باشد. هر نمایندگی شهرهای اطراف خود را پوشش می دهد و بنابراین اگر حتی در شهرهای کوچک و روستاها هم ساکن باشید می توانید از خدمات این باربری استفاده نمایید.

کافیست با دی بار تماس بگیرید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *