باربری سروستان

شهرستان سروستان یکی از شهرهای استان فارس می باشد که در قسمت مرکزی ایران قرار گرفته است. استان فارس از نظر جغرافیایی توسط استان های یزد و کرمان در شرق کشور، استان اراک، کهگلویه و بویراحمد و بوشهر در غرب، هرمزگان در جنوب و از شمال با اصفهان همسایه است. برای اطلاع از خدمات باربری سروستان با باربری دی تماس بگیرید.

باربری سروستان به تهران

امروزه مردم برای ارسال کالاهای خود از باربری ها کمک می گیرند. باربری از سروستان به تهران توسط باربری دی انجام می شود. باربری از سروستان به تهران می تواند اثاثیه منزل، کنارباری و … باشد.

فاصله شهرستان سروستان تا تهران حدود 936 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 10 ساعت 38 دقیقه می باشد. شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهرهای مختلف مانند باربری خضرآباد و … اطلاعات کسب کنید.

حمل اثاثیه منزل از سروستان

مردم سروستان و دیگر استان های کشور برای جا به جایی نیاز به باربری برای جا به جایی اثاثیه منزل خود دارند. باربری دی با بروز ترین خدمات مانند ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است.

کارگر بسته بندی تمام لوازم منزل شما از کوچیک ترین که شامل میز و صندلی و … می باشد تا بزرگ ترین لوازم که شامل یخچال، فریزر و … می باشد را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبیند.

باربری خرده بار از سروستان

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از سروستان به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد ، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای.ارسال خرده بار با تخمین.مسافت، نوع بار و … قیمت.خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که.باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

یک فکر در مورد “باربری سروستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *