جستجو
Close this search box.

باربری زاهدان

باربری زاهدان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری زاهدان

 

شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان می باشد. استان سیستان و بلوچستان از شمال توسط خراسان جنوبی ، از غرب توسط استان کرمان و بخشی از استان هرمزگان ، از جنوب توسط دریای عمان و از شرق توسط کشور پاکستان احاطه شده است. برای ارتباط با باربری زاهدان با شماره 09154949436 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از زاهدان

برخی مردم به دلایل گوناگون مانند شغلی، تحصیلی، شرایط آب و هوایی و … اقدام به مهاجرت و نقل مکان از شهری به شهر دیگر می کنند. مردم زاهدان هم از این قاعده مستثنی نیستند. پس برای حمل اثاثیه منزل خود نیاز به یک باربری مطمئن دارند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، نحوه بسته بندی لوازم منزل می باشد. اگر به تنهایی اقدام به بسته بندی لوازم منزل کنید هم از نظر جسمی و هم از روحی بسیار خسته می شوید. همچنین زمان زیادی را باید برای بسته بندی اثاثیه منزل خود بگذارید.

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را هم از نظر زمانی و هم از نظر خستگی جسمی و روحی بسیار کم می کند. کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ ( یخچال و فریزر ) تا کوچک ( میز و صندلی ) را به بهترین نحو بسته بندی می کنند.

بعد از بسته بندی لوازم نوبت به بارگیری و سپس باربری به منزل جدید می باشد.

باربری زاهدان به تهران

شهر زاهدان و دیگر شهرهای استان سیستان و بلوچستان دارای محصولات عمده کشاورزی ، دامی و … می باشد. یکی از باربری هایی که از آنجا انجام می شود ارسال محصولات به تهران و شهرستان ها می باشد.

فاصله زاهدان تا تهران حدود 1348 کیلومتر می باشد. باربری از آنجا به شهرهای دور مانند تهران و … نیاز به رانندگان با تجربه دارد. تمامی رانندگان سامانه باربری دی کاملا مسلط به جاده هستند و نگرانی از آسیب به بار در هنگام باربری نیست.

همچنین برای ارسال برخی محصولات کشاورزی باید از ماشین های یخچالدار استفاده کرد ، در غیر این صورت بار در طول مسیر طولانی احتمال خرابی محصولات وجود دارد.

ارسال خرده بار از زاهدان به شهرستان

گاهی اوقات برای برخی مردم پیش آمده است که محصولی را می خواهند به شهر دیگری ارسال کنند ولی بدلیل کوچکی بار نیازی به ماشین دربستی ندارند. سامانه باربری دی آن محصول را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر به مقصد مورد نظر ارسال می کند.

همچنین باربری دی هزینه کامل را برای ارسال خرده بار از شما دریافت نمی کند و طبق تعرفه پایانه هزینه خرده بار را از شما دریافت می کند.

ارسال کالا از زاهدان

کسانی که دارای کارخانجات در شهر زاهدان هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال محصولات دامی و کشاورزی را نمی شود تنها در شهر خود به فروش رساند زیرا سود ناچیزی عاید کشاورز یا دامدار خواهد شد. برای همین این صنف محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اصفهان ، شیراز ، تهران و … ارسال می کنند.

برای ارسال محصولات دامی مانند شیر ، گوشت و … نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود می باشد.

باربری زاهدان به اصفهان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از زاهدان به اصفهان و بالعکس می باشد. باربری از زاهدان به اصفهان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله زیادی بین این دو شهر است.

اگر شما باری از زاهدان دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند اصفهان ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل کنار باری از زاهدان به تهران

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است. تفاوت مهم این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر شما قصد ارسال بار از زاهدان به تهران دارید بهتر است بار خود را بیمه کنید تا اگر آسیبی در فرآیند بارگیری، حمل و تخلیه بار بوجود آمد شرکت بیمه خسارتهای وارده را جبران کند و خیال شما از این بابت راحت باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی باربری با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *