جستجو
Close this search box.

باربری ایزدخواست

باربری ایزدخواست

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری ایزدخواست - دی بار

باربری ایزدخواست تحت نظارت باربری دی بار و توسط شعبه شیراز این مجموعه انجام می گیرد. دی بار شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

ایزدخواست شهری در مرکز شهرستان آباده در استان فارس است. این شهر سابقه باستانی دارد. از این شهر تا مرکز استان فارس که شهر شیراز است سه مسیر وجود دارد.

مسیر اول که 338 کیلومتر است و 3 ساعت و 48 دقیقه برای طی شدن نیاز دارد و مسیر دوم 321 کیلومتر است که 4 ساعت و 10 دقیقه طول می کشد ولی مسیر سوم کمی دورتر است و 456 کیلومتر است که برای طی کردن این مسافت 6 ساعت و 12 دقیقه زمان لازم است.

این شهر نیز مانند اغلب شهرهای استان فارس شهری تاریخی باستانی است که گردشگران زیادی را از ایران و سایر کشورها به سمت خود جذب می کند.

همچنین شهرک صنعتی ایزدخواست یکی از شهرک های صنعتی فعال در استان فارس است که به شهرکهای صنعتی اسفرجان، رامشه، منظریه و شهرضا نیز نزدیک است و تولیدات و مواد خام بین واحدهای صنفی و کارخانجات این شهرکها تبادل می گردد.

اغلب این تبادلات توسط خودروهای باربری از شرکتهای باربری انجام می گیرد و تنها تعداد اندکی از این واحدها حمل بار را بصورت شخصی انجام می دهند.

باربری دی بار با بسیاری از واحدهای صنفی و کارگاهی و حتی کارخانجات شهرک صنعتی ایزدخواست همکاری می کند و حمل بارهای آنها را به اقصی نقاط ایران برعهده دارد.

نزدیکترین شعبه باربری دی بار به شهر ایزدخواست شعبه شیراز است که کلیه شهرها و شهرستان های استان فارس را تحت پوشش خود دارد.

اگر در هر نقطه ای از شهر ایزدخواست و یا شهرهای اطراف هستید با یک تماس می توانید از خدمات باربری باربری دی بار بهره بگیرید.

 

باربری ایزدخواست - حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل به شیراز توسط باربری ایزدخواست

از آنجا که شهر ایزدخواست شهری کوچک و کم جمعیت است برخی از اهالی این شهر برای کار و تحصیل به شهرهای دیگر مهاجرت می کنند.

نزدیکترین کلانشهر مهم و پرجمعیت به شهر ایزدخواست شهر شیراز است که موقعیت شغلی و تحصیلی بیشتری در این شهر وجود دارد.

برخی از ساکنین ایزدخواست در طی سالهای اخیر به این شهر یا شهرهای دیگر نقل مکان کرده اند. حمل اثاثیه منزل از ایزدخواست به شیراز با خودروهای باربری نظیر خاور مسقف یا بدون سقف و نیسان بار انجام می گیرد.

چنانچه قصد عزیمت از شهر ایزدخواست به شیراز دارید و برای حمل اثاثیه خود نیاز به یک باربری مطمئن و منصف دارید با دی بار تماس بگیرید. خدمت دیگری که باربری دی بار برای رضایت بیشتر مشتریان در لیست خدمات خود قرار داده است اعزام کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه است.

برخی افراد به دلیل مشغله های گوناگون فرصت و توان بسته بندی اثاثیه را بصورت درست و اصولی ندارند و نیاز به کمک در این زمینه دارند.

کارگران بسته بندی در کمتر از نصف روز کلیه اثاثیه منزل اعم از کوچک و بزرگ را بسته بندی کرده و لوازمی نظیر یخچال، مبلمان، ماشین لباسشویی و … را با پلاستیک های حبابدار ضدضربه می کنند تا در حین بارگیری و تخلیه و یا در حین باربری دچار آسیب و شکستگی نشوند.

در صورت درخواست نیروی کارگر بسته بندی دیگر نیاز به تهیه کارتن خالی، طناب، چسب و … نیز ندارید زیرا لوازم مورد نیاز توسط خود کارگران به محل زندگی یا کار شما برای بسته بندی اثاثیه آورده می شود.

مقاله پیشنهادی : پایانه باربری شیراز 

ارسال خرده بار و کنارباری از ایزدخواست

بعضی مواقع پیش می آید که وسیله یا بسته ای که قرار است به شهری دیگر ارسال کنید حجم زیادی را اشغال نمی کند و نیازی نیست که برای آن یک ماشین باربری کامل کرایه نمود.

در این صورت می توانید بار خود را به شکل خرده بار یا کنارباری به مقصد ارسال نمایید و کرایه ای بسیار کمتر از کرایه معمول بپردازید.

این نوع باربری بسیار در بین مشتریان طرفدار دارد زیرا می توانند با مبلغ کمتری همان خدمات را دریافت نمایند. راننده خودروی باربری پس از بارگیری بسته یا وسیله شما را نیز بارگیری نموده و در کنار بارهای دیگر در مقصد تحویل می نماید.

پیشنهاد می کنیم مقاله پایانه نیسان بار برگشتی شیراز را مطالعه نمایید.

 

باربری ایزدخواست - ارسال خرده بار

باربری دی بار

از خصوصیات بارز باربری دی بار این است که کلیه خدمات باربری از جمله خرده بار، کنارباری، بار برگشتی، اعزام کارگر بسته بندی، حمل اثاثیه منزل و محل کار، حمل تولیدات کشاورزی، دامی، کارخانه ای، صنعتی و … در این مجموعه انجام می گیرد.

چرا که این باربری مجهز به ناوگان عظیم باربری شامل ماشین های سنگین و سبک می باشد و برای هر گونه باری می تواند ماشین مورد نیاز برای باربری را فراهم نماید. تنها کافیست با این باربری تماس بگیرید و برای همیشه مشتری همین باربری باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *