جستجو
Close this search box.

باربری انزلی

باربری انزلی

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری انزلی باربری دی

شهر انزلی در استان گیلان می باشد. این استان از شمال با دریای خزر، از غرب اردبیل ، از جنوب قزوین و زنجان و از شرق با استان مازندران احاطه شده است. برای اعلام بار خود از انزلی با شماره 09114125735 تماس بگیرید.

باربری انزلی به تهران

انزلی دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی می توان به برنج آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در انزلی انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله انزلی تا تهران حدود 314 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از انزلی به تهران توسط راننده های دی بصورت کاملا مطمئن انجام می شود. تمامی رانندگان دی بار حرفه ای و مسلط به جاده می باشند. و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که در مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

بیمه کردن بار انزلی

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال کالا از انزلی به اصفهان

برخی از کارخانجات انزلی برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های غذایی و لبنی انزلی نمی توانند فقط در سطح شهر خود محصولاتشان را بفروشند. زیرا با این کار سود خود را به حداقل کاهش داده اند. به همین خاطر محصولات خود را به کلان شهرهای دیگر از جمله تهران ، مشهد ، شیراز و .. ارسال می کنند.

حمل اثاثیه منزل از انزلی

برخی از مردم انزلی به دلایل گوناگون از شهر خود به شهرها یا استانهای دیگر نقل مکان می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبیند. این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری چالوس را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از انزلی به مشهد

برخی از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند. ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی باشد پس نیازی به ماشین های دربستی ندارند. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باری به شیراز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها کماکان در باربری دی انجام می شود.

تفاوت مهم این دو خدمت در بیمه کردن بار می باشد. اگر شما قصد دارید بار خود را از انزلی به شیراز ارسال کنید با بیمه کردن بار دیگر جای نگرانی نیست که مبادا اتفاقی برای بار بیفتد و بار دچار عیب و نقص گردد زیرا شرکت بیمه خسارتها را جبران می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *