شهر انزلی در استان گیلان می باشد. این استان از شمال توسط دریای خزر، از غرب توسط اردبیل ، از جنوب توسط قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است. برای اعلام بار خود از انزلی با شماره 09114125735 تماس بگیرید.

باربری از انزلی به تهران

انزلی دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی می توان به برنج آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در انزلی انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله انزلی تا تهران حدود 314 کیلومتر است. که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از انزلی به تهران توسط راننده های دی بصورت کاملا مطمعن انجام می شود. تمامی رانندگان دی بار حرفه ای و مسلط به جاده می باشند. و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که طی مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی نیاز دارند.

بیمه کردن بار انزلی

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسار توارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال کالا از انزلی به اصفهان

برخی از کارخانجات انزلی برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های غذایی ، لبنی فقط نمی توانند در سطح شهر رشت محصولات خود را بفروشند. زیرا با این سوددهی لازم را دریافت نمی کنند به همین خاطر محصولات خود به کلان شهرهای دیگر از جمله تهران ، مشهد ، شیراز و .. ارسال می کنند.

حمل اثاثیه منزل از انزلی

برخی از مردم که به دلیل عوامل مختلف از شهرهای مختلف به استان گیلان و یا از انزلی به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند. این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری چالوس را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از انزلی به مشهد

بسیاری از مردم برای ارسال محصولات نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی است و نیازی به ماشین های دربستی ندارند. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باری به شیراز

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از انزلی به شیراز ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

یک نظر در “باربری انزلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.