جستجو
Close this search box.

پایانه نیسان بار برگشتی شیراز

پایانه نیسان بار برگشتی شیراز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

پایانه نیسان بار برگشتی شیراز

 

شهر شیراز یکی از کلانشهرهای کشور می باشد که در استان فارس و در قسمت جنوبی کشور واقع شده است. خدمات نیسان بار برگشتی شیراز و دیگر خدمات باربری توسط شرکت حمل و نقل دی بار به صورت شبانه روزی انجام می شود.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در شهر شیراز با شماره باربری 09176948194 تماس بگیرید. برای حمل و ارائه خدمات باربری شیراز به صورت شبانه روزی می توانید با ما در ارتباط باشید و با پایین ترین قیمت باربری بار خود را به سراسر نقاط کشور ارسال نمائید.

باربری شیراز به تهران

از سه مسیر می توانید برای سفر و یا باربری شیراز به تهران اقدام نمائید.

 • مسیر اول شامل 932 کیلومتر مسافت و 9 ساعت و 58 دقیقه فاصله زمانی است. این مسیر از جاده شیراز به اصفهان و سپس آزادراه خلیج فارس مشخص شده است.
 • مسیر دوم نیز شامل 920 کیلومتر فاصله است که حدود 10 ساعت و 14 دقیقه فاصله زمانی دارد. این جاده به سمت یاسوج، بروجن و سپس به جاده خلیج فارس متصل می شود.
 • مسیر سوم شامل 928 کیلومتر فاصله و 11 ساعت فاصله زمانی است که از مسیرهای 1 و 2 عبور می کند و به سمت میمه و جاده ساوه به تهران حرکت می کند.

برای ارسال بار از شیراز به تهران، حمل اثاثیه منزل، باربری نمایشگاه بین المللی شیراز و … می توانید با نمایندگی باربری دی در شیراز تماس بگیرید. همچنین می توانید برای ارسال بار از تهران به اصفهان با پایانه باربری دی بار با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید.

هزینه نیسان بار برگشتی شیراز

هزینه باربری شیراز به صورت برگشتی نسبت به دیگر خدمات باربری کمتر است. قیمت حمل بار از تهران به شیراز حدود 1.600.000 تومان می باشد. اما این نکته را در نظر بگیرید که این قیمت با توجه به عواملی تغییر می کند که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم و ابعاد بار
 • تعداد ماشین باربری
 • بیمه باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • زمان و مکان بارگیری
 • تعداد مکان های تخلیه بار

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت باربری خود با باربری دی به شماره باربری 09176948194 تماس بگیرید و کمترین تعرفه باربری را از ما دریافت کنید.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی شهرکرد

نیسان بار برگشتی شیراز

نیسان بار برگشتی شیراز یک مزیت فوق العاده برای رانندگان، صاحب بار و حتی شرکت باربری می باشد. معمولا رانندگان پس از تخلیه بار علاقه مند هستند برای رفتن به سمت خانه خود یک بار با هزینه کمتر را حمل کنند.

برای مثال فرض کنید یک بار از تهران به مقصد شهرک صنعتی شیراز بارگیری شده است. پس از تخلیه بار در شیراز ممکن است راننده قصد رفتن به خانه خود را داشته باشد. در این هنگام علاقه مند می باشد یک بار با هزینه کم به شهر خود حمل کند.

شرکت باربری دی.با بیش از ده سال تجربه درخشان.در زمینه باربری موفق به راه اندازی 28 نمایندگی در سراسر کشور شده است. همچنین این شرکت دارای بیش از 28.000 راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد.

برای ارتباط با پایانه باربری.دی در شهرستان خود.به صفحه تماس با ما سایت.مراجعه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *