تعرفه باربری اراک

استان مرکزی یکی از استان های مرکزی کشور به مرکزیت کلانشهر اراک می باشد. این استان نیز به دلیل دارا بودن شهرک صنعتی های بسیار زیاد به عنوان پایتخت صنعتی کشور نیز شناخته شده است. در این مقاله درباره هزینه و تعرفه باربری اراک در سال 1401 صحبت می کنیم.

خدمات باربری از این استان توسط شرکت حمل و نقل دی انجام می شود. باربری دی تمامی خدمات باربری اراک، ساوه، خمین، کمیجان و غیره را به صورت شبانه روزی انجام می دهد. شما می توانید برای درخواست ماشین باربری با شماره 09183103991 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: تعرفه باربری گرگان | استان گلستان در سال 1401

قیمت باربری اراک در سال 1401

مبدا به مقصد

نوع بار وزن بار نوع خودرو تعرفه باربری
اراک به تهران لوازم منزل تا 2 تن نیسان و خاور

اراک به کرج

مواد غذایی زیر 2 تن نیسان
اراک به تبریز لوازم پزشکی تا 2 تن نیسان و خاور

اراک به گرگان

محصولات زراعی تا 2 تن نیسان و خاور
اراک به کرمان مواد خوراکی 2 تن نیسان

اراک به مشهد

لوازم منزل تا 2 تن نیسان
اراک به همدان لوازم برقی 3 تن خاور

اراک به اصفهان

مواد خوراکی بالای 2 تن خاور
اراک به ارومیه محصولات بهداشتی 1 الی 2 تن نیسان

اراک به رشت

خوراک دام تا 2 تن نیسان و خاور
اراک به بندرعباس محصولات صادراتی 3 تن خاور

اراک به اهواز

مواد غذایی 2 تن نیسان و خاور
اراک به زنجان لوازم پلاستیکی تا 2 تن نیسان و خاور

هزینه حمل بار از شهرک صنعتی های استان مرکزی در سال 1401

استان مرکزی از جمله استان های صنعتی کشور میباشد که نقش مهم و بسازایی را در اقتصاد کشور دارد. با توجه به وجود بیش از 3000 واحد تولیدی و صنعتی در استان مرکزی باربری از اراک و این استان به دلیل حجم بالای درخواست کمی دشوار می باشد.

شرکت باربری دی با دارا بودن بیش از 18.000 راننده فعال در سراسر کشور آماده است تا تمامی بارهای ارسالی از این استان را به صورت شبانه روزی با قیمتی پایین و سریع جابجا کند. شما می توانید برای اطلاع از خدمات این شکرت با شماره 09183103991 تماس بگیرید.

تعرفه باربری اراک علاوه بر جدول بالا به عوامل دیگری مانند:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری
  • زمان بارگیری و تخلیه بار

و … بستگی دارد. برای استعلام قیمت باربری می توانید با نمایندگی دی بار تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید و از قیمت باربری خود مطلع شوید.

پایانه باربری اراک

برای اطلاع از لیست باربری های اراک، هزینه حمل بار و … می توانید با شرکت باربری دی در اراک تماس بگیرید. شرکت باربری دی علاوه بر استان مرکزی در سراسر کشور 27 نمایندگی دیگر راه اندازی کرده است که به صورت شبانه روزی مشغول به خدمت رسانی به مردم عزیز می باشند.

شما می توانید برای در خواست خدمات باربری به صفحه تماس با ما سایت باربری دی مراجعه نمائید و با نمایندگی شهر خود تماس بگیرید. باربری دی در تلاش است تا با کمترین قیمت، سریع ترین و مطمئن ترین باربری را برای شما به ارمغان برساند.

شرکت باربری دی با در اختیار داشتن بیش از 28.000 راننده نیسان در سراسر کشور می باشد که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما می باشد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری در اراک و دیگر شهرها و استان های کشور به صفحه تماس با ما سایت دی بار مراجعه نمائید.

دی بار در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات باربری، سریع ترین، مطمئن ترین و ارزان ترین باربری را برای شما مشتریان و هم وطنان عزیز کشور فراهم کند.

مطالب مرتبط

3 نظر در “تعرفه باربری اراک | استان مرکزی در سال 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.