جستجو
Close this search box.

باربری یونسی و ماراندیز خراسان رضوی

باربری یونسی و ماراندیز خراسان رضوی

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری یونسی و ماراندیز

 

خدمات باربری یونسی و ماراندیز از دیگر خدماتی می باشد که توسط شرکت باربری دی انجام می شود. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه منزل، حمل خرده بار، حمل محصولات کشاورزی و … با نمایندگی دی بار در استان خراسان رضوی با شماره های 05137608071 و 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

یونسی شهری در بخش یونسی شهرستان بجستان می باشد. ماراندیز نیز از توابع بخش انابد شهرستان بردسکن می باشد.

مقالات بیشتر: باربری خلیل آباد و جعفرآباد خراسان رضوی

باربری یونسی و ماراندیز به تهران

خدمات باربری یونسی و ماراندیز با تهران  888 کیلومتر فاصله دارد که از نظر زمانی حدود 9 ساعت است. این مسیر از یونسی به سمت سبزوار، شاهرود و سمنان امتداد دارد و در انتها به تهران ختم می شود.

رانندگان دی بار با توجه به شرایط جوی و ترافیک جاده ای در زمان های مختلفی خدمات باربری را انجام می دهند تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن بار را در مقصد تخلیه کنند.

همچنین تمامی رانندگان از چادر برزنتی جهت جلوگیری از خیس شدن بار در برف و باران استفاده می کنند. شما می توانید برای رزرو ماشین باربری مورد نیاز خود با کارشناسان دی بار تماس بگیرید.

خدمات نیسان بار برگشتی خراسان رضوی

خدمات نیسان بار برگشتی یونسی و ماراندیز نسبت به دیگر خدمات باربری کمی تفاوت دارد. این تفاوت بیشتر در هزینه و قیمت باربری به چشم می خورد.

نیسان بار برگشتی به این صورت است که ماشین باری را در مقصد به صاحب بار تحویل داده است و برای برگشت به منزل خود نیاز به یک بار دارد.

برای مثال فرض کنید یک بار از مبدأ تهران به مقصد یونسی حرکت می کند و پس از تخلیه بار راننده قصد دارد مجددا به تهران باز گردد. برای بازگشت می تواند یک بار از شهرهای دیگر خراسان رضوی به مقصد تهران با هزینه پایین تر دریافت کند و به سمت تهران حرکت کند.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی مشهد

معمولا رانندگان نیسان و دیگر رانندگان علاقه ای به خالی برگشتن ندارند. با این روش و دریافت هزینه کم می توانند یک بار به مقصد مورد نظر خود ببرند و پس از آن به منزل و محل سکونت خود برگردند. این روش یک روش کاملا کارآمد برای صاحبان بار، شرکت های باربری و رانندگان نیسان می باشد.

شما می توانید برای ارتباط با پایانه باربری دی در تهران نیز با شماره 02186120078 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل یونسی و ماراندیز

خدمات باربری اثاثیه منزل در یونسی و ماراندیز توسط دی بار به صورت ویژه ای نسبت به سایر خدمات باربری انجام می شود چرا که دی بار با اعزام پرسنل به شما در بسته بندی اصولی و دقیق لوازم منزل کمک مطلوبی خواهد کرد.

باربری یونسی و ماراندیز

پرنسل بسته بندی دی بار تمامی لوازم منزل شما را کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا  در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. پس از بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید و با توجه به حجم بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

بسته بندی اثاثیه منزل توسط پرسنل دی بار هم زمان بسته بندی اثاثیه را تسریع می کند و همینطور از میزان خستگی شما به مقدار زیادی می کاهد.

از طرف دیگر خیال شما از جانب بسته بندی مطمئن و اصولی لوازم منزل راحت خواهد بود. برای انجام امور بسته بندی، بارگیری و باربری اثاثیه منزل خود از صفر تا صد می توانید با نمایندگی های دی بار در ارتباط باشید.

مقالات بیشتر: باربری انابد و شهرآباد خراسان رضوی

هزینه حمل و خدمات باربری یونسی و ماراندیز

هزینه باربری یونسی و ماراندیز با توجه به عواملی مشخص می شود که این عامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • نوع ماشین باربری
 • ارزش بار
 • بیمه باربری
 • تعداد ماشین های باربری
 • و …

فاصله مبدأ تا مقصد یکی از عوامل مهم در مشخص شدن تعرفه باربری می باشد. در واقع هر چقدر مسیر باربری دورتر باشد هزینه حمل بار نیز بیشتر خواهد بود.

نوع ماشین باربری نیز از عوامل دیگری است که بر قیمت باربری تأثیرگذار است. هرچقدر ماشین درخواستی شما بزرگ تر باشد هزینه آن نیز بیشتر می باشد.

اگر حجم و وزن بار شما بیشتر از نیسان بار باشد و آن را با خاور و کامیونت و … حمل کنید باید هزینه بیشتری را برای ارسال بار خود پرداخت کنید.

مقالات بیشتر: باربری بردسکن و کندر خراسان رضوی

دی بار در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات، سریع ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین باربری را برای شما انجام دهد. از خدمات دی بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی
 2. تضمین کیفیت سلامت کالا
 3. ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته
 4. در اختیار داشتن بیش از 28.000 راننده نیسان
 5. پایین ترین تعرفه باربری
 6. دارای 28 نمایندگی رسمی در سراسر کشور
 7. و …

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری دی بار با نمایندگی شهر مورد نظر خود تماس بگیرید و پس از مشاوره ماشین مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *