گلوگاه یکی از شهرهای شمالی کشور می باشد که در استان مازندران قرار گرفته است. استان مازندران از شمال توسط دریای خزر ، از شرق توسط استان گلستان ، از غرب توسط گیلان ، و از جنوب توسط استان های سمنان ، تهران ، البرز و قزوین احاطه شده است. در سایت دی بار تا کنون درباره باربری شهرهای مختلف مانند باربری ، اهواز ، مشهد ، تبریز و … صحبت کرده ایم و می توانید برای مشاهده فرمائید.

باربری از گلوگاه به تهران

یکی از باربری هایی که حمل و نقل دی بار انجام می دهد باربری از چالوس به گلوگاه می باشد. فاصله گلوگاه تا تهران حدود 353 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا توسط دی بار بصورت کاملا سریع و مطمعن انجام می شود.

باربری گلوگاه به یزد

گلوگاه دارای محصولات محصولات کشاورزی زیادی می باشد. از معروف ترین محصولات گلوگاه می توان به محصولات کشاورزی و … اشاره کرد. یکی از باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از گلوگاه به یزد می باشد. فاصله گلوگاه تا یزد حدود 702 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری گنبد کاووس را مطالعه کنید.

حمل اثاثیه منزل از گلوگاه

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان قزوین و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بدی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را از شما می گیرد.

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

حمل خرده بار از گلوگاه به اردبیل

بسیاری از مردم گلوگاه برای ارسال بارهای خود نیازی به ماشین باربری دربست ندارند و می خواهند بار خود را بصورت خرده بار ارسال کنند. بسیاری از سامانه باربری ها هزینه کامل باربری را برای حمل خرده بار از صاحب بار دریافت می کنند ولی دی بار با توجه به نوع بار و فاصله بین مبدأ تا مقصد هزینه خرده بار را برای شما در نظر میگیرند.

باربری گلوگاه به تبریز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از گلوگاه به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از گلوگاه به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از گلوگاه دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند یزد ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

ارسال کالا از گلوگاه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر گلوگاه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه لبنیات فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات لبنی مانند شیر ، ماست و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

حمل کنار باربری از گلوگاه

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از گلوگاه ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

بیمه باربری

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسار توارد شده به بار را پرداخت می کند.

هزینه باربری از گلوگاه

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

بستگی دارد. برای اطلاع از تعرفه باربری استان مازندران ( گلوگاه ) با شماره 09114125735 تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک نظر در “باربری گلوگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.