جستجو
Close this search box.

باربری گلوگاه

باربری گلوگاه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری گلوگاه باربری دی

گلوگاه یکی از شهرهای شمالی کشور می باشد که در استان مازندران قرار گرفته است. استان مازندران از شمال با دریای خزر ، از شرق استان گلستان ، از غرب گیلان ، و از جنوب با استان های سمنان ، تهران ، البرز و قزوین احاطه شده است.

در سایت دی بار تا کنون درباره باربری شهرهای مختلف مانند باربری اهواز ، مشهد ، تبریز و … صحبت کرده ایم و می توانید برای مشاهده به سایت مراجعه فرمائید.

باربری گلوگاه به تهران

یکی از باربری هایی که حمل و نقل دی بار انجام می دهد باربری از چالوس به گلوگاه می باشد. فاصله گلوگاه تا تهران حدود 353 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا توسط دی بار بصورت کاملا سریع و مطمئن انجام می شود.

باربری گلوگاه به یزد

گلوگاه دارای محصولات کشاورزی زیادی می باشد. یکی از باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از گلوگاه به یزد می باشد. فاصله گلوگاه تا یزد حدود 702 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری گنبد کاووس را مطالعه کنید.

حمل اثاثیه منزل از گلوگاه

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف شغلی، تحصیلی یا آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان قزوین و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. کیفیت بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر این کار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را می گیرد.

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند.

با اینکار هم انرژی شما کمتر صرف می شود و هم بسته بندی لوازم شما اصولی و با ایمنی کامل انجام شده است. پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

حمل خرده بار از گلوگاه به اردبیل

برخی از مردم گلوگاه برای ارسال بارهای خود بدلیل اینکه بار کم حجم یا کمی است نیاز به ماشین باربری دربست ندارند و می خواهند بار خود را بصورت خرده بار ارسال کنند.

بسیاری از سامانه باربری ها هزینه کامل باربری را برای حمل خرده بار از صاحب بار دریافت می کنند ولی دی بار با توجه به نوع بار و فاصله بین مبدأ تا مقصد هزینه خرده بار را برای شما در نظر می گیرد.

باربری گلوگاه به تبریز

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از گلوگاه به تبریز و بالعکس می باشد. باربری از گلوگاه به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از گلوگاه دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند یزد ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

ارسال کالا از گلوگاه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر گلوگاه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه لبنیات نمی تواند فقط در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات لبنی مانند شیر ، ماست و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود وجود دارد.

حمل کنار باربری از گلوگاه

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی به وجود آمده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است ولی یکی از تفاوت های آنها در بیمه بار است. بار اگر بیمه شده باشد صاحب بار مطمئن می شود که اگر بار در اثر عوامل مختلف دچار عیب و نقصی شد شرکت بیمه خسارت آن را جبران خواهد کرد.

بیمه باربری

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

هزینه باربری از گلوگاه

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

برای اطلاع از تعرفه باربری استان مازندران ( گلوگاه ) با شماره 09114125735 تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186121085 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *