جستجو
Close this search box.

باربری کوهدشت

باربری کوهدشت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری کوهدشت

کوهدشت یکی از مناطق.زیبا و گردشگری استان لرستان می باشد.که در بخش غربی.کشور واقع شده است. دلیل نامگذاری این شهر به دلیل وجود کوه در اطراف این شهرستان می باشد. باربری کوهدشت توسط باربری دی به صورت سریع و مطمئن و پایین ترین تعرفه باربری انجام می شود.

شما می توانید برای درخواست ماشین باربری و ارسال بار خود به شهرستان ها و استان های دیگر با باربری کوهدشت 09165444537 یا دفتر مرکزی باربری دی 02188742437 تماس بگیرید.

حمل بار از کوهدشت به تهران

بسیاری از بارهایی که در کوهدشت بارگیری می شود به تهران ارسال می شود. فاصله کوهدشت تا تهران حدود 575 کیلومتر می باشد که حدود 9 ساعت فاصله زمانی دارد.

شما می توانید برای تمامی خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری، ارسال خرده بار و سایر خدمات باربری با باربری دی تماس بگیرید.

تعرفه باربری کوهدشت

حمل و ارسال بار از کوهدشت تعرفه ثابتی ندارد و به عوامل مختلفی مانند عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • بیمه باربری
  • و …

برای اطلاع از تعرفه باربری استان لرستان در سال 1400 با باربری دی تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

از دیگر باربری های که در استان لرستان توسط باربری دی انجام می شود باربری از الیگودرز می باشد.

حمل اثاثیه منزل در کوهدشت

یکی از بیشترین و اصولی ترین باربری ها، حمل اثاثیه منزل می باشد. جا به جایی منزل می تواند درون یک استان و یا یک شهر و یا استان دیگر باشد.

باربری دی علاوه.بر باربری، در صورت درخواست شما می تواند پرسنل مخصوص بسته بندی برای شما اعزام کند تا در بسته بندی به شما کمک کرده و مدت زمان جمع کردن لوازم منزل را به حداقل برسانند.

پرسنل بسته بندی.تمام لوازم منزل شما را.کاملا اصولی و مطمئن.بسته بندی می کنند. لوازم بسته بندی مورد استفاده.می تواند کارتن محکم.و نایلون حبابدار باشد. اگر ابعاد لوازم منزل شما مانند فریزر، یخچال و … بزرگ باشد پیشنهاد می شود برای آسیب ندیدنشان با نایلون حبابدار بسته بندی شوند.

پس از بسته بندی.می توانید در خواست ماشین.خود را ثبت کنید تا ماشین در.کمترین زمان ممکن در مبدأ حاضر شود. همچنین می توانید زمان بارگیری لوازم خود را تعیین کنید و در زمان مشخص ماشین باربری برای شما ارسال شود.

پایانه باربری کوهدشت

برای اطلاع از ساعات بارگیری در کوهدشت، موجودی ماشین مورد نظر، تعرفه باربری و سایر سوالات خود می توانید با پایانه باربری استان لرستان ( شهرستان کوهدشت ) 06632623311 تماس بگیرید و هر سوال راجع به خدمات باربری دارید بپرسید.

نیسان بار کوهدشت

برای درخواست ماشین باربری سبک ( وانت بار و نیسان بار ) و حمل بارهای سبک ( تا 2 تن ) با باربری دی تماس بگیرید. لازم به ذکر است.که باربری دی علاوه بر نمایندگی.در کوهدشت در 27 نقطه.دیگر کشور شعبه دارد.و به صورت شبانه.روزی آماده خدمت رسانی.به شما مردم عزیز کشور می باشد.

برای تماس با نمایندگی شهر و استان خود به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *