جستجو
Close this search box.

باربری الیگودرز

باربری الیگودرز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری الیگودرز

باربری الیگودرز تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار آماده ارائه بهترین خدمات باربری به متقاضیان حمل بار است. الیگودرز مرکز شهرستان الیگودرز و در شرق استان لرستان قرار گرفته است. این شهرستان بعد از خرم آباد، بروجرد، درود و کوه دشت پنجمین شهر پرجمعیت استان لرستان به حساب می آید.

در این مقاله درباره ارائه خدمات باربری در الیگودزر که شامل حمل اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد توضیح می دهیم.

باربری الیگودزر به تهران

فاصله شهرستان الیگودرز تا تهران حدود 388 کیلومتر می باشد که می توانید برای ارسال بار خود با شماره باربری 09165444537 و یا دفتر مرکزی باربری دی 02188742437 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید. پس از اعلام بار ماشین باربری مورد نظر پس از نیم ساعت برای شما ارسال می شود.

پایانه باربری الیگودرز

برای اطلاع از تعرفه باربری شهرستان الیگودرز و درخواست ارائه خدمات از دی بار می توانید با شماره نامبرده در بالا تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

همچنین لازم به ذکر است که باربری دی علاوه بر شهر الیگودرز و استان لرستان در شهر و استان های دیگر کشور دارای 28 نمایندگی رسمی در سراسر کشور می باشد که به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از دیگر باربری ها مانند باربری زابل به سایت باربری دی مراجعه کنید.

باربری الیگودرز به یزد

از دیگر خدماتی که در شهرستان الیگودرز توسط دی بار پوشش داده می شود حمل بار به یزد می باشد. باربری به یزد می تواند حمل اثاثیه منزل باشد چرا که بسیاری از مردم استان لرستان به دلایل مختلفی مانند شغل و … محل زندگی و اقامت خود را تغییر می دهند.

قبل از حمل اثاثیه منزل می توانید از باربری دی درخواست نیروی بسته بندی کنید تا بر سرعت و عملکرد بسته بندی اصولی لوازم بیفزایید. برای ارسال بارهای خود با باربری دی تماس بگیرید.

شماره تلفن باربری الیگودرز

برای ارتباط با پایانه باربری و باربری های ارزان در الیگودرز.می توانید با شماره 09165444537 تماس بگیرید و علاوه بر باربری ارزان از آخرین اخبار باربری استان لرستان مطلع شوید.

باربری دی در هر نقطه از ایران ماشین باربری دارد و کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در کشور می باشد. برای اطلاع از دیگر مزایای این شرکت نسبت به سایر همکاران تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *