جستجو
Close this search box.

باربری میرجاوه | لادیز و ریگ ملک سیستان و بلوچستان

باربری میرجاوه | لادیز و ریگ ملک سیستان و بلوچستان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری میرجاوه | لادیز و ریگ ملک سیستان و بلوچستان

 

ارائه خدمات باربری میرجاوه، لادیز و ریگ ملک توسط شرکت باربری دی به صورت شبانه روزی انجام می شود. اگر نیاز به انجام امور باربری به صورت شبانه روزی با کمترین تعرفه باربری را دارید با دی بار با شماره 09154949436 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

میرجاوه مرکز شهرستان میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان می باشد و لادیز روستایی از توابع شهرستان میرجاوه و استان سیستان و بلوچستان می باشد. شهر ریگ ملک نیز مانند لادیز از توابع شهرستان میرجاوه می باشد.

باربری میرجاوه به تهران

ارائه و حمل بار از میرجاوه تا تهران را می توان از سه مسیر انجام داد. این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

 • مسیر اول شامل 1570 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 16 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از میرجاوه شروع و پس از عبور از شهرهای بم، رفسنجان، یزد، اصفهان،کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر دوم نیز شامل 1663 کیلومتر است که حدود 18 ساعت و 20 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت زاهدان به سمت نهبندار، طبس، انارک و زواره عبور می کند و مانند مسیر اول به سمت کاشان، قم و تهران حرکت می کند.
 • مسیر سوم نیز شامل 1673 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 18 ساعت و 30 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت زاهدان به سمت بیرجند، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

رانندگان دی بار با توجه به شرایط آب و هوایی و ترافیک جاده ها یک مسیر را برای تسریع در زمینه باربری انتخاب می کنند. همچنین از چادر برزنتی جهت آسیب نرسیدن به بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می کنند.

مقالات بیشتر: باربری نوک آباد و کلنگور سیستان و بلوچستان

نیسان بار برگشتی میرجاوه

معمولا رانندگان نیسان و دیگر رانندگان علاقه ای به خالی برگشتن ندارند. با این روش و دریافت هزینه کم می توانند یک بار به مقصد مورد نظر خود ببرند و پس از آن به منزل و محل سکونت خود بروند. این روش یک روش کاملا کارآمد برای صاحبان بار، شرکت های باربری و رانندگان نیسان می باشد.

نیسان بار برگشتی میرجاوه یک مزیت فوق العاده برای رانندگان، صاحب بار و حتی شرکت باربری می باشد. معمولا رانندگان پس از تخلیه بار علاقه مند هستند برای رفتن به سمت خانه خود یک بار با هزینه کمتر را حمل کنند.

برای مثال فرض کنید یک بار از تهران به مقصد نمایشگاه بین المللی زاهدان بارگیری شده است. پس از تخلیه بار در میرجاوه ممکن است راننده قصد رفتن به خانه خود را داشته باشد. در این هنگام علاقه مند می باشد یک بار با هزینه کم به شهر خود حمل کند.

کشاورزی میرجاوه، لادیز و ریگ ملک

فرآورده های این شهرستان ها با توجه به اقلیم های گوناگون متفاوت و متنوع است. برای انجام امور باربری میرجاوه، لادیز و ریگ ملک می توانید با شماره باربری دی 09154949436 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی بهره مند شوید.

مقالات بیشتر: باربری بزمان، مادر مگسان و اسهک سیستان و بلوچستان

حمل اثاثیه منزل از میرجاوه

برخی از مردم میرجاوه برای اقامت و ادامه زندگی خود از شهرشان به دیگر شهرها و استان های کشور مهاجرت می کنند. برای باربری اثاثیه منزل باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید.

اولین و مهم ترین نکته بسته بندی اصولی و مطمئن لوازم منزل می باشد. چرا که اگر بسته بندی شما اصولی و مطمئن نباشد احتمالا آسیب رسیدن به بار زیاد می باشد.

باربری میرجاوه | لادیز و ریگ ملک سیستان و بلوچستان

برای بسته بندی و مطمئن.بودن از اصولی بودن آن می توانید.از پرسنل دی بار کمک بگیرید. پرسنل دی بار تمامی لوازم منزل.شما را به صورت کاملا اصولی با.استفاده از کارتن های محکم، نایلون.های حبابدار و … بسته بندی می کنند. این امر باعث می شود.که زمان کمتری را در این زمینه صرف.کنید و همین طور کمتر خسته شوید.

برای اسباب کشی امکانات زیر لازم است:

 • بسته‌بندی صحیح: بسته‌ بندی صحیح یکی از مهم‌ ترین فاکتور هایی است که باعث سالم ماندن اثاثیه منزل هنگام جابجایی می‌شود.
 • ماشین مناسب: شما باید با توجه به حجم اثاثیه منزل بهترین ماشین را انتخاب کنید. هرگز بخاطر هزینه کمتر ماشین‌هایی با ظرفیت نامناسب را انتخاب نکنید.
 • کارگران حرفه‌ ای: کارگرانی که در زمینه حمل اثاثیه منزل فعالیت می‌کنند، باید تخصص لازم در این زمینه را داشته باشند. به همین دلیل لازم است پیش از هر چیز اطمینان داشته باشید که کارگران مورد نظر شما تجربه و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند.

قیمت نیسان بار میرجاوه

تعرفه و هزینه باربری میرجاوه به صورت برگشتی نسبت به دیگر خدمات باربری کمتر است. قیمت حمل بار از میرجاوه به تهران حدود 3.700.000 تومان می باشد. اما این نکته را در نظر بگیرید که این قیمت با توجه به عواملی تغییر می کند که این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم و ابعاد بار
 • تعداد ماشین باربری
 • بیمه باربری
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • زمان و مکان بارگیری
 • تعداد مکان های تخلیه بار

برای اطلاع از تعرفه باربری می توانید با کارشناسان دی بار با شماره 09154949436 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای ارتباط با پایانه باربری تهران با شماره 02155537323 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *