جستجو
Close this search box.

باربری مشهد

باربری مشهد

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری مشهد

شهر مشهد مرکز استان خراسان رضوی و در سمت شرقی کشور قرار گرفته است. استان خراسان رضوی از جنوب به خراسان جنوبی ، از غرب به سمنان ، از شمال به بخشی از خراسان شمالی و از شرق به کشور افغانستان محدود می شود. باربری مشهد تحت نظارت گروه حمل و نقل باربری دی انجام می شود که به صورت کاملا سریع و مطمئن به جابجایی بارها می پردازد.

حمل اثاثیه منزل از مشهد

برخی از مردم مشهد به دلایل گوناگون از این شهر به شهرها یا استان های دیگر کشور نقل مکان می کنند. اولین و مهم ترین موضوع برای اثاث کشی ، بسته بندی اصولی اثاثیه منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را از نظر زمانی جلو انداخته و باعث می شود دچار خستگی روحی و جسمی ناشی از اسباب کشی نشوید. کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما از بزرگ مانند یخچال و فریزر تا لوازم کوچک مثل صندلی و … را به بهترین نحو ممکن بسته بندی می کنند.

با این کار هم شما از نظر روحی و جسمی خسته نمی شوید و هم خیال شما از سلامت لوازم منزل خود راحت می شود. همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری بجنورد را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از مشهد به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولات خود نیاز به ماشین های باربری دارند. اگر محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی باشد نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری به صورت خرده بار حمل می شود.

باربری مشهد به تهران

شهر مشهد دارای محصولات عمده کشاورزی ، دامی و … می باشد. یکی از باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از مشهد به تهران می باشد. فاصله مشهد تا تهران حدود 850 کیلومتر می باشد.

حمل کنار باربری از مشهد به تهران

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها توسط باربری دی هنوز هم مشغول فعالیت است. مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار می باشد. شما اگر قصد ارسال بار از مشهد به تهران را دارید اگر بار را بیمه کنید خیال خود را از بابت آسیب های احتمالی به بار راحت خواهید کرد زیرا در صورت صدمه به بار شرکت بیمه خسارات را جبران خواهد کرد.

ارسال کالا از بجنورد

کسانی که دارای کارخانجات در شهر مشهد هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند. برای مثال کارخانه لبنیات فقط نمی تواند در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند. برای ارسال محصولات لبنی مانند شیر ، ماست و … نیاز به ماشین های یخچال دار می باشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود دارد.

بیمه کردن بار مشهد

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود. ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

باربری مشهد به یزد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از مشهد به یزد و بالعکس می باشد. باربری از مشهد به یزد و بالعکس نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. اگر شما باری از مشهد دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند یزد، تهران و… ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *