جستجو
Close this search box.

باربری لردگان

باربری لردگان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری لردگان

باربری لردگان تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به مشتریان خود اس. شهرستان لردگان یکی از شهرهای استان چهارمحال بختیاری می باشد که 1700 متر ارتفاع از سطح دریا و 160 کیلومتری شهرکرد قرار گرفته است. در این مقاله بصورت کامل و جامع درباره خدمات باربری، تعرفه باربری و لیست باربری های لردگان صحبت می کنیم. اگر سوالی درباره ی باربری لردگان دارید با ما همراه باشید.

باربری لردگان به تهران

لردگان یکی از شهرهای جنوبی کشور می باشد که دارای محصولات صنعتی و زراعی متنوعی می باشد. یکی از بارهایی که از این شهر ارسال می شود، باربری محصولات صنعتی به تهران می باشد. فاصله لردگان به تهران حدود 630 کیلومتر می باشد که حدود 8 ساعت فاصله زمانی است. شما می توانید برای ارسال بار خود از لردگان با شماره 09133898476 تماس بگیرید.

حمل بار از لرگان به اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهرهای مرکزی کشور میباشد که از بسیاری از شهرها و استان های کشور مردم برای زندگی و یا تفریح به این شهر سفر می کنند. همچنین برخی از محصولات این شهر به نقاط دیگر کشور مانند لردگان و یا بالعکس ارسال می شود.

شرکت باربری دی برای ارسال محصولات شما آماده خدمت رسانی می باشد. شما می توانید برای تجربه یک باربری خوب و سریع با شماره نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی باربری دی 02186121078 تماس بگیرید و پس از اعلام بار ماشین باربری مورد نیاز خود را ظرف مدت 2 ساعت دریافت کنید.

نیسان بار در باربری لردگان

برای ارسال بارهای سبک (زیر 2.5 تن) و پرداخت هزینه کم می توانید با دی بار تماس بگیرید. خدمات دی بار در لردگان شامل حمل اثاثیه منزل، ترانزیت و حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد که می توانید برای ارسال بار خود با نیسان بار با ما تماس بگیرید.

همچنین می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری استان چهارمحال بختیاری در سال 1400 با باربری تماس بگیرید.

باربری لردگان به شیراز

از دیگر خدماتی که در شهرستان لردگان توسط دی.بار پوشش داده می شود حمل بار به شیراز می باشد. باربری به شیراز می تواند حمل اثاثیه منزل باشد چرا که بسیاری از مردم استان چهارمحال و بختیاری به.دلایل مختلفی مانند شغل و … محل زندگی و اقامت.خود را تغییر می دهند.

قبل از حمل اثاثیه منزل می توانید از باربری دی درخواست نیروی بسته بندی کنید تا بر سرعت و عملکرد بسته بندی اصولی لوازم بیفزایید. برای ارسال بارهای خود با باربری دی تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *