جستجو
Close this search box.

باربری اصفهان

باربری اصفهان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری اصفهان

شهر اصفهان مرکز استان اصفهان می باشد که در قسمت مرکزی کشور قرار گرفته است. این استان از سمت غرب توسط استان مرکزی و لرستان و چهارمحال بختیاری ، از شرق توسط خراسان جنوبی ، از جنوب توسط استان فارس و کهگلویه و بویراحمد و از شمال توسط قم و سمنان احاطه شده است.

باربری اصفهان به تهران

بخش زیادی از محصولات کشاورزی اصفهان به شهرها و استان های دیگر کشور صادر می شود. از جمله این محصولات می توان به میوه ، سیفی جات و … اشاره کرد. فاصله اصفهان تا تهران حدود 410 کیلومتر می باشد و بسیاری از باربری هایی که از آنجا انجام می شود با نیسان و خاور صورت می گیرد.

برای اطلاع از باربری بوشهر نیز می توانید به سایت باربری دی مراجعه کنید.

ارسال خرده بار از اصفهان

تمامی مردم حداقل یکبار با این موضوع درگیر بوده اند که وسیله ای برای ارسال دارند ولی به دلیل کوچکی ابعاد و کم بودن وزن آن نیازی به گرفتن خودروی باربری دربست ندارند.

سامانه باربری دی وسیله مورد نظر شما را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر خود قرار می دهد و به مقصد مورد نظر شما ارسال می کند.

 

ارسال خرده بار از اصفهان به اهواز

کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است. مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است.

اگر قصد ارسال بار از اصفهان به اهواز را دارید چنانچه بار خود را بیمه کنید خیالتان از بابت مخاطراتی که در راه ممکن است برای بار به وجود بیاید راحت خواهد بود. در صورت صدمه به بار یا آسیب آن شرکت بیمه خسارات را جبران خواهد کرد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بعضی از مردم به دلایل مختلفی از جمله تحصیلی، شغلی، آب و هوا و … قصد نقل مکان از اصفهان به شهرهای دیگر نظیر تهران، مشهد، شیراز و … را دارند.

اولین و مهم ترین قدم در اسباب کشی نحوه صحیح بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. این کار نیاز به زمان و انرژی زیادی دارد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی لوازم منزل بشدت کاهش داده است.

کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به بهترین نحو به همراه پلاستیک های ضربه گیر بسته بندی می کنند. با این کار هم در زمان صرفه جویی کرده اید و هم انرژی زیادی برای بسته بندی لوازم منزلتان صرف نکرده اید.

شماره باربری نیسان بار اصفهان

برای اطلاع از باربری های استان اصفهان و یا تعرفه باربری اصفهان می توانید با شماره های 09133898476 و 09133898476 تماس بگیرید. با شماره گیری شماره های نامبرده می توانید بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان باربری دی ماشین باربری مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

حمل اثاثیه از اصفهان

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعا برای ارسال محصولات خود به شهرهای دیگر نیاز به ماشین های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولاتش را پخش کند ممکن است در آینده از نظر سود به مشکل بخورد.

برای همین افرادی که محصولی تولید می کنند قطعا تمایل دارند محصولاتشان را به شهرهای دیگر هم ارسال کنند تا سود بیشتری نصیبشان شود.

این کار نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد. دی بار سریع ترین و مطمئن ترین باربری در ایران می باشد که تمامی محصولات شما را با سلامت کامل و بدون هیچ مشکلی به مقصد می رساند.

نیسان بار اصفهان به مشهد

باربری اصفهان یکی دیگر از باربری هایی است.که سامانه باربری دی انجام می دهد. به دلیل مسافت زیاد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد.

اگر شما باری از اصفهان دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند تبریز، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *