جستجو
Close this search box.

باربری لاهیجان

باربری لاهیجان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری لاهیجان - باربری دی

شهر لاهیجان در استان گیلان می باشد. این استان از شمال توسط دریای خزر ، از غرب اردبیل ، از جنوب قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است.

در سایت باربری دی درباره باربری های رشت ، اهواز ، مشهد و … صحبت کرده ایم و در این مقاله قرار است درباره باربری لاهیجان صحبت کنیم. باربری لاهیجان شامل ترانزیت، حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری لاهیجان به تهران

لاهیجان دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی لاهیجان می توان به برنج اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در لاهیجان انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله لاهیجان تا تهران حدود 378 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از لاهیجان به تهران توسط راننده های باربری دی بصورت کاملا مطمئن انجام می شود.

تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که در مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

بیمه کردن بار لاهیجان

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار می باشد زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

ارسال کالا از لاهیجان

برخی از کارخانجات لاهیجان برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های غذایی و لبنی لاهیجان نمی توانند فقط در سطح شهر لاهیجان محصولات خود را بفروشند. زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهند داشت. به همین خاطر محصولات خود را به کلان شهرهای دیگر از جمله تهران ، مشهد ، شیراز و .. ارسال می کنند.

حمل اثاثیه منزل از لاهیجان

برخی از مردم به دلایلی از شهرهای مختلف به استان گیلان و یا از لاهیجان به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد.

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبیند. این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم کمتر دچار خستگی و سردرگمی در این کار شوید.

در این سایت می توانید مقاله باربری زنجان را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از لاهیجان به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولات خود نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی باشد و نیازی به ماشین های دربستی نداشته باشد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باری از لاهیجان به شیراز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم در دی بار انجام می شود.

تفاوت مهم این دو خدمت در بیمه کردن بار است. اگر شما باری را از لاهیجان به مقصد شیراز بخواهید ارسال کنید با بیمه کردن بار خیالتان راحت است که اگر مشکلی برای بار پیش بیاید و صدمه ای به آن وارد شود شرکت بیمه خسارتها را جبران خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *