جستجو
Close this search box.

باربری قروه

باربری قروه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری قروه

در این مقاله درباره باربری قروه و ارائه خدمات باربری توسط شرکت باربری دی صحبت میکنیم. شما می توانید برای ارتباط با نمایندگی باربری دی با شماره 09183103991 و یا دفتر مرکزی با شماره 02188742437 تماس بگیرید.

قروه شهری در غرب کشور می باشد. این شهر سومین شهر پرجمعیت استان کردستان می باشد که یکی از شهرهای تجاری این استان به حساب می آید. شهرستان قروه تنها شهر دارای شهرداری ویژه در استان کردستان است.

قروه دارای 80 ناحیه صنعتی می باشد که مشغول به فعالیت هستند. این شهر معدن سنگ و طلای بسیاری را در خود جای داده است و سالانه بسیاری از نیازهای کشور در نواحی صنعتی این شهر تأمین می شود.

باربری قروه به تهران

فاصله قروه تا تهران 420 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 5 الی 6 ساعت فاصله است. باربری از قروه با به روزترین خدمات باربری توسط باربری دی انجام می شود و شما می توانید از تمامی خدمات دی بار در این شهر بهره مند شوید. همچنین برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش می توانید با دفتر مرکزی دی بار تماس بگیرید.

نیسان بار قروه

برخی از محصولات شهرستان قروه مانند سنگ، محصولات صنعتی و … را می توان با نیسان حمل و جابه جا کرد. باربری دی با در اختیار داشتن 17.000 راننده فعال سریع ترین و مطمئن ترین شرکت باربری می باشد که می توانید برای حمل بار خود با کمترین تعرفه باربری با دی بار تماس بگیرید.

از دیگر خدمات باربری که با نیسان می توان انجام داد حمل اثاثیه منزل، ارسال محصولات زیر 2 تن وزن و ارسال محصولات با ارتفاع کمتر از 3 متر می باشد.

باربری محصولات صنعتی از قروه

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، شهرستان قروه دارای 80 ناحیه صنعتی فعال می باشد که روزانه بخش زیادی از نیازهای کشور را تأمین می کند.

شرکت دی بار در تمامی نقاط شهرستان قروه ماشین باربری خود را مستقر کرده است تا بتواند با تماس شما در کمترین زمان ( حداکثر 2 ساعت ) ماشین باربری را برای شما ارسال نماید.

مقالات مرتبط: باربری زرندیه

تعرفه باربری قروه در سال 1401

حمل و ارسال بار از قروه هزینه ثابتی ندارد و به عواملی زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • و …

می توانید برای اطلاع از تعرفه باربری قروه ( استان مرکزی ) با شماره 09183103991 تماس بگیرید و علاوه بر استعلام قیمت سوالات مربوط به باربری را از مشاورین دی بار بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *