جستجو
Close this search box.

باربری زرندیه

باربری زرندیه

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری زرندیه

خدمات باربری زرندیه توسط شرکت حمل و نقل دی بار با به روزترین نوع باربری به صورت شبانه روزی انجام می شود. اگر نیاز به باربری از زرندیه دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شهرستان زرندیه یکی از شهرستان های استان مرکزی می باشد که در فاصله 95 کیلومتری شهر تهران، 58 کیلومتری شهر پرند و 38 کیلومتری ساوه قرار گرفته است.

این شهرستان در شمالی ترین قسمت استان مرکزی قرار دارد. همچنین این شهرستان سومین شهر پرجمعیت استان مرکزی می باشد.

باربری زرندیه به تهران

یکی از باربری هایی که باربری دی در استان مرکزی انجام می دهد باربری از زرندیه به تهران می باشد. ممکن است بسیاری از این بارها  به دلیل مسافت کم خرده بار و یا اثاثیه منزل باشد که باربری دی این نوع باربری ها را به صورت سریع و مطمئن انجام می دهد. شما می توانید برای اعلام بار خود با باربری دی با شماره 09183103991 در اتباط باشید.

باربری خرده بار از زرندیه

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از زرندیه به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که شامل ابعاد، حجم و وزن کم می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بار های دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه ی کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

باربری زرندیه به اردبیل

یکی از باربری هایی که باربری دی انجام می دهد باربری از این شهر به اردبیل و بالعکس می باشد. باربری از زرندیه به اردبیل نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از زرندیه دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند اصفهان، اهواز، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

مقالات مرتبط: باربری اراک

ارسال کالا از زرندیه

کسانی که دارای کارخانجات در شهر زرندیه هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی نمی تواند فقط در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد، شیراز، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولات نیاز به ماشین های خاص خود را دارد.

شماره تلفن باربری زرندیه

برای ارتباط با پایانه باربری شهرستان زرندیه می توانید با شماره 09183103991 تماس بگیرید و از تعرفه باربری این شهر و همچنین لیست باربری های شهرستان زرندیه مطلع شوید.

باربری دی تا کنون توانسته خود را در جایگاه بسیار خوبی در کنار باربری های دیگر قرار دهد. باربری دی در تلاش است تا با کمترین هزینه بهترین و مطمئن ترین باربری را برای شما فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *