باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن

خدمات باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن از خدمات ویژه باربری دی بار در استان خراسان شمالی است که به صورت شبانه روزی و با بروز ترین امکانات انجام می دهد. شما می توانید برای مشاوره و استعلام قیمت با نمایندگی دی بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

صفی آباد از شهرهای استان خراسان شمالی و مرکز بخش بام و صفی آباد از توابع شهرستان اسفراین است. اکثر ساکنان آن ترک هستند. این شهرستان در 65 کیلومتری جنوب شرق شهر اسفراین و 52 کیلومتری شمال شهر  سبزوار قرار گرفته است. این شهر از شمال به شهرستان فاروج، از شرق به دهستان دره یام از جنوب به دهستان های رباط جز و حکم آباد و از غرب به دهستان آذری محدود شده است.

قلعه آقا حسن روستایی در دهستان ساق بخش سلیمان شهرستان زواره می باشد. این روستا طبق آخرین سرشماری دارای 5000 نفر جمعیت داشته است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی دی بار تماس بگیرید. همچنین در صورت عدم پاسخگویی می توانید با دفتر مرکزی در تهران با شماره 02188760730 در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری قاسم آباد و حسن آباد خراسان شمالی

باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول حدود 720 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 8 ساعت و 10 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت صفی آباد به سمت سنخواست، گرمه، میامی  _ شاهرود، سمنان حرکت می کند و در آخر به تهران ختم می شود.

باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن

مسیر دوم حدود 820 کیلومتر است که حدود 9 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت قلعه آقا حسن به سمت سبزوار حرکت می کند و پس از آن مانند مسیر اول به سمت جاده شاهرود – میامی و تهران حرکت می کند.

مسیر سوم حدود 760 کیلومتر است که حدود 9 ساعت و 50 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر اول و دوم تا سمنان ادامه دارد و پس از آن توسط جاده فیروزکوه به تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان دی بار با توجه شرایط جوی و ترافیک حمل و نقل جاده ای یکی از این دو مسیر را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب میکنند. همچنین از چادر برزنتی جهت جلوگیری از برخورد برف و باران با بار استفاده می شود.

مقالات بیشتر: باربری خواف و نشتیفان خراسان رضوی

نیسان بار و خاور صفی آباد و قلعه آقا حسن

برای ارسال بار تا وزن 4 تن می توانید از نیسان بار و خاور جهت بارگیری و باربری استفاده نمائید. بسیاری از بارها با توجه به تناژ و حجم توسط نیسان بارگیری و ارسال می شود. بارهایی مانند اثاثیه منزل، لوازم صنعتی و … که نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارند نیز با توجه به وزن و حجم با خاور و نیسان حمل می شوند.

برخی از بارها مانند مبلمان و کمد را با نیسان های کفی مبلی حمل می کنند که براحتی بارگیری شوند و در زمان باربری دچار آسیب و خسارت نشوند. برای ارسال بارهایی مانند مواد غذایی مانند مواد خشک بار باید از نیسان ها و یا خاورهایی که دارای سقف و یا چادر برزنتی هستند استفاده نمائید تا در هنگام بارندگی برف و بارون دچار آسیب نشوند.

برای مشاوره و کارشناسی دقیق بار خود می توانید با کارشناسان دی بار در تماس باشید و پس از مشاوره با توجه به نوع، وزن و حجم بار یک ماشین مناسب را برای بارگیری و باربری استفاده نمائید.

حمل اثاثیه منزل صفی آباد و قلعه آقا حسن

بسیاری از مردم برای ادامه زندگی خود با توجه به دلایل مختلف محل سکونت خود را جابجای می کنند. برای انجام امور باربری اثاثیه منزل باید از شرکت های باربری کمک بگیرید. قبل از بارگیری باید لوازم منزل به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی شوند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند.

باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن

برای بسته بندی می توانید از پرسنل بسته بندی شرکت دی بار استفاده نمائید. پرسنل بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی میکنند تا در هنگم بارگیری و باربری دچار آسب نشوند.

یکی از مهمترین وسایل در بسته بندی وسایل کارتن خواهد بود که باید محکم بوده و توانایی تحمل کردن وزن وسیله ها را داشته باشد. همچنین از پلاستیک ها یا نایلون های حباب دار نیز استفاده می شود. که جلو ضربه را در هنگام حمل بار می گیرند. بر روی کارتن نیز از چسب هایی متفاوت و محکم استفاده شود تا وسایل بیرون نریزند. با ما با خیال راحت تری جابه جا شوید.

مقالات بیشتر: باربری چمن آباد و سلامی خراسان رضوی

هزینه باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن

هزینه باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن به تهران ثابت نیست و با توجه به عواملی مشخص می شود. اما میتوان قیمت حدودی باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن تا تهران را حدود 2.750.000 تومان در نظر گرفت. از عواملی که در تغییر قیمت باربری به تهران تأثیرگذار است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • ارزش بار
  • بیمه باربری
  • نوع ماشین باربری
  • تعداد ماشین های باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • تعداد مکان های بارگیری و باربری
  • زمان بارگیری

و غیره. شما می توانید برای استعلام دقیق تر از تعرفه باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن به تهران با کارشناسان دی بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید.

مقالات بیشتر: باربری جنگل و رشتخوار خراسان رضوی

پایانه وانت بار و نیسان بار صفی آباد و قلعه آقا حسن

برای ارسال بار تا 2 تن می توانید از خودروی باری نیسان جهت حمل بار خود استفاده نمائید. ما از هر کجای استان خراسان شمالی در کمترین زمان ممکن بار شما را به سرعت و کاملا مطمئن حمل می کند. اگر از جمله افرادی هستید که بخشی از بیزینس شما به باربری احتیاج دارد می توانید با همراه  باشید.

گاهی اوقات ممکن است باربری و حمل بار از صفی آباد و قلعه آقا حسن به تهران و دیگر شهرها و استان ها به صورت رفت و برگشتی انجام شود. به این صورت که بار از مبدأ صفی آباد به تهران ارسال می شود و پس از تخلیه بار در صفی آباد بار دیگری از همان مکان یا مکان دیگر مانند باربری از نمایشگاه بین المللی بجنورد به مقصد تهران حرکت می کند. راننده موظف است در همان روز با شکلی برنامه ریزی شده اقدام به بارگیری بار جدید کند و در زمان مشخص شده به مقصد برساند.

از مزایای خدمات باربری رفت و برگشتی می توان به قیمت پایین تر آن اشاره کرد که می توانید برای اطلاع دقیق تر از تعرفه باربری و انجام امور باربری به صورت رفت و برگشت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3 نظر در “باربری صفی آباد و قلعه آقا حسن خراسان شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.