جستجو
Close this search box.

باربری شفت

باربری شفت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری شفت باربری دی

از دیگر باربری هایی که توسط سامانه باربری دی انجام می شود باربری شفت است. شهر شفت در قسمت شمالی کشور واقع شده است و در استان گیلان می باشد. این استان از شمال توسط دریای خزر ، از غرب توسط اردبیل ، از جنوب توسط قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری قائم شهر را مطالعه کنید.

باربری از شفت به تهران

شفت دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی این استان می توان به برنج آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در شفت انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله شفت تا تهران حدود 340 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از شفت به تهران توسط راننده های بار بصورت کاملا مطمئن انجام می شود.

تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار وجود ندارد.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که طی مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

شماره باربری شفت

برای اطلاع از تعرفه باربری شفت و همچنین اطلاع از لیست باربری های این شهر با شماره 09114125735 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید. شما می توانید با شماره گیری شماره های نامبرده از تمامی خدمات باربری از شفت به شهرهای دیگر مطلع شده و ماشین باربری خود را درخواست کنید.

ارسال کالا از شفت به اصفهان

برخی از کارخانجات شفت برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های مواد غذایی و لبنی نمی توانند فقط در سطح شهر شفت محصولات خود را بفروشند زیرا با این کار سود موردنظر را به دست نخواهند آورد. به همین خاطر محصولات خود را به کلان شهرهای دیگر از جمله اصفهان ، اهواز ، مشهد و … ارسال می کنند.

بسیاری از مردم برای ارسال محصولات نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی باشد و نیازی به ماشین های دربستی نداشته باشد که در این صورت باربری دی این بار را به صورت خرده بار حمل می کند.

حمل کنار باربری به اصفهان

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان های باربری دی هنوز هم مشغول فعالیت است.

تفاوت مهم این خدمات با هم داشتن بیمه بار است. بار اگر بیمه باشد و دچار خسارتی در هنگام بارگیری و باربری شود شرکت بیمه خسارت ناشی از این حوادث را خواهد داد و جای هیچگونه نگرانی برای صاحب بار نیست.

حمل اثاثیه منزل در شفت

برخی از مردم به دلیل عوامل مختلف از شهرهای مختلف به استان گیلان و یا از شفت به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند. این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود. پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی باربری با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *