جستجو
Close this search box.

باربری سیرجان

باربری سیرجان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری-سیرجان-حمل-و-نقل-دی-بار

باربری سیرجان آماده ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و 24 ساعته است.

سیرجان یکی از شهرهای استان کرمان است که در قسمت غربی آن واقع شده است. این شهر به علت موقعیت تاریخی، صنعتی و راهبری و قرارگیری در مسیر شهرهای کرمان، بندرعباس و تهران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این شهر از لحاظ موقعیت جغرافیایی در قسمت نیمه بیابانی قرار دارد و آب و هوای آن در تابستان دارای روزهای گرم و شب های خنک و زمستان، سرد است.

شهر سیرجان دومین شهر پرجمعیت استان کرمان است و یکی از شهرهای صنعتی و اقتصادی کشور است. همچنین بزرگ ترین معدن سنگ آهن خاورمیانه «گل گهر» متعلق به این شهر است و از بزرگ ترین تولیدکنندگان پسته در ایران محسوب می شود.

سیرجان به شهر گلیم جهان نیز معروف است.

پیشنهاد ویژه دی بار: مشاهده لیست نمایندگی های دی بار

باربری ایمن با باربری سیرجان

برای ارتباط شهر سیرجان با مرکز استان و سایر شهرهای ایران، باربری به عنوان یکی از ملزومات اساسی زندگی ساکنان این شهر دارای اهمیت ویژه ای است.

در گذشته برای باربری در شهر سیرجان نیاز به یک شرکت معتبر و مطمئن برای انجام تمام امور باربری وجود داشت، اما در حال حاضر با وجود باربری سیرجان تحت نظارت دی بار این نیاز برطرف شده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

این باربری، تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل، باربری محصولات صنعتی و کشاورزی و خرده بار را با بالاترین کیفیت و تعرفه مناسب و انواع ماشین باربری انجام می دهد. بنابراین کافی است که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روزی در سامانه دی بار اعلام بار کنید تا براساس نیاز شما، ماشین موردنظر در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهر بابک کرمان پیشنهاد می شود.

باربری ایمن با باربری سیرجان

در باربری سیرجان برای تمام امور باربری بارنامه دولتی صادر می شود. از این طریق می توان با کد رهگیری بارنامه وضعیت بار را به صورت آنلاین رصد کرد. همچنین با درخواست مشتری برای بارها بیمه نامه صادر می شود، در این صورت باربری متعهد خواهد شد اگر برای بار مشکلی پیش آمد یا آسیبی به آن وارد شد، خسارت آن را به صورت کامل پرداخت کند.

باربری سیرجان به تهران

باربری سیرجان تمام امور باربری مانند حمل اثاثیه منزل و خرده بار و انجام باربری محصولات کشاورزی و صنعتی را انجام می دهد. بنابراین کسانی که می خواهند از شهر سیرجان به تهران اسباب کشی کنند می تواند از این باربری استفاده کند و از خدماتی مانند نیروی ماهر باربری و کارگر بسته بندی آن بهره مند شوند.

همچنین برای انجام باربری صنعتی (سنگ آهن) یا کشاوری (پسته) و سایر امور باربری از این شهر تا تهران به علت مسافت طولانی باید نکات بسیار مهمی را در نظر گرفته شود تا احتمال آسیب در جابجایی به صفر درصد برسد.

برخی از این نکات مهم عبارت است از:

  • استفاده از ماشین های باربری متناسب با وزن و حجم بار (وانت بار تا 700 کیلو/ نیسان تا 2 تن)
  • استفاده از ماشین های مسقف یا دارای چادرهای برزنتی محکم (به خصوص در هنگام فصل بارندگی و حمل اثاثیه)
  • انتخاب مسیر مناسب و جاده های جدید به جای جاده های قدیمی با آسفالت فرسوده (در این مواقع اهمیت انتخاب راننده با تجربه و آشنا به مسیر مشخص می شود)
  • استفاده از روکش های مختلف مانند پتو یا نایلون های ضربه گیر (این کار برای جلوگیری از جابجایی و ضربه خوردن در طول مسیر توصیه می شود، به خصوص در هنگامی که محموله محصولات شکستنی بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است)
  • زمان باربری (در هنگام درخواست برای ماشین باربری به زمان آن باید توجه داشت، زیرا باربری در روز با شب به علت ترافیک جاده ای با یکدیگر متفاوت است و هزینه باربری در شب بالاتر محاسبه می شود)

برای آگاهی بیشتر مطالعه مقاله باربری شهرک صنعتی کرمان پیشنهاد می شود.

 

باربری ایمن با باربری سیرجان

دی بار، ارائه دهنده انواع خدمات باربری در سراسر ایران

شرکت باربری و حمل نقل دی بار با چندین سال تجربه و 28 نمایندگی در سراسر کشور، جزو بزرگ ترین ناوگان سبک بار ایران محسوب می شود. این شرکت آماده ارائه تمام خدمات باربری به صورت شبانه روزی است.

برخی از این خدمات عبارت است:

  • وانت بار: حمل بارهای سبک به صورت دربست بین شهری و درون شهری
  • نیسان بار: حمل بار تا وزن 2 تن به صورت بین شهری و درون شهری
  • حمل اثاثیه: حمل وسایل منزل، اداری و تجاری با خاور و کامیونت های مسقف
  • بسته بندی اثاثیه: بسته بندی تمام وسایل خانگی، اداری و صنعتی توسط نیروی ماهر بسته بندی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی آموت بار تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *