جستجو
Close this search box.

باربری رودسر

باربری رودسر

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری رودسر باربری دی

از دیگر باربری هایی که توسط سامانه باربری دی انجام می شود باربری رودسر است. شهر رودسر در قسمت شمالی کشور واقع شده است. شهر رودسر در استان گیلان واقع شده است. باربری رودسر شامل خدمات ترانزیت ، حمل خرده بار، اعزام کارگر بسته بندی و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری رودسر به تهران

رودسر دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی این استان می توان به برنج آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در رودسر انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله رودسر تا تهران حدود 327 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از رودسر به تهران توسط راننده های بار بصورت کاملا مطمئن انجام می شود.

تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

ارسال کالا از رودسر

برخی از کارخانجات رودسر برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های صنایع غذایی و لبنی رودسر نمی توانند فقط در سطح شهر رودسر محصولات خود را بفروشند. زیرا با این کار سود دهی لازم  را نخواهند داشت به همین خاطر محصولات خود را به کلان شهرهای دیگر از جمله اصفهان ، اهواز ، مشهد و … ارسال می کنند.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که در مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری کاشمر را مطالعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در رودسر

برخی از مردم به دلایل مختلف از شهرهای مختلف به استان گیلان و یا از رودسر به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد تا در مسافت های طولانی اثاثیه دچار شکستگی نشوند.

سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است. کارگران بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند.

این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود. پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

ارسال خرده بار از رودسر به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولات خود نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی باشد پس نیازی به ماشین های دربستی ندارند. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باری از رودسر به مشهد

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است و مهمترین تفاوت این دو در بیمه بار است. اگر بار بیمه شده باشد خیال صاحب بار از بابت آسیب دیدن بار راحت می شود زیرا در اینصورت بیمه خسارت وارده را جبران می نماید.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *