از دیگر باربری هایی که توسط سامانه باربری دی انجام می شود باربری رودسر است. شهر رودسر در قسمت شمالی کشور واقع شده است. شهر رودسر در استان گیلان می باشد. این استان از شمال توسط دریای خزر ، از غرب توسط اردبیل ، از جنوب توسط قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است. باربری رودسر شامل خدمات ترانزیت، حمل خرده بار، ارائه کارگر بسته بندی و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری از رودسر به تهران

رودسر دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات کشاورزی این استان می توان به برنج آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در رودسر انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله رودسر تا تهران حدود 327 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از رودسر به تهران توسط راننده های بار بصورت کاملا مطمعن انجام می شود. تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

ارسال کالا از رودسر

برخی از کارخانجات رودسر برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های غذایی ، لبنی فقط نمی توانند در سطح شهر رشت محصولات خود را بفروشند. زیرا با این سوددهی لازم را دریافت نمی کنند به همین خاطر محصولات خود به کلان شهرهای دیگر از جمله اصفهان ، اهواز ، مشهد و .. ارسال می کنند.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که طی مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی نیاز دارند.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری کاشمر را مطالعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در رودسر

برخی از مردم که به دلیل عوامل مختلف از شهرهای مختلف به استان گیلان و یا از رودسر به شهرها و استان های دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه منزل مناسب و اصولی باشد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند.

این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود.

پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

ارسال خرده بار از رودسر به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولات نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی است و نیازی به ماشین های دربستی ندارند. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باربری از رودسر به مشهد

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از رودسر به مشهد ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

و بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02186120078 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک نظر در “باربری رودسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.