باربری رضوان شهر

باربری رضوان شهر به تهران

شهر رضوان شهر در استان گیلان قرار گرفته است. این استان از شمال توسط دریای خزر ، از غرب توسط اردبیل ، از جنوب توسط قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است. باربری از شهر رضوان شامل خدمات باربری اثاثیه منزل، حمل و نقل بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد.

باربری از رضوان شهر به تهران

رضوان شهر دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات شهر رضوان شهر می توان به برنج ، گندم و جو آن اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در رضوان شهر انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله رضوان شهر تا تهران حدود 344 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از رضوان شهر به تهران توسط راننده های بار بصورت کاملا مطمعن انجام می شود. تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار خود نداشته باشید.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که طی مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگر هم مانند مبل نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

ارسال کالا از رضوان شهر

برخی از کارخانجات این شهر برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های غذایی ، لبنی فقط نمی توانند در سطح شهر رضوان شهر محصولات خود را بفروشند. زیرا با این سوددهی لازم را دریافت نمی کنند به همین خاطر محصولات خود به کلان شهرهای دیگر از جمله اصفهان ، اهواز ، مشهد و .. ارسال می کنند.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

بستگی دارد.

ارسال خرده بار از رضوان شهر به قزوین

بسیاری از مردم برای ارسال محصولات نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی است و نیازی به ماشین های دربستی ندارند. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری قوچان را مطالعه کنید.

حمل کنار باربری از رضوان شهر به مشهد

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از رضوان شهر به مشهد ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

باربری دی تا کنون توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس کند. که به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند. فقط کافیست با تلفن همراه خود و با شماره گیری نمایندگی شهر خود ، بار خود را عالام کنید و از بین رانندگان این سامانه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود یکی را به دلخواه انتخاب نمایید.

یک نظر در “باربری رضوان شهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.