جستجو
Close this search box.

باربری رشت

باربری رشت

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری رشت

شهر رشت از زیباترین شهرهای شمالی کشور و مرکز استان گیلان است. این شهر حاصلخیز و پربرکت تولیدکننده بسیاری از محصولات کشاورزی و دامپروری کشور محسوب می شود و شاید بارها هنگام مسافرت به این شهر در مسیر متوجه ماشین های باربری خصوصا نیسان بار در حال حمل محصولات این شهر به شهرهای دیگر شده اید.

باربری رشت و شهرها و روستاهای اطراف به کلیه شهرهای کشور از طریق باربری دی بار انجام می شود. رانندگان شرکت دی بار کاملا به جاده ها آشنا هستند و بهترین مسیر را برای پیمودن راه انتخاب می کنند.

همچنین به دلیل بارانی بودن شهرهای شمالی بارها را بوسیله چادر برزنتی پوشش می دهند تا از خیس و خراب شدن آنها جلوگیری کنند. این مقاله اختصاص دارد به باربری رشت و معرفی خدمات شرکت دی بار بعنوان اولین ناوگان سبک بار کشور. پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

انواع خدمات باربری رشت

– اعزام کارگر بسته بندی برای اسباب کشی به درخواست مشتری

– حضور به موقع و آن تایم در محل و به خدمت گرفتن کارگران کاربلد و خوش خلق و با تجربه

– حمل اثاثیه منزل با دقت لازم و بار زدن در ماشین باربری به همراه ضربه گیر و پتو

– بیمه کردن بار و تحویل بارنامه رسمی

– ارائه خدمات باربری در شهر رشت و همه شهرهای استان گیلان

– باربری درون شهری و برون شهری

– ارائه خدمات خرده بار و کنارباری

– باربری توسط نیسان بار و وانت بار

– پاسخگویی شبانه روزی

مقاله پیشنهادی: باربری تهران به گرگان

باربری رشت به تهران

فاصله رشت تا تهران حدودا 327 کیلومتر است که در صورت نبود ترافیک چیزی حدود 4 ساعت زمان لازم است تا این فاصله طی شود. محصولات کشاورزی شهر رشت که شامل برنج، چای، زیتون، مرکبات و … در فصول برداشت به شهرهای دیگر خصوصا تهران که شهری پرجمعیت و تقریبا نزدیک به این شهر است فرستاده می شود.

شرکت باربری دی بار آماده ارائه خدمات باربری از رشت و شهرهای اطراف به تهران می باشد. کافیست با شماره های این شرکت تماس بگیرید تا باربری ارزان و مطمئن را تجربه کنید.

حمل اثاثیه منزل از رشت

چنانچه تمایل دارید اثاثیه منزل یا لوازم اداری را از رشت به شهرهای اطراف بفرستید و دنبال یک باربری منصف و مطمئن می گردید ما شرکت دی بار را به شما معرفی می کنیم. این شرکت با سابقه سه دهه در امر باربری و با داشتن 65000 نیسان بار فعال آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان می باشد.

حمل اثاثیه منزل نیاز به بسته بندی اصولی نیز دارد تا در حین باربری دچار شکستگی و آسیب نشود زیرا مسافت بین شهری گاها طولانی است و برخی جاده ها هم از کیفیت آسفالت مناسبی برخوردار نیستند و در اثر تکانهای شدید در صورتی که اثاثیه به درستی ضربه گیری و بسته بندی نشده باشند دچار شکستگی می شوند.

شرکت دی بار خدمات اعزام کارگر بسته بندی را نیز به خدمات خود افزوده است و به درخواست مشتریان کارگرانی که در این زمینه مهارت لازم را دارند به محل اعزام کرده تا در امر بسته بندی یاریگر شما عزیزان باشند.

قطعا هزینه ای که بابت این موضوع پرداخت می کنید خیلی کمتر از خسارتی است که ممکن است در اثر اشتباه در بسته بندی توسط خود شما به بار وارد شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله پایانه نیسان بار برگشتی قزوین را مطالعه نمایید. 

باربری نیسان بار بین شهری

یک خودروی نیسان وانت قابلیت حمل تا 2800 کیلوگرم را دارد ولی تنها مجاز به حمل 2100 کیلوگرم می باشد. ابعاد این ماشین هم 2 متر در 160 سانتی متر است. برای بارگیری با این ماشین باید به ابعاد و وزن بار توجه کرد و متناسب با آن بارگیری را انجام داد زیرا بارگیری بیش از حد موجب خسارت به ماشین و همچنین جریمه شدن توسط پلیس راه می شود.

با توجه به اینکه کرایه حمل ماشین های سنگین اعم از خاور، کامیونت و کامیون خیلی بیشتر از کرایه نیسان بار است اگر حجم بار شما در دو ماشین نیسان وانت جای می گیرد بهتر است از دو ماشین برای بارگیری و حمل استفاده نمایید تا اینکه بار خود را با خاور یا کامیونت ارسال کنید.

شرکت دی بار

اگر خواستار باربری امن ، راحت، ارزان و سریع هستید می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با شرکت دی بار تماس بگیرید و ماشین باربری خود را درخواست نمایید. اپراتورهای این شرکت آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمینه باربری می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *