جستجو
Close this search box.

باربری دوگنبدان

باربری دوگنبدان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

نمایندگی دوگنبدان

باربری دو گنبدان تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است. دوگنبدان یکی از شهرهای جنوب غربی کشور می باشد که دوین شهر پرجمعیت استان کهگلویه و بویراحمد است. باربری از این شهر.شامل باربری بین شهری، حمل اثاثیه منزل و یابر خدمات باربری است.

شما می توانید برای اعلام بار.با نمایندگی شرکت باربری دی با.شماره 09172039080 و یا دفتر مرکزی.باربری دی 02188742437 تماس بگیرید و.از تمامی رانندگان باربری دی آن راننده.ای که برای بار شما.مناسب می باشد را انتخاب نمائید. پس از انتخاب، ماشین.باربری مورد نظر شما حداکثر تا 2 ساعت.بعد برای بارگیری در مبدأ حاضر می شود.و یا در زمان تعیین شده از جانب.صاحب بار برای بارگیری به مبدأ می رود.

باربری اثاثیه منزل از دوگنبدان

مردم شهرستان دوگنبدان گاهی.اوقات به دلیل شرایط مختلف مجبور به جا به.جایی محل سکونت خود می کنند. برای اسبب کشی باید چند نکته را در.نظر گرفت که در مقاله های دیگر به آن اشاره شده است.

برای باربری اثاثیه منزل ابتدا باید بسته بندی.اصولی و خوبی را برای اسباب منزل خود در نظر گرفته باشید. زیرا در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است.لوازم منزل شما در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب شود. شما میتوانید برای سهولت در انجام کار.از خدمات باربری دی (ارائه کارگر بسته بندی) استفاده نمائید.

پس از بسته بندی اثاثیه منزل بارگیری و باربری انجام میگیرید. اگر زمان مشخصی برای بارگیری خود.در نظر دارید حداکثر 2 ساعت قبل بارگیری با.باربری دی تماس بگیرید و ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت کنید.

حمل بار از دوگنبدان به مشهد

شهر دوگنبدان در استان کهگلویه و بویراحمد می باشد. استان کهگلویه و بویراحمد در قسمت غربی کشور قرار گرفته است که باربری از آنجا به مشهد توسط باربری دی انجام می شود. به دلیل مسافت زیادی که دوگنبدان تا مشهد دارد، باربری قیمت ثابتی ندارد. شما می توانید برای استعلام قیمت باربری با باربری دی تماس بگیرید.

بیمه باربری

یکی از ویژگی های هر شرکت باربری است که بارهایی را که ارسال می کند را بیمه کند. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت لزوم می تواند بیمه کند و اگر هم نخواهد بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد باربری دی بیمه کردن بار می باشد. چراکه با بیمه کردن بار نگرانی از طرف آسیب رسیدن به بار خود ندارید. در صورت رخ دادن آسیب بیمه تمامی هزینه خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

هزینه بیمه کردن بار نیز با توجه به ارزش بار تعیین می شود. برای اطلاع از تعرفه بیمه شدن بار با باربری دی تماس بگیرید.

شما می توانید در سایت باربری دی درباره ی باربری سردشت و دیگر باربری ها اطلاعات کسب کنید.

ارسال خرده بار با باربری دوگنبدان

یکی دیگر از باربری هایی که باربری دی انجام می.دهد، باربری و حل خرده بار می باشد. بسیاری از بارها به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

برخی از باربری ها هزینه کامل باربری را.از مشتریان در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری دی با تخمین مسافت و نوع بار قیمت کنار باری را برای شما محاسبه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *