جستجو
Close this search box.

باربری دهلران

باربری دهلران

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری دهلران دی بار

دهلران از شهرهای بزرگ استان ایلام محسوب می شود و از لحاظ جمعیت دومین شهرستان ایلام است و بیشترین مرز مشترک را با کشور عراق دارد . باربری دهلران توسط خودروهای گوناگون انجام می شود که از آن جمله می توان به نیسان بار ، وانت بار ، خاور ، کامیون و کامیونت اشاره کرد .

از آنجا که این شهر مرز مشترک زیادی با کشور همسایه دارد باربری در این شهر از اهمیت زیادی برخوردار است . باربری دی بار که دارای شعب متعدد در سرتاسر کشور می باشد در استان ایلام نیز به ارائه خدمات باربری خصوصا با نیسان بار مشغول است .

برای حمل بار از شهر دهلران به سرتاسر ایران می توانید با باربری دی بار به شماره 09183202272 تماس بگیرید . پشتیبانی از بارها تا رسیدن به مقصد به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل انجام می شود.

 

باربری دهلران - حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل با خاور یا نیسان بار؟

اگر قصد نقل مکان از دهلران به سایر شهرهای کشور را دارید می توانید با خیال راحت باربری دی بار را انتخاب کنید . اپراتورهای دی بار با دریافت اطلاعات بار شما از قبیل حجم و وزن بار نسبت به ارسال خودروی باربری مناسب برای شما اقدام می کنند .

گاهی نیاز نیست که برای حمل لوازم منزل از خودروهای بزرگ نظیر خاور استفاده کرد چرا که می توان اثاثیه را در یک یا نهایتا دو نیسان بار جای داد . همان طور که می دانید کرایه حمل بار توسط خاور به مراتب بیشتر از کرایه نیسان بار است .

از طرفی محدودیت های ترافیکی و سرعت که شامل خودروهای سنگین می شود شامل نیسان بارها نمی شود . رانندگان نیسان بار بوسیله چادرهای برزنتی بزرگ نسبت به پوشاندن لوازم و اثاثیه شما اقدام می کنند تا آسیب و خدشه ای در طول مسیر به آنها وارد نشود .

همچنین اگر نسبت به خرید اجناس و کالاهایی نظیر مبلمان ، لوازم چوبی ، لوازم صوتی و تصویری و … از این شهر اقدام کرده اید و قصد ارسال آن به شهرهای دیگر را دارید می توانید این کار را از دی بار بخواهید .

پیشنهاد می کنیم مقاله کرایه خاور 1402 را مطالعه نمایید.

باربری دهلران به کرمانشاه

از طریق سه مسیر می توان از دهلران به کرمانشاه رسید که بین 380 تا 480 کیلومتر می باشد و حدود 5 تا 6:30 زمان برای رسیدن از دهلران به کرمانشاه نیاز است . اگر قصد ارسال بار از دهلران به کرمانشاه یا هر شهر و شهرستان دیگری را دارید کافیست با شماره 02152412 تماس بگیرید .

باربری دی بار در هر ساعتی از شبانه روز راننده آماده برای دریافت بار و اعزام به شهر مقصد را دارد .

کرایه حمل بار از دهلران به شهرستان ها

با توجه به مقدار مسافت مبدا و مقصد می توان نسبت به مقدار کرایه حمل اظهار نظر کرد . همچنین نوع بار ، دشواری یا راحتی بارگیری ، وزن بار ، حجم بار ، بیمه بودن بار ، استفاده از کمک کارگر حمل و تخلیه و … همه اینها در مقدار کرایه موثر است .

ولی یک خبر خوش برای شما عزیزان این است که باربری دی بار نسبت به سایر باربری های بین شهری قیمت مقرون به صرفه تری را برای کرایه حمل خود در نظر گرفته است و شما می توانید در حدود کرایه بارهای برگشتی را برای حمل بار خود بپردازید .

مقاله پیشنهادی : نرخ کرایه نیسان برگشتی تهران به شهرستان 1402

 

باربری دهلران - کرایه حمل بار

باربری دی بار ؛ باربری همیشه بیدار

شاید کمتر باربری را سراغ داشته باشید که حتی در ساعات نیمه شب هم پاسخگوی مشتریان خود باشد . باربری دی بار جزء معدود باربری های بین شهری است که پاسخگویی و پشتیبانی از بارها را به صورت 24 ساعته انجام می دهد و به همین دلیل این باربری یک باربری همیشه بیدار است .

یکی دیگر از مزیت های باربری دی بار پوشش سراسری به کل کشور می باشد چرا که این باربری با داشتن 28 نمایندگی فعال در سرتاسر کشور و در مراکز استانها آماده اعزام خودروی باربری به اقصی نقاط ایران می باشد . کافیست یک بار مشتری دی بار شوید تا برای همیشه دی باری بمانید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره حمل و نقل بین شهری با مجهزترین و بهترین ماشین های باربری می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *