جستجو
Close this search box.

باربری خواف و نشتیفان خراسان رضوی

باربری خواف و نشتیفان خراسان رضوی

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری خواف و نشتیفان

خدمات باربری خواف و نشتیفان از خدمات باربری شرکت دی بار می باشد که در استان خراسان رضوی انجام می شود. از خدمات باربری در این دو شهر می توان به حمل اثاثیه منزل ، حمل خرده بار، حمل بار بین استانی و … اشاره کرد.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نمایندگی دی بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

خواف شهری در شمال شرقی کشور و جنوب شرقی استان خراسان رضوی است. نشتیفان نیز یکی از شهرهای شهرستان خواف می باشد که در جاده قاین واقع شده است.

برای دریافت خدمات باربری و مشاوره می توانید با کارشناسان دی بار در استان خراسان رضوی در ارتباط باشید و در صورت عدم پاسخگویی می توانید با دفتر مرکزی با شماره 02188760730 تماس بگیرید و پس از مشاوره ماشین مورد نیاز خود را از ما دریافت نمائید.

مقالات بیشتر: باربری چمن آباد و سلامی خراسان رضوی

باربری خواف و نشتیفان به تهران

از دو مسیر می توان خدمات باربری خواف و نشتیفان به تهران را انجام داد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– مسیر اول حدود 1090 کیلومتر است که این مسیر حدود 11 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از خواف به سمت نیشابور، سبزوار، شاهرود و سمنان حرکت می کند که در آخر به تهران ختم می شود.

باربری خواف و نشتیفان

– مسیر دوم حدود 1375 کیلومتر است که حدود 15 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از نشتیفان به سمت طبس، خور، فرخی، انارک، کاشان و قم حرکت می کند و در آخر به تهران می رسد.

تمامی رانندگان شرکت باربری دی با توجه به تجربه و مهارت خود یکی از مسیرهای فوق را جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

همچنین از چادر برزنتی جهت در امان ماندن بار از برف و باران استفاده می شود. برای کارشناسی و مشاوره بیشتر با ما در ارتباط باشید.

مقالات بیشتر: باربری جنگل و رشتخوار خراسان رضوی

خدمات نیسان بار برگشتی خراسان رضوی

خدمات نیسان بار برگشتی خواف و نشتیفان نسبت به دیگر خدمات باربری کمی تفاوت دارد. این تفاوت بیشتر در هزینه و قیمت باربری به چشم می خورد.

نیسان بار برگشتی به این صورت است که ماشین باری را در مقصد به صاحب بار تحویل داده است و برای برگشت به منزل خود نیاز به یک بار دارد.

برای مثال فرض کنید یک بار از مبدأ تهران به مقصد چاه تلخ حرکت می کند و پس از تخلیه بار راننده قصد دارد مجددا به تهران باز گردد.

برای بازگشت می تواند یک بار از شهرهای دیگر خراسان رضوی به مقصد تهران با هزینه پایین تر دریافت کند و به سمت تهران حرکت کند.

مقالات بیشتر: پایانه نیسان بار برگشتی مشهد

معمولا رانندگان نیسان و دیگر رانندگان علاقه ای به خالی برگشتن ندارند. با این روش و دریافت هزینه کم می توانند یک بار به مقصد مورد نظر خود ببرند و پس از آن به منزل و محل سکونت خود برگردند. این روش یک روش کاملا کارآمد برای صاحبان بار، شرکت های باربری و رانندگان نیسان می باشد.

حمل اثاثیه منزل خواف و نشتیفان

خدمات باربری اثاثیه منزل در خواف و نشتیفان توسط دی بار به صورت ویژه ای نسبت به سایر خدمات باربری انجام می شود چرا که دی بار با ارائه پرسنل بسته بندی به شما در بسته بندی اصولی و دقیق لوازم منزل شما کمک مطلوبی خواهد کرد.

پرنسل بسته بندی دی بار تمامی لوازم منزل شما را کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. پس از بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید و با توجه به حجم بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

باربری خواف و نشتیفان

پرنسل بسته بندی دی بار تمامی لوازم منزل شما را کاملا اصولی و مطمئن بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری دچار آسیب نشوند. پس از بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید و با توجه به حجم بار خود ماشین باربری مورد نیاز خود را انتخاب نمائید.

بسته بندی اثاثیه منزل توسط پرسنل دی بار در زمان بسته بندی لوازم شما صرفه جویی کرده و در کاهش خستگی شما تأثیر بسزایی خواهد داشت.

از طرف دیگر خیال شما از جانب بسته بندی مطمئن و اصولی لوازم منزل راحت خواهد بود. برای انجام امور بسته بندی، بارگیری و باربری اثاثیه منزل خود از 0 تا 100 می توانید با نمایندگی های دی بار در ارتباط باشید.

مقالات بیشتر: باربری فیض آباد، مهنه و عمرانی خراسان رضوی

هزینه حمل و خدمات باربری خواف و نشتیفان

هزینه باربری خواف و نشتیفان با توجه به عواملی مشخص می شود که شامل موارد ذیل است:

 • نوع بار
 • وزن بار
 • حجم بار
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • نوع ماشین باربری
 • ارزش بار
 • بیمه باربری
 • تعداد ماشین های باربری
 • و …

فاصله مبدأ تا مقصد یکی از عوامل مهم در مشخص شدن تعرفه باربری می باشد. در واقع هر چقدر مسیر باربری دورتر باشد هزینه حمل بار نیز بیشتر خواهد بود.

نوع ماشین باربری نیز از عوامل دیگری است که بر قیمت باربری تأثیرگذار است. هرچقدر ماشین درخواستی شما بزرگ تر باشد هزینه آن نیز بیشتر است.

اگر حجم و وزن بار شما بیشتر از نیسان بار باشد و آن را با خاور و کامیونت و … حمل کنید باید هزینه بیشتری را برای ارسال بار خود پرداخت کنید.

مقالات بیشتر: باربری گناباد، کاخک و بیدخت خراسان رضوی

دی بار در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات سریع ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین باربری را برای شما انجام دهد. از خدمات دی بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در اختیار داشتن بیش از 28.000 راننده نیسان
 2. ارائه بیمه نامه و بارنامه رسمی
 3. پایین ترین تعرفه باربری
 4. دارای 28 نمایندگی رسمی در سراسر کشور
 5. تضمین کیفیت سلامت کالا
 6. ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته
 7. و …

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری دی بار با نمایندگی شهر مورد نظر خود تماس بگیرید و پس از مشاوره ماشین مورد نیاز خود را دریافت نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *