خرمشهر مرکز استان لرستان می باشد که از شرق توسط استان اصفهان ، از غرب توسط استان ایلام و کرمانشاه، از شمال توسط استان همدان و مرکزی و از جنوب توسط خوزستان و بخشی از چهارمحال بختیاری احاطه شده است.

ارسال کالا از خرمشهر

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای فروش محصولات خود نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولات را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی به مشکل بخورد برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید کالا هایشان را پخش کنند و این کار نیاز به باربری سریع و مطمئن دارد.

باربری از خرمشهر به تهران

یکی از عمده ترین و مهم ترین باربری هایی که از خرمشهر انجام می شود باربری به تهران است. فاصله خرمشهر تا تهران حدود 795 کیلومتر می باشد. باربری هایی که از خرمشهر به سمت تهران انجام می شود باید مطمعن و سریع باشد. زیرا برخی از بارها می توانند مواد غذایی باشند که در صورت دیر رسیدن به مقصد خراب می شوند.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری یاسوج را مطالعه کنید.

باربری خرمشهر به اصفهان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از خرمشهر به اصفهان و بالعکس می باشد. باربری از خرمشهر به اصفهان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از خرمشهر دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند تهران ، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از خرمشهر

بسیاری از مردم به دلیل شرایط جوی شهر خرمشهر و دلایل دیگر از آن شهر به شهرها و استان های دیگر کشور از جمله استان خوزستان ، فارس و … نقل مکان می کنند.

حمل اثاثیه منزل از خرمشهر

باربری اثاثیه منزل از خرمشهر

اولین و مهم ترین نکته برای اسباب کشی ، نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی اصولی هم در سرعت کار و هم در بارگیری تاثیر بسزایی دارد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را به شما داده است تا در کمترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل شما از بزرگ ترین ( یخچال و فریز ) تا کوچیک ترین ( میز و صندلی ) به راحتی بسته بندی کنید.

ارسال خرده بار از خرمشهر

از دیگر مواردی که حداقل یکبار مردم خرمشهر به آن احتیاج داشتن ارسال خرده بار با نیسان و خاور بوده است. خیلی از محصولات و وسایل بدلیل وزن و حجم کم نیازی به نیسان یا خاور دربست احتیاج ندارد و می توان آن ها را بصورت خرده بار در کنار بارهای دیگه قرار داد و ارسال کرد.

شماره باربری خرمشهر

برای اطلاع از تعرفه باربری خرمشهر می توانید با شماره ی 09165444537 تماس بگیرید. همچنین می توانید با شماره گیری نمایندگی باربری دی بار خود را اعلام کنید و زمان بارگیری و نوع بار خود را اعلام و یک باربری مطمعن و سریع را با باربری دی تجربه کنید.

باربری از خرمشهر به تهران باربری دی

باربری خرمشهر به تهران

حمل کنار باربری از خرمشهر به اهواز

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از بوشهر به اهواز ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک نظر در “باربری خرمشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.