باربری جنگل و رشتخوار

خدمات باربری جنگل و رشتخوار از خدمات ویژه باربری دی می باشد که شامل حمل اثاثیه منزل، حمل بار به تهران، کرج، شیراز و سایر شهرستان و … می باشد. شما می توانید برای دریافت خدمات باربری جنگل و رشتخوار با نمایندگی دی بار با شماره 09156665639 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

جنگل شهری در جنوب استان خراسان رضوی و در 219 کیلومتری شهر مشهد می باشد. وجه تسمیه این شهر به دلیل وجود طاقزارها و درختان فراوان پنبه، گز و زیتون وحشی در گذشته است که در حاشیه کال پرآب سالار قرار داشتند. پنبه یکی از مهم ترین محصولات شهر جنگل و توابع آن می باشد. از دیگر محصولات مهم این کشور می توان به پسته، گندم، جو، چغندر، ذرت، هندوانه، خربزه و … اشاره کرد.  جمعیت این شهر طبق آخرین سرشماری حدود 10000 نفر بوده است.

شهر رشتخوار مرکز شهرستان رشتخوار در ارتفاع 1145 متری از دریا قرار گرفته است که طبق آخرین سرشماری دارای 23000 نفر جمعیت داشته است. شهرستان رشتخوار با گستردگی ۴۳۶۰ کیلومتر مربع وسعت و مرکزیت شهری به همین نام با دو بخش مرکزی و جنگل از شمال و شمال شرقی به زاوه و از شمال غربی به تربت حیدریه و از جنوب غربی و جنوب به گناباد و از شرق و جنوب شرقی به خواف محدود می‌شود.

مقالات بیشتر: باربری فیض آباد و مهنه خراسان رضوی

باربری جنگل و رشتخوار به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری جنگل و رشتخوار به تهران را انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

مسیر اول 986 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 11 ساعت فاصله می باشد. این مسیر از شهر جنگل شروع می شود و پس از عبور از شهرهای نیشابور، سبزوار، شاهرود و سمنان به تهران ختم می شود.

باربری جنگل و رشتخوار

مسیر دوم حدود 1300 کیلومتر فاصله داد که از نظر زمانی 14 یاعت و 45 دقیقه فاصله می باشد. این مسیر از سمت رشتخوار به سمت تربت حیدریه، طبس، خور، فرخی، کاشان و قم ادامه داد که در انتها به تهران ختم می شود.

مسیر سوم شامل 1230 کیلومتر می باشد که از نظر زمانی حدود 15 ساعت تا تهران فاصله دارد. این مسیر مانند مسیر دوم تا بعد از فرخی ادامه دارد و پس از آن توسط جاده جندق به سمت سمنان و تهران حرکت می کند.

تمامی رانندگان شرکت باربری دی بار با استفاده از چادر برزنتی از آسیب دیدن بار در زمان بارندگی برف و باران استفاده می کنند. همچنین یکی از سه مسیر فوق را جهت تسریع در زمان باربری در زمان های بارندگی و ترافیک انتخاب می کنند.

مقالات بیشتر: باربری گناباد، کاخک و بیدخت خراسان رضوی

نیسان بار جنگل و رشتخوار

خدمات وانت بار و نیسان بار از جنگل و رشتخوار شامل حمل اثاثیه منزل، حمل کناربار، حمل مواد خوراکی و … می باشد. با توجه به تناژ بار و حجم بار می توانید از ماشین های باربری دی جهت ارسال بار کمک بخواهید. ماشین های باربری دی علاوه بر نیسان شامل خاور، کامیون و تریلی نیز می باشد.

بارهایی که وزن آنها تا 2 تن و 200 باشد را می توان با نیسان بار حمل کرد. البته این نکته را در نظر بگیرید اگر حجم بار شما بیشتر از یک نیسان باشد باید بار را با خاور حمل کنید.

خدمات نیسان بار به صورت شبانه روزی در جنگل و رشتخوار و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی نظیر بردسکن، مشهد، نیشابور، تربت جام و … می باشد.

برای دریافت خدمات باربری با نیسان بار دو ساعت قبل از بارگیری با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ماشین مورد نیاز برای شما ارسال شود. باربری دی در تلاش است تا با بهترین و بروزترین خدمات با دریافت هزینه باربری کم رضایت شما مشتریان را نسبت به خود جلب کند.

اطلاعات بیشتر: باربری چانف و اسپکه سیستان و بلوچستان

حمل اثاثیه منزل از جنگلو  رشتخوار

همیشه اسباب کشی یکی از بزرگترین دقدقه های هر ارگان یا خانه ای می باشد . دقت و مهارت زیاد کارکنان ما باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی یا گم شدن وسایلتان نشوید. برای اولین بار تیم دی بار اسباب کشی بدون هیچ نگرانی را برای شما انجام خواهد داد.

قبل از حمل اثاثیه منزل باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای پرسنل حرفه ای باشد. از باربری بخواهید تا با ارائه کارتن جعبه لوازم شما بهتر بسته بندی شوند.

باربری جنگل و رشتخوار

  • بسته‌بندی صحیح: بسته‌ بندی صحیح یکی از مهم‌ ترین فاکتور هایی است که باعث سالم ماندن اثاثیه منزل هنگام جابجایی می‌شود.
  • ماشین مناسب: شما باید با توجه به حجم اثاثیه منزل بهترین ماشین را انتخاب کنید. هرگز بخاطر هزینه کمتر ماشین‌هایی با ظرفیت نامناسب را انتخاب نکنید.
  • کارگران حرفه‌ ای: کارگرانی که در زمینه حمل اثاثیه منزل فعالیت می‌کنند، باید تخصص کاملی در این زمینه داشته باشند. به همین دلیل لازم است پیش از هر چیز اطمینان داشته باشید که کارگران مورد نظر شما تجربه و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند.

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید. را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

خدمات باربری اثاثیه منزل را می توانید به راحتی با کمک از از پرسنل بسته بندی باربری دی انجام دهید. برای درخواست خدمات باربری اثاثیه منزل می توانید با شماره 09156665639 در تماس باشید.

مقالات بیشتر: باربری بجستان و هلالی خراسان رضوی

شماره باربری جنگل و رشتخوار

شرکت باربری دی با بیش از یک دهه تجربه درخشان موفق به راه اندازی بیش از 28 نمایندگی در سراسر کشور شده است. همچنین این شرکت دارای 28.000 راننده نیسان در سراسر کشور میباشد و شما می توانید برای دریافت خدمات باربری از هرکجای ایران به راحتی با تلفن همراه خود با نمایندگی مورد نظر در ارتباط باشید و خدمات باربری ویژه را از دی بار دریافت نمائید.

همچنین می توانید با مراجعه به قسمت شعبات شهرستان ، شهر هایی که در آن نمایندگی داریم را مشاهده کنید.

برای دریافت خدمات باربری در شهر و استان خود می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمائید و پس از مشاوره ماشین باربری مورد نیاز خود را دریافت نمائید. دی بار در تلاش است با ارتقا سطح کیفیت و هزینه باربری کم بهترین باربری را برای شما ثبت نماید.

یک نظر در “باربری جنگل و رشتخوار خراسان رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.