جستجو
Close this search box.

باربری تهران

باربری تهران

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تهران

تهران به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایران جمعیتی بیش از 13 میلیون نفر را در خود جای داده است. مراکز مهم دولتی، شرکتی، کارخانجات و انواع صنوف در این شهر مشغول فعالیت هستند. باربری تهران شامل باربری از این شهر و شهرهای اطراف به کلیه مناطق ایران می باشد که توسط شرکت دی بار انجام می گیرد. باربری دی بار با بزرگترین ناوگان سبک بار حمل و نقل آماده ارائه خدمات باربری به مشتریان محترم می باشد.

نیسان بار برگشتی تهران

نیسان بارهایی که از تهران بارهایی را به شهرهای مختلف حمل می کنند و بار را در مقصد تحویل می دهند هنگام بازگشت به تهران صرفه در این است که باری را با خود به تهران حمل کنند تا اینکه بخواهند خالی برگردند. معمولا رانندگان این خودروها به باربری ها مراجعه می کنند تا اگر باری آماده حمل به تهران وجود داشته باشد ولو به قیمت پایین تر به تهران برگردانند تا با ماشین خالی برنگردند.

شرکت باربری دی بار خدمات نیسان بار برگشتی را نیز با قیمت و تعرفه مناسب عرضه می کند. کافیست رانندگان محترم و همین طور مشتریان گرامی با این باربری در تماس باشند تا برای این کار اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

مقاله پیشنهادی: پایانه نیسان بار برگشتی قم

حمل اثاثیه منزل از تهران

برخی از مردم ساکن شهر تهران به دلیل آلودگی هوا، شلوغی و… ترجیح می دهند به شهرهای اطراف که تراکم جمعیت و آلودگی کمتری دارد نقل مکان کنند یا اینکه با خرید یا اجاره مسکنی در یکی از شهرهای کشور اوقات فراغت یا فصولی از سال را در آن شهر بگذرانند. حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرهای اطراف توسط شرکت دی بار با نیسان بار و وانت بار انجام می گیرد.

فقط به دلیل مسافت های طولانی بین شهرها و ناهمواریهای جاده ای بهتر است در بسته بندی بارهای خود نهایت دقت را نمایید و اگر مهارتی در این زمینه ندارید می توانید از کارگران بسته بندی شرکت دی بار کمک بگیرید. در این صورت نیازی به تهیه لوازم بسته بندی از قبیل کارتن، چسب، روزنامه، ضربه گیر و … هم ندارید. شرکت دی بار با اعزام کارگران بسته بندی کار شما را در این زمینه کمتر کرده و از خستگی و بار روانی و فیزیکی شما به مقدار قابل ملاحظه ای کم می کند.

ارسال کنارباری و خرده بار

اگر ساکن تهران و شهرهای اطراف هستید و قرار است بسته ای یا وسیله ای نظیر وسایل برقی، کمد، تخت و … را به شهری دیگر ارسال کنید می توانید از خدمات کنارباری و خرده بار شرکت دی بار استفاده کنید. در حمل کنارباری وسیله شما در محل زندگی یا کارتان تحویل گرفته می شود و در مقصد موردنظر شما تحویل گیرنده می شود با این تفاوت که شما نیاز نیست کل هزینه حمل و نقل را بپردازید زیرا بار شما با بارهای دیگر در یک ماشین به مقصد مشترک بارگیری می شود و در محل تحویل هر یک از صاحبان بار می شود.

این خدمت برای مشتریان محترم بسیار بصرفه تر می باشد و تقریبا نصف هزینه باربری را باید تقبل نمایند. این بارها هم مانند بارهای دیگر می توانند بیمه شوند به شرطی که هزینه بیمه توسط صاحب بار پرداخت شود ولی در هر صورت بیمه بار یک امر اختیاری است.

در خدمات خرده بار نیز مشابه کنارباری می باشد با این تفاوت که در باربری خرده بار ، بسته یا کالای ارسالی باید توسط خود مشتری به باربری تحویل شود و در شهر مقصد نیز گیرنده کالا به نمایندگی باربری آن شهر مراجعه و بسته را دریافت نماید.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله باربری تهران به قزوین را از دست ندهید. 

باربری تهران به مشهد

شهر تهران به دلیل اینکه شهری صنعتی و تولیدی نیز محسوب می شود و خیلی از کارخانجات مهم در شهرکهای صنعتی این شهر دایر شده اند محصولات تولیدی این کارخانجات بوسیله ماشین آلات سبک و سنگین به شهرهای اطراف و به کل کشور فرستاده می شوند.

شهر مشهد نیز به دلیل جمعیت زیاد و اینکه شهری زیارتی، سیاحتی محسوب می شود بازار مصرف بسیاری از تولیدات شهر تهران می باشد. ماشین های باربری اعم از کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت حمل کننده محصولات کارخانه ای، کشاورزی، دامپروری، کارگاهی و … از شهر تهران به مشهد می باشند.

شرکت دی بار تامین کننده انواع ماشین های باربری و ارائه خدمات باربری از قبیل صدور بارنامه، بیمه کردن بار، اعزام کارگر، بارگیری و حمل اصولی و صحیح، همکاری با رانندگان با اخلاق و مسئولیت پذیر و … آماده همکاری با مشتریان عزیز می باشد.

ارائه خدمات باربری نیسان بار و وانت بار با دی بار

شرکت باربری دی بار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه باربری سبک بار کشور و داشتن 28 نمایندگی فعال در سرتاسر ایران آماده ارائه خدمات باربری به هموطنان عزیز می باشد. کارشناسان شرکت دی بار به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی به تماس های مشتریان عزیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *