جستجو
Close this search box.

باربری تجریش

باربری تجریش

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تجریش

باربری تجریش شامل حمل اثاثیه منزل ، باربری بین شهری و … می باشد. شما می توانید با دفتر مرکزی دی به شماره 02186120078 تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان باربری دی یکی را به دلخواه با توجه به نوع ، حجم و وزن بار خود انتخاب نمائید.

حمل بار از تجریش به اصفهان

باربری به اصفهان می تواند محصولات صنعتی و غذایی باشد. برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند باربری اشتهارد و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال خرده بار از تجریش به اراک

یکی از بارهایی که توسط باربری دی انجام می شود ارسال خرده بار از تجریش به شهرهای دیگر می باشد. بسیاری از بارها به دلیل حجم و وزن کمی که دارند می توانند در کنار بارهای دیگر به صورت خرده بار حمل شوند. شما می توانید با دی بار تماس بگیرید و نوع باری که قصد دارید از مبدأ ارسال کنید را اعلام کنید.

باربری تجریش به تبریز

یکی از باربری هایی که باربری دی انجام می دهد باربری به تبریز و بالعکس می باشد. باربری به تبریز نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از تجریش دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند اصفهان ، اهواز ، زاهدان و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری از تجریش به کرمانشاه

منطقه تجریش در قسمت شمالی استان تهران قرار دارد. در منطقه تجریش کارگاه های صنعتی ، بهداشتی و … می باشد. باربری از تجریش به کرمانشاه نیاز به باربری مطمئن و سریع دارد.

فاصله تجریش تا کرمانشاه حدود 538 کیلومتر می باشد که باربری از تجریش توسط باربری دی به صورت کاملا مطمئن و سریع انجام می شود.

حمل اثاثیه منزل از تجریش

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن به شهر و یا استان دیگر انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

شماره باربری های تجریش

برای اطلاع از لیست باربری های تجریش می توانید با شماره های 02186120078 و 02186121085 تماس بگیرید. پس از تماس و اعلام بار می توانید ماشین مورد نظر باربری خود را ظرف مدت 2 ساعت تحویل بگیرید و برای بارگیری و باربری راننده حاضر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *