تبریز یکی دیگر از کلان شهرهای کشور می باشد که در قسمت شمال شرقی ایران قرار گرفته است. شهر تبریز مرکز استان آدربایجان شرقی می باشد. این استان از شمال توسط کشور آذربایجان ، از شرق توسط اردبیل ، از غرب توسط کشور ارومیه ، و از جنوب هم توسط زنجان احاطه شده است. باربری از تبریز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری ارومیه را مطالعه کنید.

باربری از تبریز به تهران

ارومیه دارای محصولات چرم و محصولات فرش زیادی می باشد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری از همدان به تهران می باشد. فاصله تبریز تا تهران حدود 630 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمعن دارد.

حمل کنار باربری از تبریز به اهواز

حمل کنار باری در واقع همون روباری و خرده بار که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییرات به وجود اومده که البته باربری خرده بار به شهرستان ها ما هنوز هم مشغول فعالیت هستش بسیار قانع کننده بوده هم برای ما و هم برای مشتری ها، چرا که در اینجا میشه در اول به مهم ترین فاکتور تفاوت این خدمات اشاره کرد و اون هم بیمه بار هست که به شدت کار رو درست کرد، یعنی این که دیگه نگران نیستید که بار شما از تبریز به اهواز ممکن آسیبی بهش وارد بشه یا نه چون بار بیمه است و دیگه هیچ جای نگرانی نیست.

باربری از تبریز به تهران باربری دی

باربری تبریز به تهران

هزینه باربری

  • هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل مختلفی اعم از:
  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

و … بستگی دارد.

ارسال خرده بار از تبریز به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال محصولاتی نیاز به ماشین های باربری دارند ، همچنین محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های تبریز

برای ارتباط با پایانه باربری شهر تبریز می توانید با شماره 09149866851 تماس بگیرید و از تعرفه باربری شهر تبریز به سایر شهرهای دیگر مطلع شوید.

ارسال کالا از تبریز

کسانی که دارای کارخانجات در شهر تبریز هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را دریافت نمی کند. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اهواز ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای دیگر محصولاتی که نیاز به ماشین های خاص خود دارد. همچنین برای ارسال محصولات چوبی مانند تخته ، مبل و میز به ماشین های کفی مبلی نیاز است.

حمل اثاثیه منزل از تبریز

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند.

اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید هم از شما انرژی و هم زمان زیادی را از شما می گیرد.

حمل اثاثیه منزل از تبریز

باربری اثاثیه منزل از تبریز

سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کنند. با اینکار هم انرژی شما تمام نمی شود و هم بسته بندی لوازم شما به راحتی انجام شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

5 نظر در “باربری تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.