جستجو
Close this search box.

باربری تبریز

باربری تبریز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تبریز
تبریز یکی دیگر از کلان شهرهای کشور می باشد که در شمال غربی ایران قرار گرفته است. شهر تبریز مرکز استان آدربایجان شرقی می باشد. باربری تبریز شامل حمل و باربری اثاثیه منزل، ترانزیت بین شهری و سایر خدمات باربری می باشد. می توانید در این سایت مقاله باربری ارومیه را مطالعه کنید.

باربری تبریز به تهران

شهر تبریز به دلیل فرش های دستبافت زیبا و همین طور محصولات چرمی شهرت دارد. یکی از بیشترین باربری هایی که سامانه باربری دی انجام می دهد باربری تبریز به تهران می باشد. فاصله تبریز تا تهران حدود 630 کیلومتر می باشد که باربری از آنجا نیاز به یک باربری سریع و مطمئن دارد.

حمل کنار باری از تبریز به اهواز

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار به شهرستان ها کماکان در باربری دی انجام می شود. تفاوت مهم این دو خدمت در بیمه کردن بار است. اگر شما باری داشته باشید که بخواهید از تبریز به اهواز بفرستید با توجه به دوری راه بهترین کار بیمه کردن بار می باشد تا چنانچه در طول مسیر یا بارگیری و تخلیه بار مشکلی برای بار پیش آمد خسارتها توسط شرکت بیمه جبران شود. باربری از تبریز به تهران باربری دی

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نیست و به عوامل زیر بستگی دارد:
  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

ارسال خرده بار از تبریز به شهرستان ها

بسیاری از مردم برای ارسال بار یا محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند ولی محصولی که قرار است ارسال شود دارای اندازه و ابعاد کوچکی است و نیازی به ماشین دربستی ندارد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

شماره باربری های تبریز

برای ارتباط با پایانه باربری شهر تبریز می توانید با شماره 09149866851 تماس بگیرید و از تعرفه باربری شهر تبریز به سایر شهرهای دیگر مطلع شوید.

ارسال کالا از تبریز

کسانی که دارای کارخانجات در شهر تبریز هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند. برای مثال کارخانه مواد غذایی نمی تواند فقط در سطح شهر خود محصولاتش را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند اهواز ، مشهد ، تهران و … ارسال می کند. برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، لبنیات و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین برای ارسال محصولات چوبی مانند تخته ، مبل و میز به ماشین های کفی مبلی نیاز است.

حمل اثاثیه منزل از تبریز

بسیاری از مردم به دلیل عوامل مختلف مانند شغل، تحصیل، آب و هوا و … به شهرها و استان های دیگر مانند استان تهران ، استان مرکزی و … مهاجرت می کنند. اولین و مهم ترین قدم برای اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. نوع بسته بندی در نحوه بارگیری و باربری بسیار اهمیت دارد. همچنین اگر اینکار را به تنهایی انجام دهید از شما انرژی و زمان زیادی از شما می گیرد. حمل اثاثیه منزل از تبریز سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از کوچک تا بزرگ را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند. با اینکار هم انرژی کمتری صرف این کار می کنید و هم بسته بندی لوازم شما بصورت اصولی انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 02188742437 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *