مقالات و اخبار

باربری تبریز به اصفهان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری تبریز به اصفهان - دی بار

باربری از شهر تبریز به سایر نقاط کشور اعم از استان های اصفهان ، شیراز ، کرمان ، مشهد ، آذربایجان غربی و شرقی ، مازندران و … با کمترین تعرفه در باربری دی بار انجام می شود . باربری تبریز به اصفهان در همه روزهای هفته و به صورت شبانه روزی انجام می شود . باربری دی در هر دو شهر تبریز و اصفهان دارای نمایندگی فعال می باشد و این به معنی خدمات رسانی سریع و به موقع به هموطنان عزیز می باشد .

حمل انواع بار ، اثاثیه منزل ، لوازم اداری ، محصولات کارخانه ای و کشاورزی و … توسط خودروهای باربری سبک بار نظیر نیسان بار و وانت بار و یا خاور انجام می شود . اگر ساکن شهر تبریز هستید و برای ارسال بار به دنبال باربری مناسب و منصف می گردید مطالعه مقاله باربری تبریز به اصفهان را از دست ندهید .

حمل اثاثیه منزل از تبریز به اصفهان

همانطور که می دانید حمل و باربری اثاثیه منزل در داخل شهرها توسط اتوبارها صورت می گیرد که عموما با خودرو خاور مسقف انجام می شود . اما اتوبارها تنها برای خدمات باربری درون شهری مجوز فعالیت دارند و اجازه حمل اثاثیه منزل بین دو شهر را ندارند . پس برای دریافت خدمات باربری بین شهری نظیر باربری تبریز به اصفهان باید از شرکت های باربری کمک گرفت .

چنانچه اثاثیه منزل قابلیت حمل با خودروهای سبک باربری نظیر نیسان بار را داشته باشد بارگیری در این گونه خودروها انجام می شود و توسط چادر برزنتی روی بار پوشانده می شود تا در طول مسیر آسیبی به بارها وارد نشود . اگر اثاثیه منزل حجم و وزنی بیش از خودروی نیسان بار و وانت بار داشته باشد از خاورهای مسقف یا بدون سقف با پوشش چادر برزنتی برای حمل اثاثیه منزل بین شهری استفاده می شود . اگر قصد حمل اثاثیه منزل و باربری تبریز به اصفهان را دارید می توانید با باربری دی بار تماس بگیرید .

مقاله پیشنهادی : لیست باربری های مجاز تبریز 1402

باربری تبریز به اصفهان - حمل اثاثیه منزل

استفاده از خدمات کارگر بسته بندی

برخی افراد به دلیل کمبود وقت یا مشغله های گوناگون فرصت و توان بسته بندی اثاثیه خود را ندارند . در این زمان می توان از کارگران بسته بندی کمک گرفت . کارگران بسته بندی با بسته بندی اصولی و استاندارد لوازم آشنا هستند و کلیه لوازم مورد نیاز برای این کار از قبیل چسب ، کارتن ، پلاستیک حبابدار ، روزنامه باطله و … را همراه خود می آورند.

شما می توانید بدون دغدغه و در عرض چند ساعت کلیه لوازم خود را برای ارسال به شهری دیگر بسته بندی کنید و خیالتان از بابت سالم ماندن آنها در طی بارگیری و تخلیه راحت باشد. برای دریافت خدمات کارگر بسته بندی کافیست با باربری دی بار تماس بگیرید .

هزینه باربری تبریز به اصفهان

اولین عاملی که روی هزینه باربری اعم از باربری تبریز به اصفهان تاثیر می گذارد مبحث فاصله بین مبدا و مقصد می باشد. از آنجا که فاصله شهر تبریز تا شهر اصفهان در حدود 900 کیلومتر است که مسافت کمی به حساب نمی آید.

با توجه به فاصله به کیلومتر ، حجم و وزن بار ، حق بیمه باربری و استفاده از خدماتی نظیر باربری شبانه یا کارگر بسته بندی می تواند هزینه باربری متفاوت شود. اگر قصد استفاده از خدمات باربری تبریز به اصفهان و یا بالعکس را دارید می توانید با باربری دی بار تماس بگیرید و هزینه دقیق را از اپراتورهای این مجموعه جویا شوید.

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری شهرک صنعتی تبریز را مطالعه کنید. 

باربری تبریز به اصفهان - هزینه باربری

دی بار پیشرو در خدمات باربری کشور

باربری دی بار در باربری سبک بار کشور همواره جزء اولین ها بوده و با 34 نمایندگی فعال در سرتاسر کشور خدمات شبانه روزی باربری بین شهری را انجام می دهد. اپراتورهای مجموعه دی بار در دو شیفت روزانه و شبانه به پاسخگویی ، ثبت سفارش و پشتیبانی مشتریان این باربری مشغولند و شما می توانید حتی در روزهای تعطیل هم از خدمات این باربری استفاده کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *