جستجو
Close this search box.

باربری بوشهر

باربری بوشهر

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بوشهر

بوشهر مرکز استان بوشهر می باشد که از شرق توسط استان فارس و هرمزگان ، از غرب توسط استان خوزستان، از شمال توسط استان فارس و بخشی از کهگلویه و بویر احمد و از جنوب توسط خلیج فارس احاطه شده است. برای اعلام بار در باربری بوشهر می توانید با شماره 09172039080 تماس بگیرید.

ارسال کالا از بوشهر

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولات را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی به مشکل بخورد.

برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید کالا هایشان را ارسال کنند و این کار نیاز به باربری سریع و مطمئن دارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری شیراز را مطالعه کنید.

باربری بوشهر به تهران

یکی از عمده ترین و مهم ترین باربری هایی که از بوشهر انجام می شود باربری به تهران است. فاصله بوشهر تا تهران حدود 1195 کیلومتر می باشد. باربری هایی که از بوشهر به سمت تهران انجام می شود باید مطمئن و سریع باشد. زیرا برخی از بارها می توانند مواد غذایی باشند که در صورت دیر رسیدن به مقصد خراب می شوند.

باربری بوشهر به اصفهان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از بوشهر به اصفهان و بالعکس می باشد. باربری از بوشهر به اصفهان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد. اگر شما باری از بوشهر دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تهران ، مشهد و… ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از بوشهر

برخی از مردم به دلیل شرایط جوی شهر بوشهر و دلایل دیگر از آن شهر به شهرها و استان های دیگر کشور از جمله استان خوزستان ، فارس و… نقل مکان می کنند. اولین و مهم ترین نکته برای اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی اصولی هم در سرعت کار و هم در بارگیری تاثیر بسزایی دارد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را به شما داده است تا در کمترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل شما از بزرگ ترین ( یخچال و فریز ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) را به راحتی بسته بندی کنید.

ارسال خرده بار

از دیگر مواردی که حداقل یکبار مردم هر استان به آن احتیاج دارند ارسال خرده بار با نیسان و خاور می باشد. خیلی از محصولات و وسایل بدلیل وزن و حجم کم نیازی به نیسان یا خاور دربست ندارند و می توان آن ها را بصورت خرده بار در کنار بارهای دیگه قرار داد و ارسال کرد.

شماره تلفن باربری بوشهر

برای اطلاع از تعرفه باربری و لیست باربری های این استان می توانید با شماره 09172039080 تماس بگیرید و برای اعلام بار خود اقدام نمائید. پس از اعلام بار مشاورین باربری دی تعرفه باربری بوشهر را برای شما محاسبه و اعلام می کنند.

حمل کنار باری به اهواز

حمل کنار باری در واقع همان روباری.و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز.شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری.خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت.است و مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار می باشد. اگر قصد ارسال بار از اهواز به شهرهای دیگر را دارید اگر بار خود را بیمه کنید خیال خود را از بابت آسیب به بار و خسارتهای ناشی از آن راحت کرده اید زیرا شرکت بیمه در صورت آسیب به بار خسارتها را جبران می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی باربری با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *