جستجو
Close this search box.

باربری بندر گز

باربری بندر گز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بندر گز

بندر گز یکی از شهرهای استان گلستان می باشد که در قسمت شمالی کشور قرار گرفته است. استان گلستان از نظر جغرافیایی با استان خراسان شمالی در شرق کشور ، استان مازندران در غرب ، سمنان در جنوب و با کشور ترکمنستان در شمال هم مرز است.

حمل اثاثیه منزل از بندر گز

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن انجام بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

باربری بندر گز به تهران

برخی از محصولاتی که در شهر بندرگز تولید می شود به شهرها و دیگر استان های کشور توزیع می شود. برای ارسال محصولات و بارها با وزن بالا می توانید از باربری دی کمک بگیرید.

از جمله بارهایی که از بندرگز ارسال می شود به تهران می باشد. فاصله بندر گز تا تهران حدود 380 کیلومتر می باشد که می توانید برای ارسال با شماره 09114125735 تماس بگیرید.

بیمه باربری

بیمه باربری به منظور اطمینان از به سلامت رسیدن بار به مقصد می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز بیمه ، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد باربری دی بیمه کردن بار می باشد زیرا در صورت آسیب و یا خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارده به بار را پرداخت می کند.

خسارت هایی که شامل بیمه می شود شامل واژگونی بار ، شکستگی و یا خرد شدن بار در هنگام بارگیری و باربری و … می باشد.

باربری خرده بار از بندر گز

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از بندر گز به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد ، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند زنجان ، تبریز و … اطلاعات کسب کنید.

حمل بار از بندر گز به شیراز

یکی از بیشترین باربری هایی که از بندر گز انجام می شود باربری به شیراز می باشد. باربری به شیراز می تواند شامل محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری بندر گز به اراک

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از بندر گز به اراک و بالعکس می باشد. باربری از بندر گز به اراک نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از بندر گز دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند شیراز ، اراک ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

شماره باربری بندر گز

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تاکنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود 09114125735 یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *