جستجو
Close this search box.

مقالات و اخبار

باربری بم

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری بم - باربری دی

بم یکی از شهرهای استان کرمان می باشد که در قسمت جنوب شرقی کشور واقع شده است. باربری بم تحت نظارت گروه حمل و نقل باربری دی مطمئن و سریع انجام می شود.

برای ارتباط با باربری دی می توانید با دفتر مرکزی 02188742437 یا نمایندگی شهر خود تماس بگیرید. باربری از این شهر شامل حمل خرده بار، حمل اثاثیه منزل و … می باشد.

شما می توانید برای درخواست ماشین باربری خود از بم به شهرهای دیگر با نمایندگی باربری دی در استان کرمان 09133898476  تماس بگیرید و از بین رانندگان دی بار یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار، حجم بار، وزن بار و … انتخاب نمائید.

حمل بار از بم به مشهد

از جمله باربری های ویژه ای که توسط باربری دی انجام می شود، باربری از بم به مشهد می باشد. به دلیل فاصله زیادی که بم با مشهد دارد بسیاری از باربری ها هزینه بالاتری نسبت به باربری شهرهای دیگر دریافت می کنند.

باربری دی به دلیل پایانه بودن کمترین هزینه باربری را از مشتریان خود دریافت می کند تا بتواند یک باربری سریع و مطمئن را برای شما عزیزان فراهم کند.

هزینه باربری بم

هزینه باربری از بم به عوامل مختلفی مانند :

  • نوع بار
  • وزن بار
  • حجم بار
  • تعداد ماشین باربری
  • نوع ماشین باربری
  • ارزش بار
  • بیمه باربری
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • و …

بستگی دارد. شما می توانید برای استعلام قیمت بار خود از شهر بم به تهران و شهرهای دیگر با باربری دی تماس بگیرید.

بیمه باربری

یکی دیگر از امکاناتی که هر شرکت باربری ملزم به ارائه آن است، بیمه بار می باشد. بیمه باربری یکی از امکانات ویژه ای است که در اختیار صاحب بار می باشد و بار می تواند در صورت درخواست صاحب بار بیمه شود و اگر نخواهد بیمه نشود.

پیشنهاد ما برای ارسال بارهای خود بیمه کردن بار می باشد چرا که نگرانی و استرس شما را از جهت آسیب دیدن به بار برطرف می کند. در صورت آسیب رسیدن به بار بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند.

همچنین شما می توانید درباره باربری بندر امام خمینی، بوشهر و … در سایت باربری دی مقاله بخوانید.

حمل کنارباری با باربری بم

یکی دیگر از باربری هایی که باربری دی انجام می دهد، باربری و حمل خرده بار می باشد. بسیاری از بارها به دلیل ابعاد و حجم کوچکی که دارند نیازی به ماشین دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

برخی از باربری ها هزینه کامل باربری را از مشتریان در ازای کنار باری دریافت می کنند. باربری دی با تخمین مسافت و نوع بار قیمت کنار باری را برای شما محاسبه می کند.

ماشین های باربری دی

باربری دی با تلاش و کوشش فراوان توانسته است تمامی ماشین های باربری را در اختیار خود داشته باشد تا تمامی خدمات باربری را برای مردم عزیز کشور فراهم سازد.

شما می توانید ماشین مورد نیاز باربری خود را با توجه به نوع بار، حجم بار و … انتخاب کنید و یا اگر از ماشین مورد نظر خود اطلاع ندارید و یا نمی دانید چه ماشینی برای بار شما مناسب است با دفتر مرکزی ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *