جستجو
Close this search box.

باربری ایلام

باربری ایلام

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری ایلام

ایلام مرکز استان ایلام می باشد که از شرق توسط استان لرستان، از غرب توسط کشور عراق، از شمال توسط استان کرمانشاه و از جنوب توسط خوزستان احاطه شده است.

شماره باربری ایلام

برای اطلاع از باربری های شهرستان ایلام با شماره 09183103991 تماس بگیرید و می توانید بار خود را اعلام کنید و با دریافت یکی از ماشین های باربری یک تجربه سریع و مطمئن را با باربری دی کسب کنید.

باربری از ایلام به تهران

یکی از عمده ترین و مهم ترین باربری هایی که از ایلام انجام می شود باربری به تهران است. فاصله ایلام تا تهران حدود 616 کیلومتر می باشد. باربری هایی که از ایلام به سمت تهران انجام می شود باید مطمئن و سریع باشد. زیرا برخی از بارها می توانند مواد غذایی باشند که در صورت دیر رسیدن به مقصد خراب می شوند.

صدور بیمه و بارنامه

باربری دی برای تمامی بارهایی که ارسال می کند بیمه در نظر می گیرد. بیمه کردن بارها به صاحب بار بستگی دارد و در صورت عدم نیاز از سوی صاحب بار ، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد سامانه باربری دی بیمه کردن بار می شود ، زیرا در صورت آسیب دیدن بار شما بیمه تمامی هزینه بار شما را پرداخت می کند.

همچنین باربری دی برای تمامی بارهای خود بارنامه دولتی صادر می کند. همانطور که می دانید بارنامه به منزله سند مالکیت برای صاحب بار می باشد. صدور بارنامه دولتی کاملا سیستمی بوده و دست در صدور آن هیچ دخالتی ندارد.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری خرمشهر را مطالعه کنید.

ارسال خرده بار از ایلام

یکی از باربری هایی که می توان از این شهر به شهرهای دیگر انجام داد باربری خرده بار می باشد. بسیاری از کالاها به دلیل وزن و حجم کوچکی که دارند نیازی به نیسان دربستی ندارند. این بارها را می توان در کنار بارهای دیگر به صورت خرده بار به مقصد رساند.

باربری از ایلام به تهران باربری دی

همچنین بسیاری از باربری ها هزینه کامل باربری را برای حمل خرده بار دریافت می کنند ولی سامانه باربری دی همان هزینه خرده بار را برای باربری از شما دریافت می کند.

باربری ایلام به کرمان

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از ایلام به کرمان و بالعکس می باشد. باربری از ایلام به کرمان نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از ایلام دارید و می خواهید به شهرهای دور مانند تهران، مشهد و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از ایلام

بسیاری از مردم به دلیل شرایط جوی شهر خرمشهر و دلایل دیگر از آن شهر به شهرها و استان های دیگر کشور از جمله استان تهران ، اصفهان و … نقل مکان می کنند.

حمل اثاثیه منزل از ایلام

اولین و مهم ترین نکته برای اسباب کشی ، نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. نوع بسته بندی اصولی هم در سرعت کار و هم در بارگیری تاثیر بسزایی دارد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی این امتیاز را به شما داده است تا در کمترین زمان ممکن تمامی لوازم منزل شما از بزرگ ترین ( یخچال و فریز ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) به راحتی بسته بندی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *