جستجو
Close this search box.

باربری اهواز

باربری اهواز

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری اهواز دی بار

اهواز جزو کلان شهرهای ایران و مرکز استان خوزستان است. استان خوزستان از شمال توسط ایلام و لرستان ، از شرق توسط چهارمحال بختیاری و کهگلویه و بویراحمد و از جنوب توسط خلیج فارس احاطه شده است. استان خوزستان با کشور عراق در غرب هم مرز است. یکی از مهم ترین و بیشترین باربری هایی که در غرب کشور انجام می شود ، باربری اهواز می باشد. مساحت اهواز حدود 18650 کیلومتر مربع می باشد و همچنین داخل این شهر شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد.

به دلیل موقعیت استراتژیک استان خوزستان و شهر اهواز و نزدیکی به بندرگاه ها و نقاط مرزی حمل بار از این شهر به شهرهای دیگر کشور بسیار دیده می شود. حمل بار توسط خودروهای سنگین نظیر کامیون و خاور و یا خودروهای سبک بار نظیر نیسان و وانت انجام می شود. یکی از نمایندگی های فعال باربری دی بار در شهر اهواز است و ارائه خدمات باربری به هموطنان عزیز را به عهده دارد. 

باربری اهواز به تهران

یکی از مهم ترین باربری هایی که از اهواز انجام می شود باربری اهواز به تهران است. شهر و استان تهران به دلیل مرکزیت و داشتن جمعیت زیاد بازار بسیار مناسبی برای محصولات کشاورزی، دامی و تولیدی شهرهای دیگر از جمله شهر اهواز است. بسیاری از محصولات این شهر شامل محصولات غذایی ، بهداشتی ، صنعتی و … توسط خودروهای مخصوص باربری به تهران ارسال می شوند. برای استفاده از خدمات باربری اهواز به تهران با شماره 09165444537 تماس بگیرید.

باربری اهواز ارسال بار از اهواز به تهران

ارسال خرده بار از اهواز به تهران

از دیگر مواردی که مردم استان خوزستان حداقل یکبار با آن برخورد دارند ارسال خرده بار با نیسان و خاور می باشد. بسیاری از محصولات و کالاهایی که از این شهر به دیگر شهرهای کشور ارسال می شود به دلیل کوچک بودن و وزن کم نیازی به گرفتن خودروی دربستی ندارند و می توان آن بار را به صورت خرده بار ارسال کرد. کرایه حمل خرده بار نیز در مقایسه با بارهایی که نیاز به خودروی دربستی دارند بسیار کمتر است و برای مشتریان بسیار مقرون به صرفه است. برای استفاده از خدمات حمل خرده بار باربری اهواز می توانید با دی بار تماس بگیرید. 

حمل اثاثیه منزل از اهواز

بسیاری از ساکنین این شهر به دلیل عوامل مختلف مانند شغلی ، تحصیلی ، شرایط آب و هوایی و … از این شهر به شهرها و استان های دیگر از جمله استان زنجان ، کرمانشاه و … مهاجرت می کنند. مهم ترین کار قبل از درخواست خودروی باربری ، بسته بندی لوازم منزل می باشد. سامانه باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی اثاثیه منزل ، کار شما را در هنگام بسته بندی بسیار آسان می کند.

کارگران بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را به بهترین و مطمئن ترین نحو بسته بندی می کنند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به هیچ کدام از لوازم شما نرسد. فقط به یاد داشته باشید قبل از درخواست خودروی باربری باید درخواست کارگران بسته بندی را داشته باشید تا بسته به میزان لوازم شما در عرض چند ساعت کلیه لوازم بسته بندی و آماده بارگیری شوند. 

بیمه کردن بار در باربری اهواز

یکی دیگر از امکانات سامانه باربری دی بیمه کردن تمامی بارها می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز از سوی مشتری باربری ، بار بیمه نمی شود. ولی پیشنهاد ما به شما بیمه کردن بار است زیرا هزینه بیمه کردن بارها بسیار کم می باشد و با بیمه کردن ، در صورت آسیب و خسارت به بار ، شرکت بیمه تمامی خسارت وارد شده به بار را پرداخت می کند. صدور بیمه نامه معتبر به صورت آنلاین و در اسرع وقت برای بارهایی که صاحب بار اقدام به پرداخت حق بیمه نماید انجام می شود. 

حمل کنار باری از اهواز به کرج

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است که البته باربری خرده بار به شهرستان ها هنوز هم مشغول فعالیت است. مهمترین تفاوت این دو خدمت در بیمه کردن بار است. اگر قصد ارسال بار از اهواز به کرج را دارید بهتر است بار خود را بیمه کنید تا اگر بار احتمالا دچار آسیبی شد خیالتان راحت باشد که شرکت بیمه خسارات وارده را جبران خواهد کرد. اگر قصد حمل کنارباری از اهواز به کرج و یا سایر شهرهای کشور را دارید با دی بار در تماس باشید. 

باربری اهواز حمل اثاثیه منزل

ارسال کالا از اهواز به شهرستان ها

کسانی که محصول و یا کالایی تولید می کنند قطعاً برای ارسال محصولات خود به شهرهای دیگر نیاز به ماشین‌ های باربری دارند. برای مثال اگر کارخانه‌ ای که محصولات غذایی تولید می کند بخواهد فقط در سطح شهر خود محصولات را پخش کند ممکن است در آینده از بابت سود دهی دچار مشکل شود. برای همین تمامی کسانی که محصولی تولید می کنند قطعاً به شهر های اطراف خود و یا شهر های حتی دورتر باید کالا هایشان را پخش کنند و این کار نیاز به استفاده از خدمات باربری دارد. تولیدکنندگان ، کارخانه داران ، صاحبان مشاغل و … می توانند برای ارسال کالای خود از اهواز به کلیه شهرهای کشور از بابری دی بار استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با اپراتورهای این باربری تماس بگیرید. 

باربری اهواز به مشهد

یکی از باربری هایی.که با استقبال بسیار زیاد همراه است باربری اهواز به مشهد است. از آنجا شهر مشهد شهری سیاحتی ، زیارتی و صنعتی است مراودات زیادی میان شهر اهواز و مشهد صورت می گیرد. باربری از اهواز به مشهد و بالعکس نیاز به تجربه.و شناخت کامل جاده دارد.زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد. رانندگان مجموعه دی بار با سالها تجربه در زمینه باربری بین شهری به کلیه مسیرها آشنایی کامل داشته و بارهای محول شده را با امنیت کامل به مقصد می رسانند. اگر قصد ارسال بار از اهواز به شهرهای دور نظیر مشهد ، تهران ، سیستان بلوچستان ، مازندران و … را دارید از باربری دی کمک بگیرید.

باربری دی ؛ ارائه خدمات باربری با کیفیت و ایمن

هدف باربری دی.رضایت مردم عزیز ایران است و همواره تلاش کرده تا با دریافت کمترین.هزینه باربری سریع ترین ، مطمئن ترین.و با کیفیت ترین باربری را برای شما فراهم سازد. برای کسب اطلاعات.بیشتر و مشاوره با دفتر.مرکزی ما با شماره 02152412 تماس.حاصل فرمائید تا مشاورین ما به.صورت کاملا رایگان.و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی باربری تماس بگیرید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *