جستجو
Close this search box.

باربری الوند

باربری الوند

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری الوند

الوند یکی از شهرهای استان قزوین می باشد که در قسمت غربی کشور قرار گرفته است.

باربری الوند به تهران

یکی از بیشتر باربری هایی که از الوند انجام می شود باربری به تهران می باشد. فاصله الوند تا تهران حدود 150 کیلومتر می باشد که می توانید با باربری دی یک باربری سریع و مطمئن به تهران را تجربه کنید. برای اعلام بار خود از شهرستان الوند و ارسال به تهران با شماره 09191491279 تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از الوند

یکی از معضلات مردم برای نقل مکان کردن نوع بسته بندی و جا به جایی اثاثیه منزل می باشد. باربری دی با اعزام کارگر بسته بندی این امتیاز را برای شما فراهم کرده است که با خیال راحت بسته بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی به آنها نرسد.

همچنین ماشینی که برای بارگیری و باربری اثاثیه منزل ارسال می شود مخصوص اثاثیه منزل می باشد و امکانات ویژه ای برای حمل لوازم حساس مانند یخچال ، تلویزیون و … دارد.

شما می توانید در این سایت درباره باربری های شهر های مختلف مانند بندرگز و … اطلاعات کسب کنید.

ارسال کالا از الوند

کسانی که دارای کارخانجات در شهر الوند هستند برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرهای کشور نیاز به ماشین های مخصوص باربری دارند.

برای مثال کارخانه مواد غذایی فقط نمی تواند در سطح شهر محصولات خود را به فروش برساند زیرا با این کار سوددهی لازم را نخواهد داشت. برای همین محصولات خود را به دیگر کلان شهرهای کشور مانند یزد ، شیراز ، تهران و … ارسال می کند.

برای ارسال محصولات غذایی مانند کنسرو ، نوشیدنی و … نیاز به ماشین های یخچال دار میباشد که در طی مسافت های طولانی خراب و فاسد نشوند. همچنین دیگر محصولات هم نیاز به ماشین های خاص خود دارد.

هزینه باربری الوند

هزینه باربری از الوند به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • بیمه بار
  • نوع ماشین باربری

برای اطلاع از تعرفه باربری الوند ( قزوین ) با ما تماس بگیرید.

بیمه باربری

بیمه باری به منظور اطمینان از سلامت بار شما می باشد. بیمه کردن بار به اختیار صاحب بار می باشد و در صورت عدم نیاز به بیمه ، بار بیمه نمی شود.

پیشنهاد باربری دی بیمه کردن بار می باشد. زیرا در صورت آسیب و یا خسارت به بار بیمه تمامی خسارت وارده به بار را پرداخت می کند.

خسارت هایی که شامل بیمه می شود شامل واژگونی بار ، شکستگی و یا خرد شدن بار در هنگام بارگیری و باربری و … می باشد.

باربری خرده بار از الوند

یکی از بارهایی که می توانید به دی بار اعلام کنید ارسال خرده بار از الوند به دیگر شهرها و استان های کشور می باشد. بارهایی که دارای ابعاد ، حجم و وزن کمی می باشند را می توان به صورت خرده بار در کنار بارهای دیگر ارسال کرد.

باربری دی بار برای ارسال خرده بار با تخمین مسافت ، نوع بار و … قیمت خرده بار را به شما اعلام می کند. در صورتی که باربری های دیگر هزینه کامل باربری را از شما دریافت می کنند.

حمل بار از الوند به شیراز

یکی از بیشترین باربری هایی که از الوند انجام می شود باربری به شیراز می باشد. باربری به شیراز می تواند شامل محصولات صنعتی و غذایی باشد.

برای ارسال بارهایی مانند محصولات غذایی نیاز به ماشین های یخچالدار می باشد و برای بارگیری های محصولات صنعتی باید کامیون ، تریلی و یا خاور ارسال شود. همچنین برای ارسال محصولات دیگر ماشین های مخصوص به آن محصول ارسال می شود.

باربری الوند به یزد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از الوند به یزد و بالعکس می باشد. باربری از الوند به یزد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر وجود دارد.

اگر شما باری از الوند دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند شیراز ، اراک ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور تأسیس نماید تا شما مردم عزیز کشور در هر کجای ایران تنها با شماره گیری نمایندگی شهر خود یا دفتر مرکزی باربری دی به شماره 02188742437 بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان این سامانه یکی را به دلخواه با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *