جستجو
Close this search box.

باربری آستارا

باربری آستارا

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری آستارا-دی بار

شهر آستارا در قسمت شمالی کشور و در استان گیلان قرار گرفته است. استان گیلان از شمال توسط دریای خزر، از غرب توسط اردبیل ، از جنوب توسط قزوین و زنجان و از شرق توسط استان مازندران احاطه شده است.

ارسال کالا از آستارا به تهران

آستارا دارای محصولات کشاورزی و دامی متعددی می باشد. از معروف ترین محصولات شهر آستارا می توان به برنج ، گندم و جو اشاره کرد. یکی از بیشترین باربری هایی که باربری دی در آستارا انجام می دهد باربری به تهران است.

فاصله آستارا تا تهران حدود 449 کیلومتر است که حدودا 4 ساعت از نظر زمانی فاصله می باشد. باربری از آستارا به تهران توسط راننده های بار بصورت کاملا مطمئن انجام می شود.

تمامی رانندگان سامانه باربری دی حرفه ای و مسلط به جاده می باشند و نیازی به نگرانی از بابت آسیب دیدگی و یا خرابی بار نیست.

برای ارسال محصولات غذایی و لبنی باید از ماشین های یخچال دار استفاده شود که در طی مسافت های طولانی خراب و یا فاسد نشوند. همچنین محصولات دیگری نظیر مبل هم نیاز به ماشین های کفی مبلی دارند.

شماره باربری های آستارا

جهت اعلام بار و ارسال بار خود از آستارا به دیگر شهرها و استان های کشور می توانید با شماره 09114125735 تماس بگیرید. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر از تعرفه باربری و لیست باربری هایی که در این شهر انجام می شود را از باربری دی بپرسید.

ارسال کالا از بندر آستارا

برخی از کارخانجات آستارا برای ارسال محصولات خود به دیگر شهرها و استان های کشور نیاز به ماشین های باربری دارند.

کارخانه های مواد غذایی و لبنی آستارا نمی توانند فقط در سطح شهر خود محصولاتشان را بفروشند زیرا در این صورت سود لازم را به دست نمی آورند. به همین خاطر محصولات خود به کلان شهرهای دیگر از جمله اصفهان ، اهواز ، مشهد و .. ارسال می کنند.

برای اطلاع از باربری رودبار نیز می توانید به سایت باربری دی مراجعه کنید.

ارسال خرده بار از آستارا به شهرستان ها

برخی از مردم برای ارسال محصولاتشان نیاز به ماشین های باربری دارند. همچنین ممکن است محصولی که قرار است ارسال کنند دارای ابعاد و اندازه های کوچکی باشد و نیازی به ماشین های دربستی نباشد. این بار توسط سامانه باربری دی به صورت خرده بار حمل می شود.

حمل کنار باربری از آستارا به ارومیه

حمل کنار باری در واقع همان روباری و خرده بار است که توسط شرکت باربری دی به روز شده و تغییراتی در آن به وجود آمده است. البته باربری خرده بار هم همچنان فعال است ولی تفاوت این دو در بیمه کردن بار است و دیگر نگرانی از بابت آسیب رسیدن به بار وجود ندارد.

هزینه باربری

هزینه باربری ثابت نبوده و به عوامل زیر بستگی دارد:

  • نوع بار
  • حجم بار
  • وزن بار
  • فاصله مبدأ تا مقصد
  • ارزش بار
  • تعداد ماشین های مورد نیاز برای بارگیری

حمل اثاثیه منزل در آستارا

برخی از مردم به دلیل.عوامل مختلف از شهرهای مختلف.به استان گیلان و یا از آستارا.به شهرها و استان های.دیگر کشور مهاجرت می کنند. برای مهاجرت باید در.نظر گرفت که بسته بندی اثاثیه.منزل مناسب و اصولی باشد.

باربری دی با ارسال کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی اثاثیه منزل بسیار راحت کرده است. کارگر بسته بندی تمامی اثاثیه منزل شما را به صورت کاملا اصولی بسته بندی می کند تا در هنگام بارگیری و باربری آسیبی نبینند.

این امر باعث می شود هم از نظر زمانی جلوتر باشید و هم خستگی و کسلی در این کار از شما گرفته می شود. پس از بسته بندی مراحل بارگیری و باربری می باشد که در مقاله های دیگر به این موضوع اشاره شده است.

تلاش و کوشش دی بار باعث شده.است که تا کنون بتواند 34 نمایندگی.رسمی در سراسر کشور تأسیس.نماید تا شما مردم عزیز کشور.در هر کجای ایران تنها.با شماره گیری نمایندگی شهر.خود یا دفتر مرکزی باربری.دی به شماره 02188742437 بار خود.را اعلام کنید و از بین رانندگان.این سامانه یکی را به دلخواه.با توجه به نوع بار و حجم بار خود انتخاب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *