جستجو
Close this search box.

باربری آبدانان

باربری آبدانان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری آبدانان دی بار

باربری آبدانان تحت نظارت گروه حمل و نقل دی بار مشغول به فعالیت در زمینه باربری بین شهری است آبدانان یکی از شهرهای استان ایلام می‌باشد که در منطقه غربی کشور واقع شده است و باربری از این شهر توسط باربری دی انجام می‌شود.

شما می‌توانید با شماره‌گیری 02186121085 و 02188742437 با دفتر مرکزی دی بار تماس بگیرید و بار خود را اعلام کنید و از بین رانندگان باربری دی یکی را به‌دلخواه باتوجه‌به نوع بار، وزن بار، حجم بار و … انتخاب کنید.

در استان ایلام و شهر آبدانان کارخانه و شهرک های صنعتی‌ متعددی نظیر کارخانه‌های صنعتی، غذایی، پلاستیکی و … مشغول به فعالیت هستند و باربری از این شهرک های صنعتی‌ توسط باربری دی انجام می‌شود.

شما می توانید علاوه بر باربری آبدانان راجع به باربری دولت آباد مقاله بخوانید.

باربری آبدانان به تهران

بسیاری از محصولات صنعتی شهر آبدانان به استان و کلان‌شهر تهران ارسال می‌شود. محصولات صنعتی باتوجه‌به ابعاد و وزنی که دارند با ماشین موردنظر به تهران ارسال می‌شود.

فاصله آبدانان تا تهران حدود 689 کیلومتر می‌باشد که حدود 9 ساعت فاصله زمانی است. اگر شما باری از آبدانان دارید و می‌خواهید به کلان‌شهرهای کشور ارسال کنید با دی بار تماس بگیرید.

ارسال خرده بار از آبدانان

برخی از محصولات آبدانان به دلیل حجم و ابعاد کوچکی که دارند نیاز به ماشین دربستی ندارند. به همین خاطر این نوع بارها را به‌صورت کنار باری در کنار بارهای دیگر به شهر موردنظر ارسال می‌کنند. شرکت باربری دی با تخمین مسافت مبدأ تا مقصد هزینه کنار باری را محاسبه و از صاحب بار دریافت می‌کند.

ماشین‌های باربری

باربری دی با تلاش بسیار توانسته تمامی ماشین‌های باربری از سبک (وانت آریسان، نیسان و …) تا ماشین‌های نیمه‌سنگین و سنگین (خاور، کامیونت، تریلی و …) را در اختیار داشته باشد تا تمامی مشتریان عزیز در صورت لزوم ماشین دلخواه و مناسب بار خود را دریافت نمایند.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت باربری دی دارای بیش از 22.000 راننده در سراسر کشور می‌باشد و شما پس از اعلام بار خود ماشین باربری خود را در کمتر از 2 ساعت دریافت می‌کنید و یا در زمان مشخص شده از سوی صاحب بار ماشین باربری به مبدأ می‌رود.

باربری از آبدانان به اصفهان

باربری از آبدانان به اصفهان از عمده باربری‌هایی است که توسط دی بار صورت می‌گیرد. اصفهان یکی از کلان‌شهرهای استان اصفهان می‌باشد که از شهرها و استان‌های دیگر کشور به اصفهان بار ارسال می‌شود.

گاهی اوقات این محصولات فاسدشدنی مانند دارو، محصولات غذایی و … می‌باشد که باید به‌صورت سریع و مطمئن به مقصد برسد. باربری دی بار با ارسال ماشین‌های یخچال‌دار باربری شما را به‌صورت کاملاً مطمئن و سریع انجام می‌دهد.

دفاتر شهرستان باربری دی

باربری دی با بیش از یک دهه درخشان بزرگ‌ترین ناوگان حمل بار در کشور می‌باشد و تا کنون با تلاش خود توانسته است 34 نمایندگی رسمی در سراسر کشور به‌صورت شبانه‌روزی راه‌اندازی نماید.

شما می‌توانید برای ارتباط با دفتر نمایندگی شهر خود و یا دفتر مرکزی باربری دی تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را در زمینه باربری راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *