یاسوج جزو کلان شهرهای ایران می باشد که مرکز استان کهگلویه و بویراحمد قرار دارد. استان کهگلویه و بویراحمد از شمال توسط چهارمحال بختیاری ، از شرق توسط اصفهان ، از جنوب توسط استان استان فارس و بوشهر و از غرب توسط استان استان اصفهان احاطه شده است. برای ارسال بار از یاسوج به دیگر شهرها و استان های کشور با باربری دی در ارتباط باشید.

باربری از یاسوج به تهران

یکی از مهم ترین باربری هایی که از یاسوج انجام می شود باربری به تهران می باشد. بسیاری از محصولات این شهر شامل محصولات غذایی ، بهداشتی ، صنعتی و … توسط خودروهای مخصوص باربری به تهران ارسال می شوند.

باربری از یاسوج به تهران باربری دی

باربری از یاسوج به تهران

بسته بندی اثاثیه منزل در یاسوج

یکی از مهم ترین کارها در اسباب کشی نوع بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل در سرعت بارگیری و باربری بسیار نقش دارد. سامانه باربری دی با ارائه کارگر بسته بندی کار شما را در بسته بندی لوازم منزل بسیار کم کرده است. کارگر بسته بندی تمامی لوازم منزل شما را از بزرگ ترین ( یخچال ، فریزر ) تا کوچک ترین ( میز و صندلی ) را به بهترین نحو و کاملا اصولی بسته بندی می کنند.

این امر باعث می شود تا اثاثیه منزل شما بدون هیچ آسیبی به مقصد فرستاده شود. کارگر بسته بندی در زمان حمل اثاثیه می‌ تواند کمک بسیار بزرگی به شما بکند. اکثریت افراد در زمان باربری دچار نگرانی و استرس می‌ شوند. و امکان دارد خیلی چیزها را فراموش کنند.

همچنین می توانید در این سایت مقاله باربری کرمانشاه را مطالعه کنید.

باربری اثاثیه منزل یاسوج

باربری از این شهرتوسط سامانه باربری دی انجام می شود. یاسوج در جنوب غربی کشور و در نزدیکی استان های خوزستان و اصفهان قرار دارد. ممکن است برخی از مردم از این شهر به شهر های همسایه نقل مکان کنند. برای باربری اثاثیه منزل سامانه باربری دی کارگر بسته بندی ارائه می دهد تا تمامی اثاثیه منزل بصورت کالا محکم و حرفه ای انجام گیرد.

حمل اثاثیه منزل از یاسوج

باربری اثاثیه منزل از یاسوج

این امر باعث می شود تا صاحب بار نگرانی در هنگام بارگیری و باربری اثاثیه منزل خود نداشته باشد ؛ همچنین سامانه باربری دی به اختیار مشتری بار را بیمه میکند تا در صورت آسیب دیدگی ، بیمه تمام خسارت وارد شده به بار را پرداخت کند.

ارسال خرده بار از یاسوج به تهران

از دیگر مواردی که مردم استان کهگلویه بویراحمد حداقل یکبار با آن برخورد کردن ارسال خورده بار با نیسان و خاور می باشد.

بسیاری از محصولات و کالاهایی که از این شهر به دیگر شهرهای کشور ارسال می شود به دلیل کوچک بودن و وزن کم نیازی به گرفتن خودروی دربستی نمی باشد و می توان آن بار را به صورت خورده بار ارسال کرد.

شماره باربری های یاسوج

شماره باربری یاسوج جهت حمل و ارسال بار به شهرستان ها 09176948194 می باشد که شما می توانید برای ارسال بارهای خود به شهرستان های دیگر با باربری دی تماس بگیرید. همچنین می توانید با توجه به بار خود ماشین باربری مورد نظر خود را انتخاب نمائید. برای ازلاع از تعرفه باربری یاسوج در سال 1400 به سایت دی بار مراجعه کنید.

باربری یاسوج به مشهد

یکی از باربری هایی که بسیار زیاد انجام می شود باربری از یاسوج به مشهد و بالعکس می باشد. باربری از یاسوج به مشهد نیاز به تجربه و شناخت کامل جاده دارد زیرا فاصله بسیار زیادی بین این دو شهر می باشد.

اگر شما باری از یاسوج دارید و میخواهید به شهرهای دور مانند مشهد ، تهران و … ارسال کنید از باربری دی کمک بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با دفتر مرکزی ما با شماره 021885202304 تماس حاصل فرمائید تا مشاورین ما به صورت کاملا رایگان و تخصصی شما را راهنمایی کنند.

یک نظر در “باربری یاسوج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.