جستجو
Close this search box.

باربری گرگان

باربری گرگان

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری گرگان

شهر گرگان مرکز استان گلستان و در شمال شرقی ایران واقع شده است. شهری زیبا و سرسبز که همه ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند و پارکهای جنگلی آن خصوصا ناهارخوران از جاذبه های گردشگری این شهر است. باربری گرگان شامل خدمات حمل بار از این شهر و شهرهای اطراف نظیر گنبدکاووس، بندر ترکمن، علی آباد کتول، کردکوی و … به شهرهای دیگر کشور می باشد.

این شهر نیز مانند اغلب شهرهای ایران دارای محصولات کشاورزی و دامپروری و صنایع دستی و تولیدات کارگاهی است که از این شهر به شهرهای اطراف یا شهرهای دور کشور ارسال می شوند و این کار اغلب توسط نیسان بار انجام می شود. شرکت دی بار با در اختیار داشتن 65000 نیسان بار و راننده عضو سامانه دی بار آماده ارائه خدمات از این شهر و شهرهای اطراف به کلیه شهرهای کشور می باشد. کافیست با نمایندگی ما در گرگان تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل از گرگان

برخی افراد به دلایل گوناگون تحصیلی، شغلی، آب و هوا و شرایط دیگر اقدام به نقل مکان از شهری به شهر دیگر می کنند. حمل و نقل اثاثیه منزل نیاز به تخصص و دقت خاصی در این زمینه دارد زیرا اغلب لوازم شکستنی و حساس هستند و باید به صورت اصولی چیدمان شوند تا در مسیرهای طولانی جاده ای دچار آسیب نشوند.

همچنین بارها باید کاملا توسط چادر برزنتی پوشش داده شوند تا در صورت بارش برف یا باران خیس نشده و به آنها صدمه نخورد. شما برای اسباب کشی دو اقدام اساسی و اولیه را باید انجام دهید که یکی بسته بندی اصولی و درست لوازم است و دیگری انتخاب یک شرکت باربری مطمئن برای انجام اسباب کشی.

اگر لوازم و اثاثیه منزل حجم زیادی نداشته باشند می توان با نیسان بار یا وانت بار آنها را حمل ونقل کرد ولی در صورت زیاد بودن اثاثیه باید از ماشین های سنگین تر و بزرگتر نظیر خاور و کامیونت استفاده کرد.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله باربری تهران به گرگان را از دست ندهید.

بیمه کردن بار در باربری گرگان

شرکت دی بار کلیه بارهای ارسالی به مقصد را به درخواست مشتریان محترم بیمه می کند و این امر موجب راحت شدن خیال صاحب بار می شود زیرا اگر در طی مسیر اتفاقی برای بار بیفتد شرکت بیمه مسئولیت جبران خسارت را به عهده دارد.

هزینه بیمه کردن بار نسبت به ارزش بار مبلغ ناچیزی است و در این مورد ریسک کردن جایز نیست و شرکت دی بار هم پیشنهاد می کند که کلیه بارها بیمه شوند.

حمل کنارباری از گرگان به تهران

چنانچه باری را قرار است از گرگان به مقصد تهران یا هر شهر دیگری بفرستید و این بار حجم کمی دارد و وزن آن نیز قابل ملاحظه نیست می توانید از خدمات کنارباری شرکت دی بار استفاده کنید.

در این صورت باربری به محل سکونت یا کار شما مراجعه کرده و بار را از شما تحویل می گیرد و همراه با بارهای دیگر به مقصد موردنظر شما حمل می کند و در مقصد تحویل می دهد با این روش شما با پرداخت حدود نیمی از هزینه باربری دربست توانسته اید همان خدمات را دریافت نمایید و خیالتان هم از بابت بار راحت باشد.

این گونه بارها که بصورت کنارباری ارسال می شوند هم به درخواست مشتری توسط شرکت دی بار بیمه می شوند و خدمت کنارباری هیچ فرقی با خدمت باربری معمولی ندارد.

مقاله پیشنهادی: پایانه نیسان بار برگشتی سنندج 

تفاوت کنارباری با خرده بار

در باربری کنارباری راننده نیسان بار درب منزل یا محل کار شما حاضر شده و بار را از شما تحویل گرفته و در شهر مقصد نیز به دست فرد یا سازمان موردنظر می رساند ولی در باربری خرده بار فرد صاحب بار باید بسته خود را به باربری شهر خود برده و تحویل دهد و در شهر مقصد نیز فرد دریافت کننده باید خود به باربری شهرش مراجعه نموده و بار را تحویل بگیرد.

اینگونه بارها اغلب بیمه نمی شوند ولی در صورت درخواست مشتری می توان آن را هم بیمه نمود. شرکت دی بار هر دو خدمت کنارباری و خرده بار را به درخواست مشتریان انجام می دهد. کافیست با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس گرفته و در مورد بار خود و نحوه ارسال آن مشورت بگیرید.

ارائه خدمات باربری با نیسان بار و وانت بار

شرکت باربری دی کلیه خدمات باربری نظیر خرده بار، کنارباری، باربری عادی، اعزام کارگر بسته بندی و … را به درخواست مشتریان محترم ارائه می دهد. با ما در تماس باشید تا برای همیشه مشتری باربری ما باقی بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *