جستجو
Close this search box.

باربری کریت و معظم آباد خراسان جنوبی

باربری کریت و معظم آباد خراسان جنوبی

تلفن شبانه روزی دی بار

کل کشور تحت پوشش دی بار است

باربری کریت و معظم آباد

 

کریت روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان طبس خراسان جنوبی و معظم آباد یا فهالنج نیز روستایی از دهستان نخلستان می باشد. باربری کریت و معظم آباد توسط شرکت باربری دی به صورت شبانه روزی انجام می شود.

شما می توانید برای دریافت خدمات باربری با نمایندگی دی بار با شماره 09154949436 تماس بگیرید و از خدمات این شرکت به صورت ویژه بهره مند شوید.

برای دریافت خدمات باربری کافیست در هر ساعت از شبانه روز با تلفن همراه خود با نمایندگی شهر و استان خود در تماس باشید و ماشین باربری مورد نظر خود را رزرو نمائید.

مقالات بیشتر: باربری رقه و خور خراسان رضوی

باربری کریت و معظم آباد به تهران

از سه مسیر می توان خدمات باربری از شهرهای کریت و معظم آباد را به تهران انجام داد که این سه مسیر شامل موارد زیر می باشد:

 • مسیر اول دارای 1113کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 12 ساعت و 40 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از کریت شروع می شود و پس از عبور از شهرهای سبزوار، شاهرود و سمنان به سمت تهران ادامه می یابد.
 • مسیر دوم شامل 1278 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 30 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر از سمت انارک به طبس شروع می شود و پس از عبور از کاشان و قم به تهران ختم می شود.
 • مسیر سوم شامل 1210 کیلومتر است که از نظر زمانی حدود 14 ساعت و 55 دقیقه فاصله زمانی دارد. این مسیر مانند مسیر دوم تا قبل انارک ادامه دارد که پس از آن به سمت سمنان ادامه دارد و در آخر به تهران ختم می شود.

تمامی رانندگان باربری دی بار از چادر برزنتی بر روی بار استفاده می کنند تا بار در هنگام بارگیری و باربری در اثر باران و برف دچار آسیب و خسارت نشوند. همچنین رانندگان دی بار با توجه به نوع ترافیک های جاده ای و شرایط آب و هوایی یک مسیر جهت تسریع در زمان باربری انتخاب می کنند.

شما می توانید برای دریافت خدمات ویژه باربری با دفتر مرکزی با شماره 02188742437 در تماس باشید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

نرخ باربری نیسان بار کریت

تعرفه نیسان بار نسبت به بارهای دیگر پایین تر است. قیمت حمل بار از کریت و معظم آباد استان خراسان جنوبی به تهران حدود 2.300.000 تومان می باشد که باز هم این قیمت با توجه به عواملی کم و یا زیاد می شود. این عوامل موارد ذیل است:

 • زمان بارگیری
 • فاصله مبدأ تا مقصد
 • وزن بار
 • ارزش بار
 • تعداد نیسان بار
 • تعداد مکان های بارگیری و تخلیه بار
 • بیمه باربری

شما می توانید برای اطلاع دقیق تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پایین ترین قیمت را از باربری دی دریافت کنید.

مقالات بیشتر: بابری میرآباد و نازیل و گوهردشت سیستان و بلوچستان

حمل اثاثیه منزل از کریت و معظم آباد

همیشه اسباب کشی یکی از بزرگترین دغدغه های هر ارگان یا خانه ای می باشد . دقت و مهارت زیاد کارکنان ما باعث می شود که شما به هیچ عنوان دچار سردرگمی یا گم شدن وسایلتان نشوید. برای اولین بار تیم دی بار اسباب کشی بدون هیچ نگرانی را برای شما انجام خواهد داد.

قبل از حمل اثاثیه منزل باید به چند نکته مهم توجه کرد. اولین نکته انتخاب باربری مناسب و مطمئن برای بارگیری و باربری می باشد. همچنین باربری باید دارای پرسنل حرفه ای باشد.

باربری کریت و معظم آباد خراسان جنوبی

برای اسباب کشی امکانات زیر مورد نیاز است:

 • بسته‌بندی صحیح: بسته‌ بندی صحیح یکی از مهم‌ ترین فاکتور هایی است که باعث سالم ماندن اثاثیه منزل هنگام جابجایی می‌شود.
 • ماشین مناسب: شما باید با توجه به حجم اثاثیه منزل بهترین ماشین را انتخاب کنید. هرگز بخاطر هزینه کمتر ماشین‌هایی با ظرفیت نامناسب را انتخاب نکنید.
 • کارگران حرفه‌ ای: کارگرانی که در زمینه حمل اثاثیه منزل فعالیت می‌کنند، باید تخصص لازم در این زمینه را داشته باشند. به همین دلیل لازم است پیش از هر چیز اطمینان داشته باشید که کارگران مورد نظر شما تجربه و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشند.

پس از بسته بندی لوازم منزل ترجیحا با ماژیک یا خودکار به صورت بزرگ روی جعبه نوع وسیله ای که قرار داده اید را بنویسید تا کارکنان بدانند چه چیزی را حمل می کنند.

خدمات باربری اثاثیه منزل را می توانید به راحتی با کمک از پرسنل بسته بندی باربری دی انجام دهید. برای درخواست خدمات باربری اثاثیه منزل می توانید با شماره 09154949436 در تماس باشید.

پایانه باربری کریت و معظم آباد

شرکت باربری دی بیش از یک دهه تجربه درخشان.در زمینه باربری موفق به راه اندازی 28 نمایندگی در سراسر کشور شده است. همچنین این شرکت دارای بیش از 28.000  راننده نیسان فعال در سراسر کشور می باشد و با افتخار کامل ترین ناوگان حمل سبک بار در ایران است.

برای ارتباط با پایانه باربری دی بار در شهرستان خود.به صفحه تماس با ما سایت.مراجعه نمائید. همچنین می توانید برای.ارتباط با پایانه باربری دی در تهران با شماره 02186121085 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *